Pětatřicet centimetrů sněhu vyrobila sněžná děla na červené stupavské sjezdovce o délce 250 metrů s převýšením 80 metrů. Na jediné otevřené sjezdovce fungují dva vleky ze tří. Otevřeno má i lyžařská škola, půjčovna a servis. Trénink v lyžařské a snowboardové škole je třeba objednat předem na pokladně nebo na čísle 572 501 311. Půjčovna doporučuje zamluvit si vybavení alespoň 24 hodin předem na čísle 737 606 044.

„Posilovali jsme zasněžování, takže letos máme ještě rychlejší a efektivnější děla,“ sdělil za Lyžařské středisko Stupava Lubomír Orel. I díky nim již mohli na Stupavě zahájit novou sezonu. Další změny si návštěvníci všimnou při pohledu na ceník. „Vzhledem k inflaci ale i zvyšování mezd máme letos o něco málo dražší jízdné,“ přiznal Lubomír Orel. Jedna hodina lyžování dospělého tak vyjde na 230 korun. Středisko nabízí také bodové jízdné a celosezónní skipasy pro jednu osobu.

Areál je otevřen denně od 8.30 do 20.15 hodin, je tedy možné využít i večerního lyžování na osvětlené sjezdovce. Skipas je možné objednat předem online. Aktuální situaci na svahu můžete sledovat na internetových stránkách střediska.

Zdroj: Youtube