Bučovice – SKP Holešov 3:1 (-21, 15, 18, 16) a 3:0 (16, 18, 19)
V okleštěné sestavě odstartovali volejbalisté SKP Holešov novou sezonu druhé ligy.
„Přes problémy se zraněnými hráči jsme dokázali vyhrát úvodní set. Bohužel jsme podobný výkon už v dalším průběhu utkání nezopakovali. Na začátek sezony se hrál pohledný volejbal,“ komentoval premiérové vystoupení svých svěřenců trenér Ivo Janečka.

Holešov: Nášel, Sova, Stárek, Hýbner, Červenka, K. Janečka, L. Janečka, Koláček.

Letovice – SKP Holešov 0:3 (-22, -23, -20) a 2:3 (-8, 23, 20, -26, -10)
Poprvé nastoupil za Holešov Stanislav Koupil, který přišel do klubu z Ostravy.
„Koupil podal velmi dobrý výkon. V Letovicích se těžko vyhrává. Domácí nám nedarovali nic zadarmo. Dařilo se nám na smeči, což byl rozhodující faktor obou zápasů. Pochválit musím celé mužstvo,“ dodal Janečka.

Holešov: Nášel, Stárek, Hýbner, Červenka, K. Janečka, Koláček, Koupil.

SKP Holešov - Moravské Budějovice 3:0 (12, 20, 4) a 3:1 (-22, 22, 21, 28)
V prvním domácím dvojutkání si Holešov hladce poradil s posledním celkem tabulky z Moravských Budějovic. Domácí tak potvrdili první dvě výhry z předchozího kola na palubovce Letovic.

„V úvodním duelu podal excelentní výkon Hýbner, který zahrál několik přímých bodů z podání. Hosté z Moravských Budějovic na naši hru nedokázali najít protizbraň. Ve druhém zápase nás soupeř v úvodní sadě zaskočil, ale nakonec jsme vyrovnaný zápas dovedli do vítězného konce a připsali si tak další dvě vítězství do vyrovnané tabulky druhé ligy,“ dodal Janečka.

Holešov: Červenka, Hýbner, Karabec, Koláček, Koupil, L. Janečka, K. Janečka, Nášel, Stárek, Karský.

Poštorná – SKP Holešov 3:1 (-23, 25, 23, 18) a 3:2 (-15, 23, 21, -23, 6)
Na palubovce třetího celku tabulky podali holešovští hráči velmi dobrý výkon, ale na body to nestačilo. Také ve druhém duelu začali svěřenci trenéra Janečky vítězně. Poštorná pak dvěma vítěznými sety otočila průběh utkání. V rozhodujících momentech zápasů Holešov nestačil.

„V prvním utkání jsme sice vyhráli v úvodním setu, ale potom zlepšili domácí hru v poli a zápas dotáhli do vítězného konce. Druhý zápas byl z naší strany ještě lepší, ale bodovat jsme nakonec nedokázali,“ hodnotil utkání trenér SKP Holešov Ivo Janečka.

Holešov: Hýbner, Červenka, Koupil, Stárek, Koláček, Karabec, L. Janečka, K. Janečka.