V chladném podzimním počasí si nejlépe vedl z kroměřížských závodníků Michal Rytíř, který v kategorii příchozích obsadil čtvrté místo a Hanka Krahulcová ve stejné kategorii byla pátá. Z dalších výsledků je třeba uvést šestá místa Aloise Zajíce v kat. H55 a Vojty Dvorského v kat. H14.
Ohlédneme se ještě za ostatními podzimními závody.

První závod podzimní části oblastního žebříčku se běžel v Kuničkách u Boskovic. Tam zvítězil Pavel Dittrich v hlavní kategorii H21, ve druhé hlavní kategorii D21 byla Andrea Dittrichová pátá. Druhá místa obsadili Alois Zajíc a Ilja Dvorský.

V žebříčku orientačních zdravotně postižených závodníků je Boris Dvorský druhý

Jeden z nejdůležitějších závodů se běžel v Ludvíkově v těsné blízkosti Karlovy studánky. V těžkém horském kamenitém a skalnatém terénu se zde konaly závody celostátního žebříčku „A“ a Moravského žebříčku „B“. Na stupně vítězů vystoupila dvojčata Krajcarova, Soňa v kat. D12C byla první a Ivo v kat. H12C skončil druhý. Na třetím místě skončila Jitka Janásová.

V rekreačním středisku Ráčné u Vizovic se konalo mistrovství ČR a „veteraniáda“ v klasickém závodě. Ze závodníků KOB Směr Kroměříž zasáhli do závodu jen veteráni. V semifinále skončila Jitka Janásová na 4. místě a Alois Zajíc na 6. místě. Ve finále byla Janásová pátá a Zajíc dokulhal po zranění do cíle osmý.

V Opavě se běželo mistrovství ČR a „veteraniáda“ ve sprintu. V kat. H60 doběhl Alois Zajíc na šestém místě a Aleš Zajíc byl v kat. H35 dvanáctý.

Oblastní žebříčky pak pokračovaly závodem v Uhřicích u Ždánic. Nejlepších umístění dosáhli Jan Zvoníček – 1. místo, Andrea Dittrichová a Zdenka Strnadelová - 2. místo. V Semetíně u Vsetína skončil Jan Zvoníček první. Na třetí příčce doběhla Christovová a Hrubanová skončila šestá.

Třetí skončila v kat. D18 Kavanová. Pořadí dalších: 3. Ilja Dvorský, 4. Josef Zvoníček. Ve Zlíně stanul na nejvyšším stupni opět Zvoníček. Další umístění: 5. Ilja Dvorský, 6. Vojta Dvorský.