Vůbec se nedařilo rezervě prvoligového Vokna Kroměříž, Univerzitě Zlín, která nezískala ani bod.

VŠSK Univerzita Zlín – Kojetín 3:4 (0:3)

Zlín si nechal v prvním poločase odskočit soupeře na rozdíl tří branek. Ve druhém poločase už nedokázal utkání dotáhnout alespoň k remízovému konci.

Branky: 23. a 28. Z. Zubíček, 29. J. Zubíček – 3., 12. a 13. Vondra, 27. Peřina.

Zlín: J. Podehradský, Neuvirt, Z. Zubíček, Řihák, J. Zubíček, Žežulka, L. Podehradský.

F. C. Victoria Kroměříž – SK Speed Otrokovice 4:3 (2:3)

Velmi úspěšný turnaj zahájila Victoria vítězstvím nad Otrokovicemi. Přitom v průběhu prvního poločasu už prohrávala 1:3. Ve druhém poločase dokonala obrat v utkání a zvítězila 4:3.

„Bojovností jsme zaslouženě zvítězili,“ podotkl hráč Victorie David Běťák.

Branky: 14., 18. a 27. Bačinský, 9. Haloda – 3. a 10. Ištvánek, 13. Vals.

Victoria: Ginter, Běťák, Haloda, Hrtús, Ančinec, Bačinský, Švábek.

Rovers Otrokovice – Ekosolaris Kroměříž 2:3 (0:2)

Už po třech minutách vedl Ekosolaris 2:0. Po přestávce přidal Bubla třetí gól a vše nasvědčovalo tomu, že kroměřížský tým dovede zápas ke snadnému vítězství. Otrokovice se však ani za nepříznivého stavu nevzdaly a závěr zápasu hodně zdramatizovaly.

Branky: 24. Zálešák, 29. Kocián – 2. Židlík, 3. Kolman, 18. Bubla.

Ekosolaris: Maceja, M. Pospíšil, Židlík, Kvasnička, Kolman, Bubla, Menšík, Sedlák, R. Pospíšil, Unger.

Ekosolaris Kroměříž – F. C. Victoria Kroměříž 2:2 (0:0)

Tradičně vyhecované kroměřížské derby skončilo dělbou bodů.

„Myslím si, že zápas se nám povedl. Dvakrát jsme vedli. Bohužel před první brankou soupeře neviděl rozhodčí hru rukou. Objektivně však musím přiznat, že remíza byla spravedlivá,“ řekl hráč Victorie David Běťák.

„Během prvních pěti minut měl brankář Victorie asi osm zásahů. Šest bylo z kategorie neuvěřitelných. Soupeř se v prvním poločase dostal na naši půlku jen jednou. Ve druhém poločase se k naší brance dostal podruhé a vstřelil úvodní branku. Horko těžko jsme srovnali, ale soupeř se dostal znovu do vedení. Nakonec jsme byli s bodem spokojeni,“ hodnotil zápas hráč Ekosolarisu Vojtěch Menšík.

Branky: 24. Kvasnička, 26. Potočný – 21. Švábek, 25. Ančinec.

Ekosolaris: Maceja, Potočný, Menšík, Židlík, Kvasnička, Kolman, Bubla, Sedlák, Pospíšil, Unger.

Victoria: Ginter, Běťák, Bačinský, Hrtús, Švábek, Ančinec, Haloda, Indrák.

Jiřina Prostějov – Ekosolaris Kroměříž 3:3 (2:2)

Ekosolaris brzy prohrával 2:0 a nevypadalo to s ním nijak růžově. Do přestávky ale po brankách Kolmana a Kvasničky srovnal. Ve druhém poločase se dostal kroměřížský tým dokonce do vedení. Prostějov však dokázal ihned z protiútoku vyrovnat na konečných 3:3.

Branky: 5. a 23. Zbožínek, 3. Husařík – 8. Kolman, 13. Kvasnička, 23. Židlík.

Ekosolaris: Unger, Židlík, Kvasnička, Potočný, Kolman, Bubla, Menšík, Sedlák, Pospíšil, Maceja.

F. C. Victoria Kroměříž – Kojetín 8:5 (5:4)

Gólovou přestřelku dotáhla Victoria do vítězného konce. Kvalitní výkon celého týmu na turnaji zdůraznil autor pěti branek vítězů David Běťák.

„Začali jsme laxně pod dojmem, že poslední tým tabulky se porazí sám. Proto jsme prohrávali v první půli 2:4. Podařilo se nám ještě do poločasu stav otočit. Odvezli jsme si sedm bodů z turnaje a po dlouhé době jsme si udělali radost,“ dodal autor pěti branek Běťák.

Branky: 6., 12., 13., 14. a 21. Běťák, 1., 17. a 26. Ančinec – 9. a 11. Štolfa, 5. Flora, 7. Tomšic, 25. Šubík.

Victoria: Ginter, Běťák, Ančinec, Indrák, Bačinský, Hrtús, Švábek, Haloda.