VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

18.4.2018
SDÍLEJ:

Zlínská lesní hodinovka 2018Foto: Zbyněk Raška

ATLETIKA

Zlínskou lesní hodinovku vyhrál favorizovaný Svatopluk Janečka. Nejlepší žena Helenu Kotopulu ho dokončila s vyvrtlým kotníkem

Zlín – Domácí krosař Svatopluk Janečka zvítězil ve 37. ročníku Zlínské lesní hodinovky. Janečka v krajském městě uběhl za šedesát minut čistého času 16 420 metrů. Druhý v pořadí Jiří Kubíček (Freerun Zlín) dosáhl na výkon 15 840 metrů, bronzovou pozici obsadil Matěj Beníček z týmu KESBUK Otrokovice (15 680 metrů). Tomáš Svoboda ze Všechovic skončil čtvrtý (15 520 metrů) a Milan Zvonek (Zvonek Sport Valašské Klobouky, 15 300 metrů) pátý.

,,Závod se konal na kilometrovém okruhu na trati na Lesní čtvrti v okolí Spáleného dubu,“ upozornil Svatopluk Janečka.

Ten se na začátku pohyboval na druhém místě. ,,Snažil jsem se držet tempo 3:30 na kilometr a po prvním kole už jsem se probojoval do čela. Na první pozici jsem pak zůstal až do cíle. Možná mohl být můj výkon ještě lepší. O letošní Zlínskou lesní hodinovku byl však velký zájem, proto mě trochu brzdilo předbíhání ostatních soupeřů. Dávat pozor jsem musel také na kluzké kořeny,“ kalkuloval zlínský vytrvalec Janečka.   

Závod žen ovládla Helena Kotopulu (Moraviaman Otrokovice, 14 780 metrů). Stříbrná byla Veronika Jínková (AK Drnovice, 13 030 metrů), třetí příčku vybojovala Mária Sýkorová (Sýkora running, 13 160 metrů). Lucia Fridlaenderová (Mattoni Freerun Zlín, 12 940 metrů) brala čtvrté místo a Lada Vaněčková si do Štípy odvezla zisk páté pozice (12 500 metrů).

 ,,Pobyt na prvním místě jsem si držela od startu až do konce závodu. Po uběhnutí pěti kilometrů jsem si vyvrtla kotník. Pak jsem chvíli uvažovala, jestli raději neodstoupím. Bolest ale na chvíli přestala, tak jsem závod dokončila,“ prozradila Helena Kotopulu.

Letošní lesní hodinovky ve Zlíně se zúčastnilo 114 vyznavačů hodinového běhu.

VÍTĚZOVÉ JENOTLIVÝCH KATEGORIÍ ZLÍNSKÉ LESNÍ HODINOVKY 2018:

Muži do 39 let: Jiří Kubíček (Mattoni Freerun Zlín) 15 840 metrů.

Muži do 49 let: Svatopluk Janečka (Zlín) 16 420 metrů.

Muži do 59 let: Bronislav Matouch (Jisva Zlín) 14 580 metrů.

Muži nad 60 let: Jiří Petr (Zlín) 12 610 metrů.

Ženy do 39 let: Helena Kotopulu (Moraviaman Otrokovice) 14 780 metrů.

Ženy nad 40 let: Lada Vaněčková (SK Zlín-Štípa) 12 500 metrů.

Junioři: Adam Gajdůšek (Otrokovice) 13 980 metrů.

Juniorky: Veronika Svobodová (SK Hranice) 11 520 metrů.    

ATLETIKA

Jan Kalenda obsadil v Bratislavě při své maratonské premiéře šesté místo

Region – Na výborný výsledek dosáhl atlet Jan Kalenda. Reprezentant AK Zlín vybojoval ve 13. ročníku Maratonu v Bratislavě šesté místo, když se v hlavním městě Slovenska prezentoval časem 2:38:01. Petr Vabroušek (Titan Trilife Zlín) skončil v konkurenci 850 maratonců dvaatřicátý (2:52:28) a Josef Hubáček z týmu KESBUK Otrokovice v čase 2:56:21 dvaačtyřicátý.

 Zvítězil Jiří Čípa (Česko, 2:22:16), před Slovákem Mariánem Zimmermannem (2:31:20) a Piotrem Stachyrou z Polska (2:34:08).

 ,,Závod doprovázela příjemná teplota, ale jeho průběh poznamenal silný vítr,“ prozradil Jan Kalenda, kterému se však v těchto podmínkách dlouho běželo velmi dobře.

 ,,V úvodních pěti kilometrech jsem se postupně propracovával ze zadní startovní linie do skupiny, která se pohybovala na průběžném čtvrtém až šestém místě. V této skupince jsme vzájemně spolupracovali. Někde kolem dvacátého kilometru jsem se dokonce posunul na druhou příčku. Měl jsem však být trpělivější. V úseku mezi dvacátým až třicátým kilometrem jsem totiž běžel sám proti větru, což mi vysálo spoustu energie. Ve zbytku závodu už jsem tempo zpomaloval. Síly mi pak definitivně došly šest kilometrů před cílem. Závod jsem dokončil jenom silou vůle,“ přiznal Kalenda.

Pro něho to byl první start v maratonu v kariéře. ,,Se ziskem šesté pozice jsem ale spokojený,“dodal ještě zlínský vytrvalec.      

ATLETIKA

Martina Novotná nechápala, v jaké pohodě běžela Hranickou dvacítku

Region – Skvělým počinkem se prezentovala vytrvalkyně AK Kroměříž Martina Novotná, která vybojovala ve 47. ročníku Hranické dvacítky třetí místo. V Hranicích na Moravě dosáhla v závodu dlouhém 20 kilometrů, rozloženém do dvou okruhů na trati podél Bečvy a Drahotušemi, času 1:25:11. Zvítězila Petra Pastorová (Team Kilpi Ostrava, 1:18:59). Druhou příčku získala Jitka Hudáková z Trenčína (1:22:47).

,,Trochu to nechápu. V týdnu jsem absolvovala několik náročných tréninků, přesto se mi na rovinaté trati běželo velmi dobře. Ani teplé počasí mi nevadilo,“ divila se v cíli Martina Novotná.

 Na Přerovsku se konal také 4. ročník desetikilometrového závodu. Ten vyhrál časem 36:12 další reprezentant atletického klubu z Kroměříže Tomáš Blaha. Jeho největším soupeřem byl druhý v pořadí v cíli o sedmnáct sekund pomalejší Pavel Dvořák z Biatlonu Prostějov. Třetí skončil Milan Vinklárek ze Sokola Opatovice (39:07).

,,Zvolil jsem tempo 3:30 na kilometr a v okolo pátého kilometru už jsem věřil, že první příčku udržím až do cíle,“ hýřil v Hranicích na Moravě sebevědomím Tomáš Blaha.

  Mezi ženami doběhla na desetikilometrové trati Petra Holišová (Gumárny Zubří, 48:03) čtvrtá.         

ATLETIKA

V dubnovém Běhu na 2 míle dominoval veterán Svatopluk Janečka. Závod žen ovládla Zuzana Fišerová

Zlín – V dubnovém Běhu na 2 míle ve Zlíně kraloval Svatopluk Janečka. Šestačtyřicetiletý zlínský veterán dosáhl v konkurenci 42 mužů na tradiční trati v Přílukách, času 10:33. Stříbrnou pozici obsadil další matador 42letý Miroslav Dřímal z klubu Maraton Pavla Nováka, který měl v cíli devětačtyřicetisekundovou ztrátu, třetí místo bral za čas 11:23 patnáctiletý František Palla z Halenkovic.

Také mezi 26 ženami se prosadily zkušené běžkyně. Prvenství mezi nimi brala osmatřicetiletá Zuzana Fišerová (Kolokroužek Zlín, 14:13), před 55letou Ladou Vaněčkovou (SK Štípa Zlín, 14:25). Bronzová skončila třiatřicetiletá Olga Pekařová z Lukova (14:35).

 ,,Přestože v dubnovém zlínském dvoumílovém běhu na startu chybělo několik favoritů, zejména nejlepší muži dosáhli na velmi dobré časy. Janečka byl však suverénní. Zajímavější byl závod žen, v němž se o medailových pozicích definitivně rozhodlo až v průběhu posledního kilometru,“ informovala jedna z pořadatelek Ema Rabensová.

Janečka ovládl také mužský závod, kde rozhodoval poměr věku a výsledného času. Mezi ženami v tomto měření sil zvítězila 70letá Anežka Janečková (AK Zlín, 17:35).

V Přílukách si na 800metrové trati zazávodilo také čtyřiadvacet dětí. Kategorii kluků vyhrál Ondřej Hubáček z Bílovic (Biathlon Halenkovice, 3:04). V kategorii holek zvítězila Monika Železníková z Babic ze stejného halenkovického biatlonového klubu (3:06). 

ATLETIKA

V Kroměříži v sobotu startuje seriál letošních nočních běhů Night Trail Run

Kroměříž – Seriál večerních běhů Night Trail Run 2018 začíná v sobotu 3. ročníkem Nočního běhu v Kroměříži. Start 5 kilometrů dlouhého závodu je ve 20.30 hodin na kroměřížském Velkém náměstí. Prezentace probíhá od 15 do 20 hodin.

 Atleti mají možnost poměřit síly ve čtyřech mužských a čtyřech ženských kategorii na trati v Podzámecké zahradě. Zazávodit si můžou i tandemy mix složené z jedné ženy a jednoho muže bez rozdílu věku. Od 19 hodin pořadatelé nachystali ještě rodinný charitativní běh. Ten měří jeden kilometr.

 ,,Pestrý bude doprovodný program. Připravili jsme předstartovní aerobik s Martou a autogramiádu medailisty z olympijských her v Pchjongjangu biatlonisty Michala Krčmáře. Všem zahraje hudební duo Š-li-i a atmosféru okolo závodu zpestří DJ Hyper,“ zve do Kroměříže ředitel závodu Vladan Daněk.  

Termíny Nočních běhů Night Trail Run 2018:

21. dubna: Kroměříž, 26. května: Rožnov pod Radhoštěm, 16. června: Staré Město u Uherského Hradiště, 21. července: Rusava, 8. září: Vyškov, 6. října: Holešov.

ATLETIKA

Na Valašsku se v okolí Brumova poběží 2. ročník Hložecké desítky.

Brumov-Bylnice – V sobotu se uskuteční 2. ročník krosového běhu Hložecká desítka. Desetikilometrový závod, v němž budou bojovat čtyři mužské, dvě ženské a dvě juniorské kategorie, startuje v 11.30 hodin ve Sportovním a rekreačním areálu v Brumově-Bylnici. Trať vede Hložeckým údolím na Třísky, brumovský hrad a zpět. Dětské a mládežnické kategorie uslyší startovní výstřel v 10 hodin. Pro ně jsou připravené tratě 1 kilometr, 2 kilometry a 5 kilometrů. Vyhlášení výsledků je na programu ve 13 hodin.

Loňský premiérový ročník Hložecké desítky na Valašsku vyhráli Jiří Kubíček ze Zlína (36:00) a Lucie Javorová z Hvozdné (Valachbajk Team, 45:30).

BASKETBAL

Valašskému Meziříčí ukončil druholigovou sezonu v semifinále Žďár nad Sázavou

Valašské Meziříčí – Druholigová sezona basketbalistům Valašského Meziříčí skončila. Valaši v semifinále hraném na dva zápasy nestačili na nejlepší tým soutěže Žďár nad Sázavou.

 V prvním utkání valašskomeziříčské družstvo na domácí půdě  Žďáru nad Sázavou podlehlo 65:72. ,,Tři čtvrtiny zápasu jsme převáděli velmi dobrý basketbal. Na konci třicáté minuty jsme dokonce vedli 57:47. Čtvrtou čtvrtinu jsme ovšem nezvládli a hosté zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. V klíčových pasážích jsme neproměňovali trestné hody a nedařila se nám střelba. Naopak celek z Vysočiny dal hodně jednoduchých košů,“ konstatoval vůdce domácí lavičky Petr Nachtmann.

Ve druhém duelu Valaši na Vysočině prohráli 48:81. Do druhého souboje, který se hrál v neděli už v 9 hodin ráno, jsme nastoupili pouze se sedmi hráči. Přesto jsme se v něm dlouho drželi. Po první čtvrtině jsme dokonce vedli 20:18 a v polovině střetnutí jsme prohrávali pouze o deset bodů. Ve druhé polovině zápasu se ale vyfauloval Kašpar a partii s velkým favoritem jsme dohrávali pouze v šesti lidech. V závěru duelu nám proto rychle ubývaly síly,“ přiznal Nachtmann.

Ten je ale s letošní sezonou spokojený. ,,Naším cíle bylo postoupit do čtvrtfinále. Postup do semifinále mě proto mile potěšil,“ bude na další valašskomeziříčskou druholigovou sezonu rád vzpomínat Petr Nachtmann.    

Výsledky semifinále (na 2 zápasy):

1. ZÁPAS: VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – ŽDÁR NAD SÁZAVOU 65:72 (15:17, 33:35, 57:47)

Body Valašského Meziříčí: Janík 16, Stodůlka 16, Denk 10, Kašpar 8, Štencl 8, Brychta 5, Tajzler 2. 

2. ZÁPAS: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 81:48 (18:20, 39:29, 59:37)

Body Valašského Meziříčí: Janík 11, Denk 10, Kašpar 9, Martin Odstrčilík 6, Tajzler 4, Stodůlka 4, Bezděk 4.    

CYKLISTIKA

Pavel Žák rozhodl Chřibskou padesátku ve sjezdu na Drahlov

Kroměříž – Třicetiletý reprezentant formace Kolovna KM-BT Morkovice Pavel Žák zvítězil časem 1:44:39 v 16. ročníku závodu horských kol FORCE Chřibská padesátka MTB 2018. Druhé místo v 50 kilometrů dlouhém závodu s celkovým převýšením 920 metrů na trati v okolí Kroměříž a také v Chřibských lesích okořeněné výjezdem na Bunč, vybojoval se sedmisekundovou ztrátou Dominik Buksa z Ostravy (Future cycling-ED system). Bronzovou příčku obsadil další reprezentant týmu Kolovna KM-BT Morkovice Pavel Skalický (1:44:51). Z regionálních bikerů v první desítce výsledkové listiny ještě skončil Jan Procházka z pořádajícího Cyklosportu Chropyně sedmý (1:46:02), Jiří Hradil (FORCE KCK Cykloteam Zlín, 1:48:37) osmý a zlínský Jaroslav Marek (Superior Riders, 1:48:47) devátý.  

Závod žen vyhrála v čase 2:05:09 19letá Ostravačka Sofie Joannidu (SupGirls). Stříbrnou příčku obsadila Slovenka Andrea Juhásová (Bike Team Juhasky, 2:06:15), třetí pozici získala Denisa Knapková (SupGirls, 2:09:50). Martina Latináková ze Sehradic (Zvonek Sport Valašské Klobouky) skončila v čase 2:16:08 pátá.

Do cíle letošní hlavního padesátikilometrového závodu dojelo 389 bikemaratonců

 ,,Brzy po startu se   vpředu vytvořila sedmičlenná skupina favoritů. Ta se na čele udržela až do pětatřicátého kilometru. V tomto úseku ve sjezdu na Drahlov ale Pavel Žák zrychlil tempo a odpoutal se od všech soupeřů. Biker z Morkovic si pak pobyt na první pozici udržel až do cíle. Mezi ženami byla Sofie Joannidu suverénní. Ovšem i druhá v pořadí Andrea Juhásková podala velmi dobrý výkon,“ informoval jeden z pořadatelů Chřibské padesátky Vladimír Kučera.

V okolí Kroměříže uspořádali v rámci letošního ročníku Chřibské padesátky také třicetikilometrový závod. Toho se zúčastnilo 124 bikerů a bikerek.

Prvenství na trati s převýšením 580 metrů v mužích vybojoval Karel Videcký z Ostravy (Max cursor, 1:09:02). V ženách zvítězila Radka Pospíšilová (Kolovna KM-BT Morkovice, 1:22:58).       

CYKLISTIKA

Nový závod Prachem svatební cesty v Kostelanech vyhrál Tomáš Strnka.

Kostelany – Tomáš Strnka z BT Sazovice ovládl premiérový ročník silničního cyklistického závodu Prachem svatební cesty v okolí Kostelan. Strnka dosáhl v netradičním 81 kilometrů dlouhém závodu, který měl na netradiční trati převýšení 1392 metrů, času 2:27:08. Druhý v pořadí Jiří Slavík (FORCE KCK Cykloteam Zlín) byl v cíli o necelou sekundu pomalejší, třetí místo obsadil Pavel Žák (Kolovna KM-BT Morkovice, 2:27:14). Čtvrtý dojel Pavel Šťastný (ALÉ cycling, 2:27:16), pátou příčku vybojoval další reprezentant FORCE KCK Cykloteamu Zlín Jiří Hradil (2:27:46).

,,Netušil jsem, co můžu od závodu očekávat. Ještě před čtrnácti dny mě totiž sužovala drobná viróza. Proto jsem ho původně bral jako kvalitní trénink,“ přiznal Tomáš Strnka.

Ten si však na kopcovité trati, kde se občas jelo po šotolině a drobném kamení a kde na některých úsecích byly výmoly a kaluže, od startu hlídal pobyt na čelních pozicích.

 ,,Zhruba na třicátém kilometru se vpředu vytvořila šestičlenná skupina, která později vzorně spolupracovala. Ovšem hodně aktivní byl Pavel Šťastný a později se o úniky pokoušel Jiří Hradil,“ prozradil cyklista BT Sazovice.

,,Nakonec se rozhodovalo až v závěrečném spurtu u Ranče v Kostelanech. Na prvenství jsem zaútočil 500 metrů před cílem,“ radoval se z cenného úspěchu Strnka.

 Pětačtyřicetikilometrový závod žen vyhrála Alena Háblová (CK Salaš, 1:48:35). Druhá skončila Jitka Mošťková (CK Příbram, 1:53:08), bronzovou pozici získala Kateřina Mošťková (1:58:12).

 V Kostelanech si zazávodily ještě dvě mužské kategorie. Prvenství v kategorii čtyřicátníků (70 kilometrů) vybojoval Pavel Vašíček (Cycloracing Team, 2:13:18). V kategorii padesátníků (45 kilometrů) zvítězil Ivo Odvárka (FORCE KCK Cykloteam Zlín, 1:32:29).

CYKLISTIKA

Pořadatelé Rohálovské padesátky zvou na sobotní projížďku trati

Prusinovice – Jeden z vrcholů jarní části bikerové sezony ve Zlínském kraji se blíží. V sobotu 28. dubna se koná 9. ročník Rohálovské padesátky. Ale již tuto sobotu 21. dubna pořadatelé organizují oficiální projížďku trati tohoto oblíbeného závodu. Ten měří 50 kilometrů a má převýšení 950 metrů. Sraz všech zájemců je v 10 hodin u Kulturního domu v Prusinovicích.

,,Na trati mezi Prusinovicemi, Pacetluky, Karlovicemi, Líšnou, Dobroticemi, Holešovem, Tučapy s cílem opět v Prusinovicích, se týden před závodem může každý zájemce seznámit s prostředím závodu a zároveň si otestovat aktuální formu,“ zve za organizátory na soboru dopoledne do Prusinovic Martin Koplík.             

       

INLINE HOKEJ

 V Brumově se uskuteční 4. ročník Memoriálu Karla Rachůnka a Pavla Demitry

Brumov – Čtvrtý ročník mezinárodního Memoriálu Karla Rachůnka a Pavla Demitry se koná o víkendu v Brumově-Bylnici. Inline hokejový turnaj se bude hrát na ploše brumovského zimního stadionu. Zúčastní se ho šest družstev. Na Valašsko přijedou celky Uherského Brodu, Nového Jičína, Černošic, Dubnice nad Váhom a další slovenský kolektiv Bratislava Mad Dogs. S touto společností si zahraje i nejlepší regionální klub IHC Devils Zlín.

V sobotu od 10 do 22 hodin jsou na programu zápasy ve skupinách. V neděli od 9 hodin budou k vidění souboje o konečné umístění. Finále začne ve 12 hodin.

Prvenství z loňského 3. ročníku turnaje obhajuje Nový Jičín, který ve finále udolal zlínské Ďábly 6:5. Bronzovou příčku vybojovala Bratislava.  

Program turnaje:

Sobota: Uherský Brod – Nový Jičín (10), Zlín Devils – Dubnica nad Váhom (12), Bratislava – Uherský Brod (14), Černošice – Zlín Devils (16), Nový Jičín – Bratislava (18), Dubnica nad Váhom – Černošice (20).

Neděle: o 5. místo (9), o 3. místo (10.30), finále (12).

Autor: Lubomír Hotař

18.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 13 500 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - Náplň práce: Práce ve výrobě sýrů a sýrových specialit, balení a expedice potravin, - Požadujeme: vzdělání není rozhodující, potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost, - Nabízíme: práci na HPP v jednosměnném provoze, PD 5:00-13:30, hodinová mzda od 80,-Kč/hod + prémie, - Kontakt u paní Valníčkové tel. 777 776 356 nebo na email: adela@kmkonsult.cz, - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o. prac. kroměříž - štěchovice - agentura práce, Štěchovice, č.p. 1357, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Adéla Valníčková, +420 777 776 356.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 500 Kč

Řidiči tahačů Řidič nákladního automobilu C+E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracoviště Holešov - cesty v rámci ČR, - vzdělání není rozhodující, ŘP sk. B, C+E podmínkou, - provoz pondělí-pátek, přespávání na místě vykládek v kamionu, nástup možný ihned, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jiptrans@seznam.cz. Pracoviště: Jiptrans plus, s.r.o. prac. holešov, Tovární, č.p. 1248, 769 01 Holešov. Informace: Zuzana Plšková, +420 606 042 026.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Dělník/ce komor (skladů) příprava salámů pro expedici. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 15500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, - nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody, PD Po-Pá 6:00-14:30 hod. / Stř-Ne 6:00-14:30 hod., nástup možný ihned po vstupní lékařské prohlídce, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, - benefity: příspěvek na stravování, na rekondiční pobyty, na životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna za vitalitu, za hospodářský výsledek, , - Kontakt osobně na pracovišti pouze každé úterý v rozmezí 8:00-11:00 hod. (p. Bradová). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. Příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz. Pracoviště: Kmotr - masna kroměříž a.s., Hulínská, č.p. 2286, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Danuše Bradová, +420 573 500 618,604 220 856.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 19 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů CNC operátor seřizovač pro systém Haas, Fanuc nebo Heidenhain. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Hulín., - Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků , běžná provozní údržba stroje, - Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost , - Možnost zabezpečení ubytování, nástup možný ihned, - Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult sr.o. - areál pilana hulín - agentura práce, Nádražní, č.p. 804, 768 24 Hulín. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prostějov proti Kroměříži. Ilustrační foto

Nečekaný debakl. Kroměříž dostala od Prostějova šestku

58. ZLÍN FILM FESTIVAL 2018 - Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Slavnostní zahájení. Jan Čenský a Dana Morávková
88

Tyto dny patří dětem. Zlín ožil 58. ročníkem Zlín Film Festivalu

AKTUALIZUJEME

Je rozhodnuto. Františka Čubu nahradí v Senátu Tomáš Goláň

Skončily doplňkové volby do Senátu za Františka Čubu. Do senátorského křesla usedne kandidát hnutí Senátor 21 Tomáš Goláň

Divadelní schody plné vody a mistři z Karviné a temný mok Ostravy: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 24. až 25. května 2018.

Na uzavřenou trať opět vyrazí historický vlak, včetně Hurvínka

Už dvanáctou sezona jízd zvláštních vlaků zahájí tuto sobotu 26. května na jedenáctikilometrové železniční lokální trati mezi Kojetínem a Tovačovem. Od roku 1981 po ní nejezdí pravidelné osobní vlaky, ale ulehčuje okolním silnicím nákladní dopravou, o víkendu pak opět nabídne výjimečné svezení i veřejnosti.

AKTUALIZOVÁNO

Filmový festival začal. Znáte 5 důvodů, proč jej navštívit?

Začala nejstarší a největší filmová přehlídka pro děti a mládež svého druhu na světě. Letos nabídne 300 snímků z 55 zemí světa. Bohatou filmovou nabídku rozšíří doprovodný program, který navazuje na hlavní téma, kterým je Československá kinematografie. Festival potrvá do 2. června.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT