více >>

Benefice Kopeme za Terezku - Kroměříž vs. Real Top Praha

Akce již skončila

Kopeme za Terezku – fotbalová benefice
Druhou červnovou sobotu se v Kroměříži uskuteční 3. ročník Vybarveného běhu. Akce je součástí zahájení letní turistické sezony ve městě – letos zaměřené na „mladé věkem i duchem“, ale také oslavou radosti z pohybu, barev, blížícího se léta a prázdnin. Ne všichni však mají možnosti a předpoklady Vybarveného běhu se zúčastnit, ne všem to umožňují okolnosti – třeba zdravotní stav. I na ty myslí pořadatelé Vybarveného běhu…
Letos bude „vybarvené“ sobotě 9. června předcházet projekt Kopeme za Terezku - benefiční fotbalové utkání mezi zástupci Kroměříže a týmem Real Top Praha. Real Top se dlouhodobě věnuje charitativním projektům a má na své soupisce jména známá z fotbalového světa i osobnosti kulturního a společenského života – herce, zpěváky, moderátory. V rámci fotbalového souboje v pátek 8. června předají hráči Real Topu a čelní představitelé města Kroměříže finanční prostředky ve formě symbolického šeku Terezce Rumplíkové z Kroměříže a jejím rodičům. Terezka trpí od narození fyzickým i psychickým handicapem a péče o ni je pro rodinu velmi fyzicky psychicky a samozřejmě i finančně náročná. Peníze na základě konkrétního oslovení věnovaly firmy z Kroměříže a blízkého okolí a město Kroměříž a jsou určeny na nákup speciálního a na míru upraveného kočárku, který Terezka nutně potřebuje, a případného dalšího vybavení domácnosti, jež usnadní Terezce život.
Návštěvníci a účastníci benefičního fotbalového utkání tedy nebudou finančně přispívat. Důležité však je, aby přišli, svou účastí podpořili tento projekt a zažili radost dárců i obdarovaných, kteří právě takovou pomoc potřebují. V prostorách fotbalového stadionu SK Hanácká Slavia Kroměříž bude připravený i doprovodný program zaměřený především na děti a postaráno je i o občerstvení.

8. 6.  (17:00–20:00)
Obvodová 3607, Kroměříž, Kromeriz
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ