Také letos je konference o podnikání Zlínský Barcamp velmi kvalitně obsazena speakery. Jde o osobnosti, které už ve svém oboru leccos dokázaly, a zároveň se rády o své poznatky podělí. Přispívají tak mimo jiné těm, kteří se svým byznysem chtějí teprve začít, nebo mu dát konečně potřebnou výkonnost. 

David Krajíček
Family Business Week: Velká událost pro rodinné firmy bude poprvé v Česku

Jak za pořadatele konference uvedl Petr Novák, mezi přednášejícími se objeví například Radovan Vávra, který bude hovořit o ESG investování a jeho principech, výnosnosti a diverzifikaci investičního portfolia.

Dále to bude Petr Vavrouška, bývalý novinář a zahraniční zpravodaj Českého rozhlasu, nyní šéf marketingu a strategie designérské společnosti Egoé z Bílovic u Uherského Hradiště. A také třeba Martin Cígler, zakladatel společnosti Cígler Software, nyní Seyfor, která stojí za účetními a ekonomickými systémy Money.

Mladé tváře

„Kromě toho se na konferenci objeví i mladé tváře, jako je Tomáš Andrlík se svým start-upem Grig, Terezie Čierniková, podnikatelka a moderátorka projektu#holkyzmarketingu, která pracovala jako výpomocná kostymérka na hollywoodských trhácích, včetně filmu Harry Potter, a Erika Eliášová, jejíž e-shop generuje roční obrat okolo 130 milionů korun,“ připomenul Novák.

Přednáška z akce Zlínský Barcamp 2022:

Zdroj: Youtube

Chybět nebude ani zajímavá panelová diskuse. Registrovat se lze na webu www.zlinsky-barcamp.cz. Můžete se těšit také na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude například i mentor Tomáš Rašner, který je připraven konzultovat face to face podnikatelské záměry z řad návštěvníků Barcampu.