O týden později v pátek 24. ledna se uskuteční Reprezentační ples Gymnázia Kroměříž.

V sobotu 25. ledna od 19 hodin ovládne sál Ples Radia Kroměříž, na který dorazí Palo Habera se svou kapelou. Návštěvníci se mohou těšit i na cimbálovou muziku, Swing Band Kroměříž nebo na Diskotéku Rádia Kroměříž.

Zdroj: Valentíková Martina
V sobotu 1. února ve 20 hodin se uskuteční už pátý Reprezentační ples společnosti Magic Bus. V hlavní sále bude hrát Dechová hudba Hanačka. Nebude chybět ani cimbálka Ľudová hudba UFS Trnafčan nebo diskotéka Grant s Janem Čechovským.

Zdroj: Valentíková Martina
V pátek 7. února se od 19.30 uskuteční Reprezentační ples SŠ COPT Kroměříž, v sobotu 8. února pořádá ples Základní škola Oskol.

Zdroj: Youtube


V pátek 14. února, na svátek všech zamilovaných, uspořádá Obchodní akademie Kroměříž jubilejní 50. reprezentační ples s pasováním maturantů. K tanci a poslechu zahraje Kolorez a DJ Vači.

Zdroj: Valentíková Martina

V sobotu 15. února od 20 hodin se uskuteční Módní ples. Další víkend v pátek 21. února od 19.30 hodin bude mít svůj 22. reprezentační ples Arcibiskupské gymnázium. Kromě dechové hudby Hanačka z Břestu a cimbálky se předvedou také studentské kapely.

V sobotu 22. února od 19.30 se uskuteční maturitní Ples zdravotní školy.

Zdroj: Youtube


Závěr února bude patřit společnému Muzikantskému plesu ZUŠ a Konzervatoře Kroměříž, který se uskuteční v pátek 28. února od 19.30.


Plesová sezona v Domě kultury bude pokračovat až do března, kdy se v pátek 20. března uskuteční Ples pedagogické školy. Návštěvníci se od 19.30 hodin mohou těšit na živou hudbu Tři na tři band, Cimbálovou muziku Cyril a na DJ Luxus. Součástí bude slavnostní šerpování studentů maturitního ročníku. Sezónu ukončí v pátek 27. března Ples Základní školy Slovan.