Nejlépe si vedlo družstvo Nového Hrozenkova, druhé místo obsadili závodníci Třince a třetí skončili vzpěrači Příbora. Domácí závodníci soutěžili v silně kombinované sestavě a jejich úsilí stačilo pouze na 6. místo. Nejlepším závodníkem byl hrozenkovský Trlica, z domácích si zaslouží pochvalu junior Petr Navrátil, který si vytvořil osobní rekordy.

Na další soutěž se do Holešova sjeli žáci a junioři v rámci Velké ceny Holešova. V této soutěži se představili závodníci z Boskovic, Nového Hrozenkova, Zlína, Pardubic a Holešova. Soutěžilo se v kategoriích mladších a starších žáků, juniorů a juniorek. V kategorii mladších žáků zvítězil Lukáš Hofbauer ze Zlína, Domácí Josef Kolář z SKP Holešov obsadil 4. místo.

Soutěž družstev vyhráli závodníci Boskovic, domácí závodníci se umístnili na pěkném 3. místě. Mezi staršími žáky zvítězil David Štěpán z Boskovic a soutěž družstev vyhráli domácí závodníci TJ Holešov v sestavě Matěj Kabátek, Jan Navrátil, Vojtěch Buček a Adam Novosad. Kategorie juniorů a juniorek ovládli závodníci SKP Holešov. Mezi juniory zvítězil Petr Navrátil a v kategorii dívek vyhrála Renata Jašková.