Olšina s Caletkou se nezúčastnili z důvodu nemoci. Zavadil měl studijní povinnosti a Císař s Račkem nebyli nominování z důvodu mizivé účasti na trénincích.

A tým Kozla tedy musel sáhnout do svého rezervního a juniorského týmu. Ve Zlíně se Kozlové střetli s týmem Vsetína, který ještě minulý rok hrával 1. ligu a s týmem 1. FBC Aligators Hukot Klobouky, který je naopak nováčkem ve 2. lize mužů.

SFK Kozel Počenice – TJ MEZ Vsetín 11:6 (5:1, 2:3, 4:2)

V zápase s loňským účastníkem 1. ligy mysleli Kozlové pouze na výhru. I přes kvalitní a zkušenou sestavu se Vsetínu letos příliš výsledkově nedaří a to platilo i tentokrát. Kozlové potrestali snad všechny chyby soupeře a na začátku druhé třetiny svítil na světelné tabuli stav 7:2.

Počenice jakoby pod dojmem vyhraného zápasu polevily a ostřílený a zkušený tým Vsetína snížil na začátku třetí třetiny až neuvěřitelných 7:6.

Za zlomový gól lze označit ten Bláhův na 8:6. Poté se Kozlové uklidnili a opět se dostali do pohody. Skóre pak narostlo, i přes drtivý nápor Vsetína, až na konečných 11:6. V utkání se blýskl sedmi body za 4 góly a 3 asistence útočník L. Uhrinovský.

SFK Kozel Počenice – 1. FBC Aligators Hukot Klobouky 5:4 (2:4, 1:0, 2:0)

S nováčkem soutěže chtěli Kozlové opět naplno bodovat. Jenže utkání bylo těžší, než si sami dokázali představit. Tentokrát to byli „Aligátoři“, kteří potrestali všechny chyby Kozla. A že jich v první třetině bylo. Nikdo se tedy nemohl divit stavu po první třetině – 2:4.

Po přestávce se Počenice opět vrátily k poctivé defenzivě a to byl klíč k úspěchu. Spolu s perfektním napadáním již v zárodku rozehrávky soupeře se Kozlům podařilo výsledek otočit až na konečných 5:4. Za zmínku stojí dvě ubráněná oslabení v samém závěru utkání a skvělý výkon počenického brankáře Michajloviče.

Počenice: R. Michajlovič – Fiala, Svoboda, Zimek, Paliga – L. Uhrinovský, Bláha, Zapletal – M. Michajlovič, Pivec, J. Uhrinovský – Ryšavý, Hyánek, L. Lepič.

Kanadské bodování z turnaje:

10 (7+3) L. Uhrinovský, 8 (4+4) Zapletal, 4 (1+3) Bláha, 3 (2+1) – J. Uhrinovský, 3 (1+2) – M. Michajlovič, 2 (1+1) Svoboda, 1 (0+1) Fiala.