VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

4.4.2018
SDÍLEJ:

Memoriál ZINC v Osvětimanech 2018Foto: archiv Heleny Kotopulu

ATLETIKA

Trailový Memoriál ZINC  v Osvětimanech vyhráli Petr Hének a Helena Kotopulu

Osvětimany – Sedmapadesát krosařů se představilo ve 4. ročníku běžeckého závodu Memoriál ZINC v Osvětimanech. Ten byl věnován památce nadporučíka Oldřicha Pechala a jeho spolupracovníků. Cílem tohoto podniku bylo nejen kvalitně si zasportovat, ale také upozornit na historickou operaci ZINC, která v březnu 1942 výrazně ovlivnila Osvětimany a okolí.

   Pořadatelé v Chřibech vypsali dva trailové závody pro čtyři kategorie. Trasa LONG měřila pro muže i ženy 24 kilometrů a měla převýšení 825 metrů. Trať SHORT byla dlouhá 13 kilometrů s převýšením 403 metrů. Obě vedly po lesních pěšinách, loukách ale zčásti i zpevněných cestách.

   Z regionálních reprezentantek na nejlepší výsledek dosáhla Helena Kotopulu (Moraviaman Otrokovice), jež zvítězila v ženském závodu LONG, když dosáhla času 2 hodiny a 2 minuty.  Druhá mezi nimi skončila s patnáctiminutovou ztrátou Alena Hénková z AK Drnovice, bronzovou příčku obsadila v čase okolo dvou hodin a třiceti minut Veronika Vavrušová (SK Březnice).

   ,,Hodně náročný závod se běžel v obtížném terénu. Na trati byla spousta překážek jako spadlé stromy, bahno, prudké stoupání a nebezpečné seběhy. Na trati měl každý běžec kartičku. Do ní dostal na kontrolních stanicích razítko,“ vysvětlovala Helena Kotopulu.

    Ironmanka otrokovického Moraviamanu byla od startu suverénní. ,,Poslední razítko mě však dostalo. To bylo v úplném závěru, kdy už se každý těšil že bude mít závod za sebou. Razítko ale bylo na vrcholu sjezdovky, kterou jsme museli ještě vyběhnout, a pak teprve seběhnout do cíle,“ prozradila Kotopulu.

   V závodu mužů LONG bral první příčku za hodinu a osmnáct minut Petr Hének z AK Drnovice. Stříbrný Petr Harnoš z Kolína (TPCA Bike Team) za ním v cíli zaostal o sedm minut, o další minutu zpět byl třetí Matěj Beníček z týmu Kesbuk Otrokovice.

   Závod mužů SHORT vyhrál Pavel Šedík z Kyjova. Druhý byl Martin Orlovský, pro třetí místo si doběhl Josef Zemánek.

   Nejrychlejší ženou na trati SHORT byla Veronika Jínková (AK Drnovice). Druhá skončila Gabriela Dvořáková, třetí příčku vybojovala Anna Pavlicová. ,,Závodu jsem se zúčastnila podruhé. A i letos okolo něho pořadatelé dokázali vytvořit skvělou téměř rodinnou atmosféru. Proto se mi v náročném a zajímavém terénu skvěle běželo,“ užívala si pobyt v Osvětimanech nejúspěšnější běžkyně ze Zlínského kraje v ženské kategorii SHORT Gabriela Dvořáková z Luhačovic.                      

ATLETIKA

Prvenství v Kroměřížském půlmaratonu obhajují Jiří Klement a Helena Kotopulu.

Kroměříž – V sobotu se na Hané se koná 6. ročník Kroměřížského půlmaratonu. Start 21,1 kilometru dlouhého závodu je v 10 hodin v prostorách loděnice u Bágráku (Hrubého rybníka). Prezentace na stejném místě začíná v 9 hodin. Pořadatelé vypsali tři kategorie pro muže a dvě kategorie pro ženy. Startovné je 150Kč. V jeho ceně je mimo jiné nápoj a chutné rizoto. Pro zájemce je připravený také čtvrtmaraton, který měří 10,5 kilometru. Stejně jako loni, tak i letos pořadatelé připravili také dětské závody. Ty začínají v 10.15 hodin a podle věku se poběží na tratích od 150 metrů do 1200 metrů.

 Trať půlmaratonu je rozložená do dvou rovinatých okruhů. Na ní se převážně poběží po asfaltové cestě. Zhruba jeden kilometr povede po šotolině.

Loni se půlmaratonu v Kroměříži zúčastnilo 68 atletů. Závod mužů vyhrál domácí Jiří Klement (Dressme.cz, 1:17:37). Prvenství mezi ženami vybojovala časem 1:28:59 Helena Kotopulu z otrokovického Moraviamanu.

ATLETIKA

V Přílukách se koná čtvrtý letošní zlínský dvoumílový běh

Zlín – Čtvrtý závod z celoroční dvanáctidílné série Běh na 2 míle uspořádají v sobotu ve Zlíně. Start je v 9 hodin na tradičním místě v oblasti průmyslové zóny v Přílukách před budovou Madal Bal. 3,2 kilometru dlouhý závod je rozložený do dvou rovinatých okruhů a asfaltovým podkladem. Zváni jsou muži i ženy všech věkových kategorii. Pro děti pořadatelé připravili zkrácený 800 metrů dlouhý závod. Třech letošních zlínských dvoumílových běhů se doposud zúčastnilo 78 mužů, 46 žen a 16 dětí. V průběžném hodnocení jsou na čele Bronislav Matouch (Jisva Zlín) a Anežka Janečková (AK Zlín).

ATLETIKA

V Holešově v sobotu pořádají charitativní Běh pro zdraví

Holešov – V rámci 11. ročníku Dne zdraví pořádají v sobotu v Holešově charitativní běh pro zdraví. Ten se koná na podporu dětské části ORL oddělení nemocnice v Kroměříži. Pořadatelé připravili dva závody. Ve 14 hodin poměří síly na 300metrové trati rodiče s dětmi. Hlavní 5 kilometrů dlouhý závod startuje rovněž ve 14 hodin. Oba se uskuteční na holešovském náměstí Edvarda Beneše. Startovné je 100Kč. V jeho ceně je občerstvení a originální účastnická medaile.

CYKLISTIKA

V Morkovském bajku se sešla vynikající konkurence. Závod vyhráli favorité Marek Rauchfuss a Lucie Veselá

Morkovice – Bikeři z Českomoravské vrchoviny ovládli 7. ročník závodu horských kol Morkovské bajk. Prvenství v 46. kilometrů dlouhém podniku s celkovým převýšením 1150 metrů vybojoval časem 1:46:11 Marek Rauchfuss (Kellys Bikeranch Team), Druhou pozici obsadil Filip Adel (Superoir Suninvent Team), který byl v cíli o dvě a půl sekundy pomalejší. Oba jsou z Hlinska v Čechách. Bronzovou příčku získal Michal Kaněra z Červeného Kostelce u Náchoda (Ghost Team, 1:46:45).

Z regionálních reprezentantů dosáhl na nejlepší výsledek Pavel Skalický z formace Kolovka KM-BT Morkovice jenž bral za čas 1:53:23 sedmé místo, zlínský Jaroslav Marek (Superior Riders, 1:55:36) skončil dvanáctý a Jiří Slavík z holešovského týmu OD Morava díky času 1:55:52 čtrnáctý.

,,Letos se u nás sešla konkurence jako při Českém poháru. Navíc nám přálo počasí. Bylo oblačno, jenom čerství vítr byl trochu nepříjemný,“ pochvaloval si ředitel závodu Pavel Žák.

Ten se ho také aktivně zúčastnil a obsadil v něm čtyřiadvacáté místo. ,,Zpočátku jsem se pohyboval ve vedoucí sedmičlenná skupině. Okolo dvacátého kilometru jsem z ní ale odpadl. Čelo se později roztrhalo, aby si to nakonec na kopcovité trati zpestřené trailovými úseky o prvenství rozdali Rauchfuss s Adelem. V závěru měl nejvíc sil favorizovaný Marek Rauchfuss,“ informoval Žák.

Závod žen vyhrála Lucie Veselá (GT Opportunity Brno, 2:20:50). Stříbrná byla Polka Zuzanna Krzystaka-Stepien (2:22:41). Třetí pozici vybojovala další reprezentantka týmu GT Opportunity Brno Dana Pospíšilová (2:23:21). Martina Latináková z formace Zvonek Sport Valašské Klobouky dojela šestá (2:32:42), Alena Háblová (CK Salaš, 2:51:46) dvanáctá, Svatava Kučná z 4Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem třináctá (2:52:43) a Petra Holznerová (Zvonek Sport Valašské Klobouky, 2:57:24) šestnáctá.

,,Podmínky v Morkovicích byly náročnější než minulý rok. Zavádějící okruh byl delší a techničtější. Blátivým brodem se proto pojíždělo třikrát,“ prozradila nejúspěšnější žena ze Zlínského kraje ve výsledkové listině Martina Latinková.

Té se dařilo držet stanovené tempo. ,,S přibývajícími kilometry jsem předjela několik soupeřek, a proto jsem vzhledem ke konkurenci se svým výkonem i výsledkem v prvním závodu sezony spokojená,“ svěřila se v cíli sehradická bikerka Latináková.

V Morkovicích uspořádali také 27 kilometrů dlouhý závod. V něm v mužích zvítězil Tomáš Obdržálek (Mapei Merida Kaňkovský, 1:11:41). Mezi ženami vybojovala zlatou příčku Alexandra Olivová (Head Bike TJ Opava, 1:33:21).                           

CYKLISTIKA

Cyklisté FORCE KCK Cykloteamu Zlín vybojovali ve Velké ceně Hlohovce tři medailové pozice

Zlín – Tři medailové pozice vybojovali reprezentanti FORCE KCK Cykloteamu Zlín v silničním závodu Velká cena Hlohovce. V úvodním podniku nové sezony v okolí Břeclavi obsadil v kategorii třicátků Jiří Hradil stříbrnou příčku. Rovněž druhý skončil mezi čtyřicátníky Tomáš Galuška. Na výborný výsledek dosáhl Ladislav Pelc, který vyhrál kategorii šedesátníků.

Na Břeclavsku se představili ještě čtyři jezdci zlínského FORCE KCK Cykloteamu. Jiří Slavík dojel mezi třicátníky osmý a Jiří Přikryl dvaadvacátý. Ivo Odvárka získal ve společnosti padesátníků čtvrté místo a Dalibor Kmenta mezi nimi bral devátou pozici.

 ,,Na startu se jako každý rok sešla početná a kvalitní konkurence. Závodu letos přálo také počasí,“ informoval manažer a ve Velké ceně Hlohovce i úspěšný cyklista Dalibor Kmenta.

Toho potěšila na začátku sezony dobrá forma jeho svěřenců. ,,Zejména Jiří Slavík neustále útočil a naskakoval do úniků. Šesté kolo dokonce ovládl sám daleko před hlavním pelotonem. Slavík se jednoznačně stal nejaktivnějším jezdcem v závodu,“ chválil Kmenta.

 Jeden z lídrů jeho formace byl však v posledním sedmém kole dojet. ,,V závěrečném spurtu se pak ve svých kategoriích prosadili Jiří Hradil, Tomáš Galuška i Ladislav Pelc,“ prozradil Dalibor Kmenta.

HOKEJBAL

Malenovice se chtějí se základní částí rozloučit výhrou nad Tišnovem

Malenovice – V neděli končí základní část Moravské hokejbalové ligy. Malenovice se v posledním duelu první části soutěže na domácí ploše střetnou s Tišnovem. Zápas v Lopik aréně začíná ve 14 hodin.

 ,,Tišnov patří ke slabším týmům Moravské ligy. Utkání na jeho půdě jsme po jednoznačném průběhu vyhráli 8:2. Domácí byli ve všem horší. Spoléhali na rychlé protiútoky, které jim příliš nevycházely,“ zavzpomínal na podzimní duel hrající malenovický kouč Martin Novák.

Čamlíci by na podobný výsledek chtěli dosáhnout i v neděli. ,,Budeme hrát ofenzívně. Šance si určitě vytvoříme. Bude ovšem záležet, jak s nimi naložíme. Utkání bychom ale měli bez problémů vyhrát,“ věří svému mužstvu Novák.

Ten ovšem možná bude v zápase postrádat dlouhodobě zraněné forvardy Skybu s Hrubošem a také obránce Ševčíka.

STOLNÍ TENIS

Šarovy v soubojích o druhou ligu proti Opavě spoléhají na podporu fanoušků

Šarovy – Zabojovat o postup do druhé ligy se o víkendu pokusí stolní tenisté Šarov. Družstvo ze Zlínska se ve finále play off třetí ligy utká s Opavou. První duel ze série na dva vítězné zápasy je na programu v sobotu od 15 hodin v Šarovech. Druhé utkání se uskuteční v neděli v 10 hodin v Opavě. Případně třetí střetnutí by se odehrálo v neděli 15. dubna od 10 hodin znovu na opavské půdě.

 ,,Celek ze Slezska je v sérii favoritem. Jeho oporami jsou Kamil Knybel a Jan Dzida. My se však i bez zraněného Račáka o postup porveme,“ slibuje za tým ze Zlínska Lubor Křen.

Ten také ví, jak Opavu překonat. ,,Naplno bodovat musí naše jednička Karel Bojko. Úspěšní musíme být ve čtyřhře a další body bychom měli sbírat přes čtverku Severomoravanů Wallika. Rovněž spoléháme na tradiční domácí podporu fanoušků,“ věří v postup Lubor Křen.                         

STOLNÍ TENIS

Prestižní stolně tenisové TOP 12 Valašska se letos bude hrát ve Valašských Kloboukách

Valašské Klobouky – Ve Valašských Kloboukách se v sobotu uskuteční 31. ročník turnaje ve stolním tenise TOP 12 Valašska. Jednoho z nejsledovanějších turnajů ve Zlínském regionu se zúčastní dvanáct nejúspěšnějších hráčů z valašských klubů z regionálních soutěží okresu Zlín.

V zelené skupině se představí Petr Trčka, Jiří Šuráň (oba Štítná nad Vláří), Dalibor Maniš, Josef Bělaška (oba Valašské klobouky), Jaroslav Ptáček (Bylnice) a Filip Martinek z Újezdu.

 V modré skupině budou bojovat Marek Kužela, David Malý (oba Slopné), Josef Řepa z Bylnice, Petr Fojtík (Štítná nad Vláří), valašskokloboucký Miroslav Raška a Ivan Floreš ze Slavičína.

Prestižní podnik se bude hrát na třech stolech v sokolovně ve Valašských Kloboukách. Stolní tenisté budou nejprve od 9 hodin bojovat ve dvou základních skupinách. Nejlepší dva hráči z každé skupiny postoupí do semifinále. Vítězové semifinálových zápasů si zahrají finále, poražení semifinalisté změří síly v utkání o 3. místo. Na programu je duel i o 5. příčku. Turnaj vyvrcholí mezi 13. a 15. hodinou.

Loni se TOP 12 Valašska konalo ve Slavičíně. Vítězství v něm získal Josef Řepa z Bylnice, který ve finále porazil Marka Kuželu ze Slopného 3:0.

ŠACHY

Velikonoční turnaj v Horní Lhotě vyhrál mezinárodní mistr Milan Bahula s Vlčnova

Horní Lhota – Mezinárodní mistr Milan Bahula z TJ Vlčnov zvítězil ve 4. ročníku Velikonočního šachového turnaje v Horní Lhotě. Druhé místo obsadil Zdeněk Hába (ŠK Mahrla Praha). Oba získali 8 bodů. Bronzovou příčku vybojoval Stanislav Juříček ze Zbrojovky Brno (7 bodů). Čtvrté místo bral Denis Vilson z Ruska, pátou příčku získal Milan Petráš (ŠK DDM Slavičín). Z domácích šachistů ve výborné konkurenci skončil Jiří Goša jednadvacátý, Aleš Hanus dvaadvacátý a Martin Kadlec třiadvacátý.

 ,,Turnaje podporovaného starostou obce Horní Lhota Josefem Šenovským, se zúčastnilo šestadvacet hráčů z Česka, Ukrajiny a Ruska. Z Česka k nám přijeli šachisté z Prahy, Vlčnova, Vsetína, Slavičína, Brumova-Bylnice, Napajedel, Pozlovic, Malenovic a Huslenek. Zahráli si také tři reprezentanti Horní Lhoty,“ informoval předseda SK Horní Lhota Rostislav Polách.

,,Hrálo se švýcarským systémem na 9 kol. Každé kolo se hrálo v tempu 2x15 minut. K vidění byly zajímavé partie plné nečekaných zvratů a výměny figur,“ upozornil dále s úrovní i průběhem turnaje spokojený vedoucí domácího šachového oddílu Aleš Hanus.

V Horní Lhotě uspořádali také turnaj juniorů. Ten ovládl domácí Tomáš Kužela, před Jiřím Holubem (ŠO SK Pozlovice). Třetí skončil Marek Jakubčák, čtvrtý Vojtěch Úšela a pátý Jakub Váňa (všichni SK ŠO Horní Lhota).

,,Junioři hráli systémem každý s každým dvoukolově. Každý si proto zahrál osm partií. Tempo na jednu hru bylo 2x15 minut,“ prozradil organizátor turnaje Miroslav Procházka.       

TENIS

Zimní Grand Prix Zlína ovládl Brňan Petr Handlíř. Dušan Machala a Petr Polák vypadli v osmifinále

Zlín – Brňan Petr Handlíř zvítězil v 1. ročníku tenisového turnaje amatérů nad 50 let Zimní Grand Prix Zlína 2018.

Handlíř zdolal v semifinále Miloše Michela z Bytče a ve finále Petera Mišíka z Ilavy. Ve druhém semifinále Mišík porazil Pavla Saturku (Jihlava).

Regionálním tenistům se tentokrát v halovém turnaji na antuce na Vršavě nedařilo. V konkurenci 20 hráčů jenom dva postoupili do osmifinále. V soubojích o čtvrtfinále ale Dušan Machala ani Petr Polák (oba Zlín) neuspěli. Machala prohrál s Oškrobaným a Polák nestačil na pozdějšího poraženého finalistu Petera Mišíka. V konečném účtování turnaje skončil Dušan Machala devátý a Petr Polák desátý. Čtrnáctou příčku obsadil Ladislav Matušinec ze Štítné nad Vláří, který podlehl ve finále Soutěže malé útěchy Turzovi z Ilavy.

,,Na zlínské antuce se odehrála spousta pohledných a dramatických zápasů. O kvalitní úroveň se tentokrát postarali hlavně tenisté ze Slovenska. Překvapil zejména Peter Mišík, který ve čtvrtfinále vyřadil Petra Vrbu,“ chválil ředitel turnaje Jan Nahodil.

Ten také prozradil, že vítězný Handlíř měl trochu štěstí. ,,Brňan ve čtvrtfinále s Oškrobaným odvracel dva mečboly. V semifinále s Michelem a ve finále s Mišíkem už ale slavila úspěch jeho důrazná hra na síti,“ upozornil Nahodil. 

Autor: Lubomír Hotař

4.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Prasklice - Domov pro seniory Starý mlýn , - úklid a výdej jídla v nově otevřeném domově, - ZŠ vzdělání, potravinářský průkaz na výdej jídla, kladný vztah k seniorům, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, - benezity: HM + příplatky, - kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: DosoudilovaEva@seznam.cz. Pracoviště: Vetus molendini cz z.s., 768 33 Morkovice-Slížany. Informace: Eva Dosoudilová, +420 732 234 740. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 200 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Dělníci v oblasti výstavby budov. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - přípravné a dokončovací stavební práce, - ZŠ vzdělání, ŘP sk. B výhodou, odpovídající fyzická zdatnost, chuť do práce, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, - osobní kontakt na pracovišti každý pátek 7:00 - 9:00 hod., nebo telefonicky (Po - Pá 7.00 - 9:00hod.) 777 063 483, případně e-mail: samrob@post.cz. Pracoviště: Samrob s.r.o. - prac. kroměříž dolní zahrady, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Žugan, +420 777 063 483. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 8 000 Kč Pouliční prodavači rychlého občerstvení prodavač/ka - nabídka a samostatný prodej zboží - OZP. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., , pracoviště Svatý Hostýn - Bystřice pod Hostýnem, - prodej ve stánku s občerstvením na Svatém Hostýně, - Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné, komunikativnost a vstřícný přístup k zákazníkům, v rámci tohoto úvazku je pracovní doba 4 hodiny denně, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@ozssro.cz. Pracoviště: Ozs sociální podnik s.r.o. - svatý hostýn, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Jakub Koníček, +420 704 269 800. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník/ce. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, Náplň práce: práce s PC (vkládání dat do systému; správa, udržování a aktualizace údajů v systému), komunikace s klienty, příprava a kompletace dat na pracovní jednání, příjem, odesílání a evidence poštovních zásilek, samostatné řešení úkolů, příprava dokladů pro účetnictví, zajišťování chodu kanceláře, - požadujeme: SŠ vzdělání - ekonomické zaměření výhodou, vhodné i pro absolventy, znalost PC (MS Office - Excel, Word,...), základní znalost účetnictví, ŘP sk. B výhodou, spolehlivost, přesnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost a ochota učit se novým věcem, - nabízíme: příležitost profesního rozvoje a dlouhodobá spolupráce, - benefity: stravenky, mobilní telefon, notebook, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: office@aktivafin.cz. Pracoviště: Aktivafin s.r.o., 1. máje, č.p. 283, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Alexandra Růžičková, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bývalý majitel Baníku Ostrava Libor Adámek pomáhá českým házenkářkám.

Bývalý majitel Baníku Adámek pomáhá házené. „Beru to jako oběť,“ tvrdí

České házenkářky (v červených dresech) prohrály ve druhém zápase základní skupiny mistrovství Evropy s Norskem 17:31.  Foto: Autor: Robert Grim/chf.cz
21

České házenkářky podruhé prohrály, přesto budou hrát s Němkami o postup

AKTUALIZOVÁNO

Kostka se stal svým pátým vítězstvím na Mikuláši rekordmanem

Zlínský pilot Tomáš Kostka se spolujezdcem Ladislavem Kučerou a vozem Škoda Fabia R5 se stali vítězi sobotní IX.Mikuláš Rally is Life ve Slušovicích.  

Luzumová plánuje svatbu. „Po sezoně začnu uvažovat o dítěti,“ přiznává

ROZHOVOR / Brest (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Vyřazení po základní skupině na mistrovství Evropy ve Francii si absolutně nepřipouští. Do posledního zápasu v Brest aréně dá všechno.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT