V něm si jednoznačně poradily s ligovými kadetkami Šumperku. Celým turnajem tak Znojmo prolétlo bez ztráty kytičky. Sám znojemský kouč Martin Gallus byl s vystoupením svých svěřenkyň nadmíru spokojen a jako nejlepší hráčku označil smečařku Michaelu Kubíkovou.

Na hřištích se vystřídalo celkem devět ženských a juniorských týmů. O vysoké úrovni turnaje hovoří za vše účast týmů ze Znojma-Přímětic, Šumperka, Křenovic či Troubek, Kroměříže a samozřejmě Hulína. Po zápasech ve skupinách se ty šťastnější probojovaly do finálové části, zatímco poražené týmy hrály každý s každým o konečné umístění.

Třetí místo si odvezl tým z Křenovic, který v souboji o třetí místo přehrál tým ze Sokola Kroměříž. Pátá příčka patří Zacharu Kroměříž, který porazil tým z Troubek. Dívky z pořádajícího oddílu se ukázaly jako dobré hostitelky, když jim patří až osmá příčka za týmem z Kroměříže a před týmem z Uherského Brodu.

O den dříve se v Hulíně konal mužský turnaj. Kvalitně obsazovaný turnaj se tentokrát omezil na zástupce tří měst. Tato skutečnost však neměla vliv na skladbu účastníků, a tak bylo k vidění zápolení celkem pěti mužských týmů, kteří sehráli vzájemné zápasy na dvě vítězné sady.

K vidění tak byla dvě derby týmů z Hulína a Holešova, doplněná sympatickým výkonem ligových mladíků ze Zlína. Šťastnější tentokrát byli mladíci z Hulína, kteří svou hrou potěšili jak zástupce SK Spartak, tak také činovníků oddílu volejbalu. Druhé místo míří do Holešova a třetí místo si odváží zástupci krajského města.

Konečné pořadí ženského turnaje: 1. VK Znojmo – Přímětice, 2. TJ Šumperk, 3. TJ Sokol Křenovice, 4. Sokol Kroměříž, 5. Zachar Kroměříž, 6. TJ Sokol Troubky, 7. Koloděj, 8. Spartak Hulín, 9. Uherský Brod.

Konečné pořadí mužského turnaje: 1. SK Spartak Hulín B, 2. SKP Holešov, 3. VSC Fatra Zlín (jun.), 4. SK Spartak Hulín, 5. SKP Holešov B.