VOKNO KROMĚŘÍŽ – FENIX NERATOVICE 2:3 (2:2)
Obě mužstva začala utkání opatrně. Neratovice se ve 12. minutě dostaly do vedení. O tři minuty později srovnal střelou do prázdné branky Silný. Po rohu zajistil v poslední minutě první půle vedení Voknu Chmela, jenže Neratovice využily špatnou rozehrávku a dokázaly vyrovnat.
Ve druhém poločase mělo Vokno častěji míč pod kontrolou. Ale branku nedalo.

Branky: 15. Silný, 20. Chmela.
Vokno: J. Podehradský – L. Podehradský, Spáčil, Vyplel, Kalina, Silný, Chmela.

VOKNO KROMĚŘÍŽ – STRABAG PRACHATICE 3:4 (1:1)
Skóre zápasu otevřel ve 12. minutě po rohu Chmela. Prachatice srovnaly krok tečovanou střelou.
Ve druhém poločase se před brakou Prachatic nejlépe orientoval Chmela a vstřelil svou druhou branku v utkání. O dvě minuty později bylo opět vyrovnáno. Třetím gólem se do vedení poprvé dostaly Prachatice. O chvíli později dokázal vyrovnat Vyplel. Výhra Prachatic se zrodila po sólovém útoku pouhé čtyři vteřiny před koncem utkání.

Ani ve třetím turnaji celostátní futsalové ligy nedosáhla Kroměříž na premiérové body

„V obou zápasech jsme sahali po bodu. Měli jsme v utkání s Neratovicemi spoustu šancí, byla škoda, že jsme neproměnili. V závěru jsme inkasovali hloupý gól. Podle průběhu jsme měli vyhrát. Ve druhém zápase to bylo téměř to samé. Měli jsme celé utkání navrch. Když už jsme si mysleli, že uhrajeme alespoň bod, tak kluci nesmyslně zahráli v závěru utkání trestný kop, následoval rychlý protiútok, který soupeř zakončil gólem.

Je to špatné,“ přiznal šéf klubu Martin Chmela.
Další turnaj odehraje Vokno v sobotu ve Valašských Kloboukách, kde se střetne se Zlínem a poté změří síly se suverénním týmem celostátní ligy z Jestřabí.
„Budeme se snažit něco uhrát, protože bychom měli nastoupit už v silnější sestavě. Se Zlínem chceme získat tři body,“ přeje si Chmela.

Branky: 12. a 23. Chmela, 38. Vyplel.
Vokno: J. Podehradský – L. Podehradský, Spáčil, Vyplel, Kalina, Silný, Chmela.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZPRÁV Z KROMĚŘÍŽSKÉHO REGIONU

Moje Kroměřížsko Sport Kultura Podnikání Černá kronika