více >>

Coco ve 3D s předfilmem Ledové království: Vánoce s Olafem

Akce již skončila

Skvěle hodnocený animák, čerstvý vítěz Zlatých glóbů a žhavý kandidát na Oscara - to je ve zkratce novinka legendárního studia Pixar s názvem Coco. My v kině Nadsklepí k 3D verzi přidáme od 14:15 předfilm s názvem Ledové království: Vánoce s Olafem.

O FILMU COCO:

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným muzikantem, jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši zesnulých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.

O PŘEDFILMU LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ: VÁNOCE S OLAFEM:

Princezna Anna a královna Elsa připraví v království Arendelle vůbec první oslavu Vánoc. Obyvatelé městečka však z oslavy rychle odejdou, aby si užili vlastních rodinných vánočních tradic. Královským sestrám dojde, že samy žádné rodinné tradice nemají. A tak se sněhulák Olaf se sobem Svenem vypraví na cestu skrz naskrz Ledovým královstvím, aby pro Annu a Elsu našli ty nejlepší a nejkrásnější vánoční tradice.

Nezapomeňte přijít včas - od 14:15 předfilm Ledové království: Vánoce s Olafem a od 14:30 3D verze celovečerního filmu Coco.

20. 1.  (14:15–16:30)
Milíčovo náměstí 488, Kromeriz
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ