VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

28.6.2018
SDÍLEJ:

extraligoví junioři Zlín DevilsFoto: Jana Podešvová

ATLETIKA

Ve Valašských Kloboukách se Jiří Dohnal po 500 metrech odpoutal od všech soupeřů. Silvie Zvonková byla suverénní

Valašské Klobouky – Domácí borci Jiří Dohnal a Silvie Zvonková zvítězili v Běhu olympijského dne ve Valašských Kloboukách. Jednačtyřicetiletý Dohnal (Běhatlon Valašské Klobouky) dosáhl v 5,3kilometrovém závodu se startem i cílem v okolí valašskoklobouckého fotbalového hřiště, času 20:11. Druhý v pořadí Jan Adámek se prezentoval časem 20:26, třetí místo obsadil Michal Vaculík (20:39). Ivan Pavlis bral za čas 21:22 čtvrtou příčku a Ladislav Tvarůžek získal pátou pozici (22:33).

,,Od začátku jsem udával rychlé tempo, které akceptovali pouze Jan Adámek a Michal Vaculík,“ prozradil Jiří Dohnal.

Ten využil znalosti trati a brzy se probojoval do čela. ,,Na první příčce jsem se ocitl po úvodních 500 metrech a už jsem na ní zůstal až do cíle. Téměř po celý průběh závodu se mi totiž před největšími soupeři dařilo držet zhruba padesátimetrový náskok,“ radoval se z vítězství zároveň jeden organizátorů valašskoklobouckého Běhu olympijského dne Jiří Dohnal. 

 Mezi ženami dvaatřicetiletá Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky) vyhrála v čase 22:51. Stříbrná byla Jana Otavová (24:23), třetí skončila Petra Kocourková. Helena Chromeková (25:00) doběhla čtvrtá a Ivana Pavlisová (26:12) pátá.

,,Věnuji se výhradně závodům horských kol, ale když se v našem městě koná nějaký jiný zajímavý závod, tak pořadatele ráda podpořím. Navíc jsem měla ve valašskoklobouckém olympijském běhu o motivaci postaráno, protože jsem kromě loňského roku, kdy jsem měla mateřskou pauzu, všechny jeho ostatní ročníky vyhrála,“ přiznala Silvie Zvonková.

 Ta se po startu chvíli pohybovala na druhé pozici. ,,Vpředu byla Jana Otavová, která byla v úvodním seběhu lepší. V následném kopci jsem se k ní ale začala přibližovat a zhruba po dvou kilometrech se mi ji podařilo předběhnout. První příčku jsem pak bez problémů udržela až do cíle,“ popsala klíčové momenty Zvonková, která závod absolvovala bez žádných problémů.

,,Nevadilo mi ani pálivé slunce, ani závěrečný cílový úsek, který se v terénu a po nerovné louce běžel do mírného kopce,“ pochvalovala si sportovní pohodu bikerka a krosařka Zvonek Sportu Valašské Klobouky Silvie Zvonková.

Letošního hlavního Běhu Olympijského dne ve Valašských Kloboukách se zúčastnilo 34 mužů a 30 žen. Na 3,5kilometrové trati se představilo dalších 10 běžců a na zkrácených tratích si zazávodilo také přes 50 dětí.  

ATLETIKA

Tomáš Navrátil si v Olomouci zaběhl půlmaratonský osobní rekord

Kroměříž – Dva atleti AK Kroměříž se představili v sobotním Mattoni Olomouckém půlmaratonu, kde ve vynikající mezinárodní konkurenci vybojoval v 21,1kilometrovém závodu v absolutním pořadí Tomáš Navrátil v osobním půlmaratonském rekordu 1:09:55 třiadvacátou příčku. Jiří Matoušek obsadil díky času 1:11:18 šestadvacáté místo. Zvítězil v traťovém rekordu Keňan Stephen Kiprop (1:00:15).

 ,,S Jiřím Matouškem jsme měli v plánu rozběhnout závod opatrně. Po startu jsem se ale ocitl ve skupině elitních žen i s Evou Vrabcovou-Nývltovou, kde byli i další kvalitní čeští běžci. Těch jsem se chtěl udržet, přestože tempo bylo rychlejší, než jsem měl v plánu,“ přiznal Tomáš Navrátil.

,, Tato skupina se po pěti kilometrech ale rozpadla a od osmého kilometru už jsem běžel společně jenom s Martinem Edlmanem ze Slávie Praha těsně za pozdější ženskou vítězkou Netsanet Gudetaovou z Etiopie.  Martina jsem se ovšem dlouho neudržel a tak jsem později dlouho běžel sám jako pátý Čech v závodu. Na 17,5 kilometru mě dostihli Slovák Marek Hladík, Robert Míč z Univerzity Brno a druhá a třetí žena celkového pořadí Mergiaová z Etiopie a Španělka Gebreová. Těch jsem se držel až do mety 500 metrů před cílem. V závěru jsem Roberta porazil, elitní ženy ale nikoliv. S časem pod jednu hodinu a deset minut jsem ale spokojený,“ popsal další vývoj závodu Navrátil.

Kroměřížský vytrvalec skončil na Hané jako pátý Čech výsledkové listiny mezi muži na devatenáctém místě.                          

ATLETIKA

V běhu O pohár města Kunovice skončil Tomáš Blaha na stříbrné pozici

Kunovice – Lukáš Kučera z Univerzity Brno vybojoval časem 22:38 zlatou příčku v 8. ročníku Běhu o pohár města Kunovice. Stříbrnou pozici obsadil s devatenáctisekundovou ztrátou Tomáš Blaha z AK Kroměříž, třetí místo bral Jakub Janíček (Uherské Hradiště, 23:53). Další uherskohradišťský atlet Jiří Daněk skončil šestý (24:38) a Radomír Soukup ze Zlína díky času 26:22 třináctý.

 ,,Pro účast na Slovácku jsem se rozhodl ze dvou důvodů. Zatím jsem nikdy v Kunovicích nestartoval a také proto, že mám na okraji Uherského Hradiště rodinu,“ vysvětloval Tomáš Blaha.

Toho však závod nezastihl v nejideálnějším rozpoložení. ,,Absolvoval jsem ho bez pořádného rozklusání. Nicméně do třetího kilometru jsem několikrát atakoval první místo Lukáše Kučery. Od čtvrtého kilometru už byl ale Brňan na čele suverénní. Proto jsem se soustředil na udržení stříbrné pozice. Tu jsem také bezpečně kontroloval až do cíle. Jakub Janíček byt totiž za mnou hodně daleko,“ prozradil Blaha.   

ATLETIKA

V Uherském Hradišti se v rámci Slováckého léta poběží půlmaraton

Uherské Hradiště – Druhý ročník běhů konaných pod hlavičkou Slováckého léta se uskuteční v sobotu v Uherském Hradišti. Pořadatelé připravili tři závody. Na Slovácku se od 17 hodin poběží půlmaratona a od 17.15 hodin závod na 10 kilometrů a také pětikilometrový závod. Všechny startují na Masarykově náměstí. Prezentace probíhá mezi 14. a 16.30 hodinou.

,,Trať půlmaratonu vede z uherskohradišťského Masarykova náměstí směrem k řece Moravě. Poté podél řeky Moravy k soutoku s Olšavou. Dále přes most kunovským lesem k novoveským jezerům. Za golfovým hřištěm se napojí na cyklostezku do Kunovic a dále zpět k řece Olšavě. Pokračovat bude podél jejího pravého břehu k mostu u kunovického Letu až do cíle na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti,“ informovala za pořadatele Petra Lučná.       

CYKLISTIKA

Jiří Slavík ovládl závody do vrchu O cenu Continentalu a Tour de Javorový. Zlaté příčky vybojoval také Ivo Odvárka

Zlín – Další dva podniky se konaly v silničním Slezském poháru. V obou sbírali cyklisté FORCE KCK Cykloteam Zlín úspěchy.

V 9. ročníku závodu do vrchu O cenu Continentalu ve Frenštátě pod Radhoštěm na 11,3 kilometru dlouhé trati s převýšením 610 metrů, vybojovali reprezentanti krajského města dvě zlaté pozice. Kategorii třicátníků vyhrál časem 28:23 Jiří Slavík. Druhý byl v čase rovných devětadvacet minut Zdeněk Petřík (Cyklosport HaF Opava), třetí místo obsadil Aleš Haltof (Eleven Mercedes – Benz Mitas, 29:28). Pavel Kokeš dojel v této společnosti pátý (30:32) a Michal Hradil (oba FORCE KCK Cykloteam Zlín, 32:14), devátý.

 ,,Závod konaný na trati mezi Frenštátem pod Radhoštěm, Trojanovicemi a Pustevnami jsem měl dlouho pod kontrolu. Kilometr a půl před cílem se ale probojoval do čela neznámý jezdec Petr Blaťák. S Davidem Lukšou z Kilpi Racingu jsme se ho hned pokoušeli dojet, ale soupeř z Cyklosportu Hranice se nám pořád vzdaloval. Předjet se mi ho podařilo až při závěrečném spurtu do kopce 200 metrů před cílem,“ informoval Jiří Slavík.

cyklista FORCE KCK Cykloteamu Zlín Jiří Slavík

Tomu se tak v letošní Ceně Continentalu podařilo v novém traťovém rekordu obhájit loňské prvenství.  

První příčku bral také mezi padesátníky Ivo Odvárka (31:03). Druhý mezi nimi skončil další jezdec zlínského FORCE KCK Cykloteamu Josef Slezák (32:38), bronz si do Brna odvezl Robert Skřeček (33:01). Ve Frenštátě pod Radhoštěm se představili ještě tři nositelé zlínských barev. Tomáš Galuška bral v kategorii čtyřicátníků desáté místo (32:55) a Milan Sedlář byl mezi nimi klasifikovaný na patnácté pozici (36:12). Ladislav Pelc dojel ve společnosti šedesátníků čtvrtý (36:32).

Na téměř identické výsledky dosáhli cyklisté FORCE KCK Cykloteamu Zlín i v následném 21. ročníku závodu do vrchu s hromadným startem Tour de Javorový. V 7,5kilometrovém podniku na trati s převýšením 490 metrů mezi Třincem a Javorovým vrchem v Beskydech ovládli svoje kategorie mezi třicátníky Jiří Slavík (22:40) a mezi padesátníky Ivo Odvárka (23:09). Stříbro v padesátníkách bral Josef Slezák (24:43). Prosadil se ještě Michal Hradil. Ten ve společnosti třicátníků obsadil díky času 25:38 šesté místo. Ladislav Pelc dojel mezi šedesátníky čtvrtý (28:42).

 ,,Stoupání na Javorový vrch je velmi těžký kopec. Sklon se často mění a hodně náročných je závěrečných 1500 metrů,“ prozradil úspěšný zlínský cyklista v Beskydech Slavík.

Ten společně s Ondřejem Fierlou z týmu Forman Cinelli a Davidem Lukšou z Kilpi Racing Teamu brzy po startu odjel všem soupeřům. ,,A protože Fierla i Lukša závodí v hlavní kategorii, tak jsem mohl dokonce v závěru zpomalit a šetřit síly,“ radoval se vítěz třicátníků v Tour de Javorový Jiří Slavík.                

CYKLISTIKA

Březolupský sprint se pojede v sobotu. Šestikilometrová trať má převýšení 130 metrů

Březolupy – 9. ročník MTB Březolupského sprintu se koná v sobotu. Zajímavý intervalový závod horských kol startuje ve 14 hodin u rybníku v Březolupech. Prezentace začíná ve 13 hodin. Trať je dlouhá 6 kilometrů a má převýšení 130 metrů. Pořadatelé vypsali šest kategorií. Závodit budou kluci a holky do 15 let, muži a ženy do 29 let a v kategorii Open se představí muži a ženy nad 30 let. Tři nejrychlejší bikeři v každé kategorii obdrží hodnotné ceny.

Loni v Březolupech kategorii do 29 let vyhráli Jiří Kubíček (14:53) a Michaela Hazová (18:01). Ve společnosti Open dominovali Martin Hečko (14:01) a Adriana Sýkorová (23:28).     

FOTBAL

Prvenství v nedašovském Turnaji rodů obhajují Nováci

Nedašov – Tradičním způsobem zakončí fotbalovou sezonu v Nedašově. V sobotu se tam koná Turnaj rodů. Prestižního klání spojené se zajímavým programem se zúčastní mužstva Nováků, Fojtíků, Kolínků, Holbů a Zbytku světa.  Začátek je ve 14 hodin. Hrát se bude systémem každý s každým. Loňský Turnaj roků vyhráli díky pevné defenzívě Nováci. Stříbrnou příčku vybojoval Zbytek světa, třetí místo obsadili Kolínci, čtvrtou pozici brali Fojtíci a pátí skončili Holbové.

Na Valašsku nebude nouze ani o zábavu. V rámci nedašovského sportovního dne se bude také soutěžit v hodu polenem pro zdatné chlapy. Zajímavé atrakce jsou připravené rovněž pro děti.   

FOTBAL

Vítěz Uličního turnaje v Martinicích získá 100 piv 

Martinice – Bavit fotbalem se budou v sobotu v Martinicích, kde pořádají 32. ročník Uličního turnaje. V něm si zahrají čtyři místní týmy. O prestižní vítězství zabojují mužstva Jednoty, Mlýna, Zvonice a Lesní. Začátek je naplánovaný na 13 hodin. Hraje se systémem každý s každým 2x15 minut. V prestižním martinickém turnaji se budou rozdávat také zajímavá ocenění jako například nejlepší dříč, hodnotit se budou nejlepší kopačky a vybírat se bude i nejsympatičtější hráč. Nejlepší kolektiv získá prémii 100 piv.

 Prvenství v loňském roce v Martinicích vybojoval celek Jednoty. Stříbrný skončil tým Lesní, třetí místo obsadil kolektiv Mlýna a čtvrtá příčka zbyla na mužstvo Zvonice.

INLINE HOKEJ

Junioři Zlína padli v semifinále po statečném výkonu s Přerovem. V extralize skončili čtvrtí

Zlín – Inline hokejoví junioři Zlína skončili v extralize na čtvrtém místě. V semifinále elitní české soutěže hraném na dva vítězné zápasy je vyřadil favorizovaný celek Přerova.

V prvním semifinálovém duelu zlínský tým s Hanáky prohrál 0:6. ,,Domácí, kteří vyhráli základní část soutěže ukázali, že mají silné mužstvo. Hanáci byli rychlejším a důraznějším týmem,“ uznal hostující trenér Roman Kořének.

Ve druhém semifinále Zlín nad přerovským celkem zvítězil 4:3. ,,Ve druhém souboji jsme podali velmi dobrý výkon. V osmé minutě jsme po akci Jana Marka a Podešvy vstřelili první gól. A v třiatřicáté minutě jsme vedli 4:2. Domácí půldruhé minuty před koncem sice korigovali stav na 4:3, ovšem cennou výhru jsme uhájili,“ chválil svůj kolektiv Kořének.

Na řadu proto došlo na dodatkové prodloužení. V něm byl po osmi minutách šťastnější favorizovaný Přerov. O jeho vítěznou trefu a tím i o postup do finále se postaral Jakub Navrátil.   

VÝSLEDKY SEMIFINÁLE AMBICA EXTRALIGY JUNIORŮ 2018 (NA 2 VÝHRY):

1. ZÁPAS: PŘEROV – ZLÍN DEVILS 6:0 (4:0)

2. ZÁPAS: PŘEROV – ZLÍN DEVILS 3:4 (1:2) prodloužení: 1:0

Branky Zlína: Jiří Suhrada ml. 2, Podešva, Luža.

Sestava: Michal Kořének – Babulík, Luža, Jan Marek, Pavlas, Podešva, Pröschl, Jiří Suhrada ml., Vávra, Vranec, Weintritt.

HOKEJBAL

Ve Zlíně se bude hrát hokejbalový Světový pohár hráčů do 16 let

Zlín – Od čtvrtka do neděle se ve Zlíně uskuteční hokejbalový Světový pohár hráčů do 16 let. Turnaj se bude hrát v PSG Aréně a zúčastní se ho mužstva Česka, Švýcarska, Polska, USA a Kanady.

 ,,Jedná se o největší hokejbalovou akci v Česku v roce 2018. Ta je ve Zlíně pořádána kvůli podpoře hokejbalu na Moravě,“ prozradil jeden z členů organizačního týmu Milan Chovančík.

Světový pohár v krajském městě začne ve čtvrtek v 10 hodin zápasem Polska proti Švýcarsku. Finálovým dnem bude neděle, kdy se od 9 do 18 hodin budou hrát rozhodující zápasy.

 Součástí Světového poháru bude i doprovodný program. Ve čtvrtek od 10 hodin se koná den škol a v pátek proti sobě ve dvou utkáních nastoupí reprezentační výběry Česka a Slovenska U14.

Program Světového poháru U16 ve Zlíně 2018:

Čtvrtek: Polsko – Švýcarsko (10), Kanada – USA (12), Švýcarsko – Česko (18), Polsko – USA (20).

Pátek: Švýcarsko – Kanada (10), Polsko – Česko (12), Česko – USA (20).

Sobota: Polsko – Kanada (12), Švýcarsko – USA (14), Česko – Kanada (18).

Neděle: Finálový den (9-18).                    

MALÁ KOPANÁ

Ve Valašských Kloboukách po turnaji v malé kopané zahraje skupina Fleret

Valašské Klobouky – Ve Valašských Kloboukách se v sobotu uskuteční 3. ročník turnaje v malé kopané Valachy Cup 2018. V něm se představí 8 až 12 mužstev. Každé z nich může mít na soupisce maximálně 10 hráčů. Hrát se nejprve bude skupinovým systémem. Nejlepší celky postoupí do vyřazovacích zápasů. Program v areálu u valašskoklobouckého nádraží zahájí v 9 hodin prezentace týmů. V 9.30 hodin bude slavnostní zahájení. Turnajové duely budou k vidění mezi 10. a 16.30 hodinou. Kromě nejlepšího kolektivu pořadatelé ještě vyhlásí nejlepšího hráče.

Sportovní den na Valašsku je určený také pro děti. Pro ně je mimo jiné připravený skákací hrad, malování na obličej, ukázka hasičského zásahu a předvedení policejní techniky.

Ve Valašských Kloboukách bude zajímavý i večerní program. V něm od 19.30 do 24 hodin postupně zahrají skupiny Šamat, Schelinger revival a Headmaster. Vrcholem bude od 21.30 hodin vystoupení skupiny Fleret.

TENIS

V sobotu se bude v Brumově hrát třetí letošní turnaj ATP Valašska

Brumov – Třetí letošní turnaj tenisových amatérů ATP Valašska se bude v sobotu hrát v Brumově. Zúčastnit se ho můžou hráči nad 18 let, kteří nejsou minimálně sedm let registrováni v žádném tenisovém klubu. V areálu Topas Clubu se na čtyřech antukových kurtech představí 15 až 20 tenistů. Turnaj začíná v 9 hodin. Prezentace probíhá mezi 8.15 a 8.45 hodinou. Startovné je 250Kč. V jeho ceně je pronájem kurtů, míče, kávička a drobné věcné ceny.

Pořadí ATP Valašska po 2 turnajích:

1. Martin Marušák (Zlín) 54 bodů, 2. Jan Kostka (Valašské Klobouky) 44, 3. Martin Kačáni (Trenčín) 36, 4. Ladislav Psota (Valašské Klobouky) 33, 5. Pavel Nevrlka (Svatý Štěpán) 24, …atd.

Autor: Lubomír Hotař

28.6.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 18 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři Elektromontér - elektromontážní práce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště v rámci ČR - dle zakázek (5-10-ti denní turnusy), - instalace silnoproudých nebo slaboproudých zařízení, - vyučení v oboru elektro podmínkou, vyhláška č. 50/78 Sb. §5 podmínkou, praxe v oboru výhodou, ŘP "B", - zkušební doba 3 měsíce, následně doba neurčitá, firemní benefit (penzijní připojištění, služební auto), - kontakt osobně v sídle nebo telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod. (pan Malant 602 573 305, paní Hradilová 606 700 833), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: smalant@elspet.cz. Pracoviště: Elspet s.r.o., Palackého, č.p. 353, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Malant, Hradilová, +420 602 573 305,606 700 833.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 20 000 Kč

Asistenti učitelů Asistent/ka pedagoga. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Střílky, - asistent pedagoga (vychovatele): vykonává přímou pedagogickou činnost spočívající v pomocných výchovných pracích ve škole, ve školském zařízení pro zájmové vzdělávání, ve školském výchovném a ubytovacím zařízení, ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, - min. základním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga, popř. střední vzděláním s výučním listem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, obor vzdělání zaměřené na pedagogiku, praxe výhodou, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC - Word, excel, powerpoint, - velké nároky na psychickou odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou, - HM od 20.000,- Kč na základě odpracovaných let a praxe + zvláštní příplatek a osobní ohodnocení, Pracovní doba Po- Pá 7.00-15.30 hod. / 12.30 - 21.00 hod. , dle stanovených směn zaměstnavatelem, začátek pracovní doby lze dohodnout (např. dojíždění), pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2019 (možnost prodloužit na neurčitou), - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů posílejte na e-mail: pistelak@vustrilky.cz. Pracoviště: Výchovný ústav, středisko výchovné péče help, střední škola a školní jídelna, střílky, zámecká 107, Zámecká, č.p. 107, 768 04 Střílky. Informace: Radek Pištělák, +420 602 796 924.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Výrobní dělník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Pravčice - nový výrobní areál, - Náplň práce: Navěšování materiálu určeného k pozinkování, kontrola materiálu. Svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu., - Požadavky: vzdělání nižší střední odborné, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, - nástup možný ihned, PD Po-Pá 6:00-14:30, - benefity - 5 týdnů dovolené, bonusy / prémie, roční odměny, příspěvek na stravování, - kontakt osobně na pracovišti pouze každé pondělí v čase 12:00 - 16:00 hod. (pan Machala nebo pan Kozubík) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pavel.machala@wiegel.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 18:00 hod.). Pracoviště: Wiegel pravčice žárové zinkování s.r.o. - pravčice, 768 24 Hulín. Informace: Pavel Machala, +420 733 121 425.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 22 425 Kč

Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 22425 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - pracovník pro slévárnu hliníku, - vzdělání není rozhodující, praxe ve slévárenství vítána – není podmínkou, manuální zručnost, zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku vítány, - slévárna s nepřetržitým provozem – 12ti hodinové směny, PD: 2xranní 6-18.00, 2xnoční 18-6.00, 4 dny volno, smlouva na 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce, - benefity: ubytování zdarma, příspěvek 55% na závodní stravování, další příplatky, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky každé úterý 10:00 - 12:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: v.netopilova@saker.cz, , - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 119 (IPS) ve čtvrtek 2.8.2018 v 9.00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis.. Pracoviště: Saker spol. s r.o., odštěpný závod alusak, Na Sádkách, č.p. 3572, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Veronika Netopilová, +420 602 439 578.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 16. července 2018

Tři šelmy na útěku a zbytečná smrt pod koly expresu: prohlédněte si videa dne

Fotbalisté Hulína (v modrých dresech) na úvod letní přípravy prohráli s polským druholigovým týmem GKS Tychy 1:6.

Letní příprava: Hulín inkasoval sedm branek, Strání přehrálo Provodov

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 15. července 2018.

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.

Policisté se snažili preventivně oslovit řidiče v Břestu

Preventivní akce v rámci projektu „Řídím, piju nealko pivo“, zaměřená na řidiče motorových vozidel, se uskutečnila v pátečních dopoledních hodinách v Břestě.

Vysoce specializované operace v pátek úspěšně provedli v Kroměřížské nemocnici

Hned dvě vysoce specializované ortopedické operace podstoupily dvě pacientky středního věku v Kroměřížské nemocnici.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT