Přibylo vám do rodiny miminko? Pošlete nám jeho fotografii na e-mail miminka@vlmedia.cz, uveřejníme ji ve speciální rubrice na webu i v tištěných novinách. Posláním fotografie vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografie miminka na platformách Deníku v rámci projektu Miminka. Zároveň se miminko může zúčastnit soutěže.

Hlasujte v anketě O nejsympatičtější miminko

Milí čtenáři, v naší anketě "O nejsympatičtější miminko" můžete každý týden dávat hlasy miminku, které má vaše nejvyšší sympatie.

close Miminka ze Zlínského kraje info Zdroj: Deník/Jan Lakomý zoom_in Miminka ze Zlínského kraje


Každý týden na tomto místě (v anketě pod článkem) můžete hlasovat pro novou skupinu miminek. Na konci měsíce děťátko z našeho regionu, které získá absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále.

Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi podobných anket z různých koutů republiky. A následný vítěz tohoto celostátního klání získá originální titul Miminko měsíce.

Dárky pro vítěze

close Logo Kidtown.cz info Zdroj: Se svolením KidTown.cz zoom_in Logo KidTown.cz Zároveň od aktuálního partnera naší akce - KidTown.cz - hračky pro rozvoj dítěte, získají vítězové týdenních anket za měsíc duben v jednotlivých krajích kontrastní černobílou knížku pro nejmenší děti v celkové hodnotě 179 Kč.

close Kontrastní černobílá knížka pro nejmenší děti info Zdroj: Se svolením KidTown.cz zoom_in Kontrastní černobílá knížka pro nejmenší děti Kontrastní černobílá knížka pro nejmenší děti ve stylu Montessori pedagogiky slouží k rozvoji zraku u nejmenších dětí. Knihu můžete použít i jako uklidňující prvek pro plačící a neklidné děti. Kniha je provedena v kontrastních černobílých barvách, které jsou pro novorozence nejzřetelnější.
Její vzory jsou navrženy tak, aby přitahovaly pozornost děťátka a stimulovaly jeho zrakové centrum.
Díky těmto jednoduchým, ale účinným vizuálním podnětům pomůže 
"Černobílá edice" rozvíjet zrakovou schopnost vašeho dítěte již od prvních dnů života. Doporučený věk 0+.

close Černobíle pro nejmenší info Zdroj: Se svolením KidTown.cz zoom_in Černobíle pro nejmenší KidTown.cz - hračky pro rozvoj dítěte
Obchod se specializuje na prodej rozvojových hraček pro děti od narození až po školní věk, včetně pomůcek pro děti se specifickými potřebami. Věříme, že výběr vhodné hračky může mít vliv na to, jak se dítě vyvíjí a jak se učí. Naše hračky jsou navrženy tak, aby u dětí podpořily různé dovednosti a schopnosti, včetně hrubé i jemné motoriky a rozvoje smyslů. Pomáhají také rozvíjet fantazii a prostorovou představivost, učí děti první jazykové nebo matematické dovednosti. Přejeme si, aby díky nim vaše děti mohly objevovat svět svou vlastní cestou a aby jim přinášely stejnou radost, jakou přinášejí nám a našim dětem.

Smích sluší každému. Je tu soutěž pro kluky, holky, miminka, rošťáky i klidné duše:

Rodiče dítka, které získalo nejvyšší počet hlasů v týdenní anketě, VYPLŇTE nám ZDE po ukončení hlasování jméno a příjmení miminka a vaše kontaktní údaje. Na základě těchto údajů vám dárek pošleme. Vítězům gratulujeme!

Pobyt v sauně má blahodárné účinky na lidský organismus. Je však saunování vhodné pro děti?

Milí rodiče, rozdávání dárků za vítězství miminek v týdenních krajských anketách odstartovalo 1. dubna 2023. S tím souvisí i skutečnost, že jako první si mohou o dárek zažádat rodiče, jejichž miminko zvítězí v příslušné týdenní krajské anketě za 13. týden roku 2023. A posléze si mohou o dárek žádat rodiče vítězných miminek za týdny následující.

Správná disciplína také pomáhá dětem pochopit důsledky svého jednání a učí je přijímat odpovědnost za své činy:

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.