Počenické béčko porazilo záložní tým Hluku 8:2. ,,S posilami z áčka Kovaříkem a Zavadilem jsme odehráli nejlepší zápas sezony. K prvnímu letošnímu skalpu Hluku nám také pomohlo, že slovácký celek podal nekoncentrovaný výkon a jeho hlavní opora Krchňáček dostala v deváté minutě osobní trest. V šesté minutě třetí části se však Hlučanům podařilo korigovat stav na 4:2. Následná důrazná a hodně hlasitá domluva k celému kolektivu gólmana Chrásta však družstvo znovu zvedla a ve zbytku střetnutí už jsme v pohodě dokráčeli k jistému tříbodovému zisku," potěšila výhra nad třetím týmem tabulky forvarda Počenic Jiřího Uhrinovského.

S druhým týmem soutěže s Orly z Uherského Brodu jeho celek prohrál 2:4.

,,V této partii chytal Lovas, a přestože jsme v utkání neuspěli, tak si řekl o nominaci do áčka. Orli totiž od začátku duelu diktovali tempo. Byli rychlejší a pohyblivější. My jsme ale díky Lovasovi ještě necelé čtyři minuty před koncem zápasu drželi nerozhodné skóre 2:2. Ve zbytku duelu jsme bohužel dvakrát nepokryli Víta Beníčka, který dvěma trefami strhl vítězství na uherskobrodskou stranu. Čtvrtý gól jsme ovšem inkasovali při naší power play až čtrnáct sekund před závěrem utkání," posteskl si zklamaný Jiří Uhrinovský.

Výsledky 17. a 18. kola:

HLUK B – POČENICE B 2:8 (0:1, 0:3, 2:4).

Branky Počenic B: Zavadil 3, Lepič 3, Dvorský 2.

OREL UHERSKÝ BROD – POČENICE B 4:2 (1:1, 1:1, 0:2)

Branky Počenic B: Kovařík, Lepič. Sestava: Chrást, Lovas – Zimek, Dočkal, Pátík, Kovařík, Zavadil, Lepič, Dvorský, Žižlavský, Jiří Uhrinovský.⋌(hot)