SK SICO JILEMNICE – VOKNO KROMĚŘÍŽ 2:1 (1:1)
Na další turnaj odjelo Vokno v silnější sestavě než v předchozích zápasech. Důležité bylo, že se na hřišti objevili Šilinger i Stojaník, kteří patřili mezi opory mužstva v minulých letech. Sestavu oživili i mladí dorostenci Riedl a Střelec, kteří se dobře uvedli už v zápasech krajské ligy.

Do zápasů s Jilemnicí nevstoupilo Vokno šťastně. Ve 2. minutě hosté inkasovali po autovém vhazování hlavou. V dalších minutách byla Kroměříž aktivnějším mužstvem, ale jen těžko překonávala kvalitní obranu soupeře.
Vyrovnání přišlo minutu před koncem prvního poločasu. Tečovaná střela Ondřeje Šilingera skončila v brance Jilemnice.

„Také ve druhém poločase jsme se snažili diktovat tempo. Myslím si, že jsme měli víc ze hry. Tři minuty před koncem jsme mohli po standardní situaci vstřelit druhý gól. Bohužel Libor Bosák mířil jen do brankáře,“ povzdechl si šéf klubu David Kalina.

Čtyřicet vteřin před koncem Kroměříž po tečované střele podruhé inkasovala. Nejméně remízu si za svou aktivitu kroměřížští hráči zasloužili, ale štěstí bylo na straně celku z Jilemnice.
Branka: Šilinger.
Kroměříž: J. Podehradský – L. Podehradský, Stojaník, Šilinger, Bosák, Kalina, Riedl, Střelec.

SK GOLL BĚLOVES – VOKNO KROMĚŘÍŽ 2:5 (1:3)
První branku Vokna vstřelil Šilinger. Potom se prosadil jeden z mladíků Riedl, který po přihrávce Šilingera upravil na 2:1. Stejný hráč se prosadil ještě jednou, když zakončil střelou pod břevno svou individuální akci. Běloves se snažila hrát aktivně, ale Kroměříž ji nepustila téměř do žádné šance. Naopak hosté další tři šance zahodili.

Ve druhém poločase se hosté dokázali prosazovat ve hře jeden na jednoho a z toho vznikaly další šance. Po jednom závaru před brankou Vokna Běloves snížila na 2:3. O minutu později se povedl hostům nacvičený signál ze standardní situace a Bosák zvýšil na 4:2. Výsledek pečetil z penalty Šilinger.

Hráči Kroměříže tak v silnější sestavě dokázali získat do tabulky první tři body.
Branky: Riedl 2, Šilinger 2, Bosák.