„Prim na palubovce hrálo dvojice Zdeněk Konečník - Lukáš Motal, která se podílela na výhře čtyřmi brankami. Výborný turnaj odehrály i Bohuslavice, které nejdříve udolaly rezervu Zlína a poté si poradily s otrokovickém Speedem. Tahounem týmu je bratrská dvojice Votavů - Matěj a Petr,“ poznamenal tiskový mluvčí České federace sálového fotbalu Petr Koseček.

„Na čelo tabulky se dotáhl Kroměřížský Oldstras, který zvládl na jedničku všechny tři duely. Kanonýr týmu Lukáš Berky figuruje v tabulce střelců na druhém místě, hned za skaštickým Zdeňkem Konečníkem. Zabral i obhájce prvenství Inter Otrokovice, který si připsal čtyři body a posunul se do osmičky týmů, zaručující play-off. Nedařilo se rezervě ligového Zlína, která nakonec odjížděla z Otrokovic bez bodového zisku,“ dodal Koseček.

Výsledky Zlínské krajské ligy, tabulky - 4.hrací den 21.12.2019 - SH Otrokovice

ASC Bohuslavice : Zlín B 2:1 (1:0)

Branky: Votava Matěj, Marčík Zdeněk - Mahmedi Serafeddin

Futsal Kroměříž : Skaštice 0:6 (0:3)

Branky: Konečník Zdeněk 3, Motal Lukáš, Vymětal Radim, Škrabana Stanislav

Speed Otrokovice : ASC Bohuslavice 1:3 (1:1)

Branky: Gojš Jan - Juhás Lukáš, Votava Petr, Marčík Zdeněk

Zlín B : Futsal Kroměříž 2:8 (1:4)

Branky: Julina Zdeněk, Kovář Jiří - Matoušek Tomáš 3, Kaďorek Lukáš 3, Mršťák Josef, Kalina David

Skaštice : BadBoys Zlín 6:2 (1:2)

Branky: Vymětal Radim 2, Škrabana Stanislav 2, Motal Lukáš, Motal Ladislav

Zlín B : Oldstars Kroměříž 1:5 (0:3)

Branky: Hřebačka Jan - Berky Lukáš 3, Strašák Tomáš, Menšík David

Inter Otrokovice : Speed Otrokovice 2:2 (1:1)

Branky: Žáček Ondřej 2 - Gojš Jan 2

Bure Hulín : BadBoys Zlín 3:2 (1:1)

Branky: Dutkevič Adam, Miklík Michal, Zavadil Michal - Torma Dominik 2

Oldstars Kroměříž : Speed Otrokovice 3:1 (0:1)

Branky: Berky Lukáš 2, Menšík David - Kašík Jakub

Young Boys Baťov : Bure Hulín 0:1 (0:0)

Branky: Černocký Václav

Oldstars Kroměříž : Inter Otrokovice 6:3 (4:1)

Branky: Slaměník Ondřej 3, Strašák Tomáš, Bubla Petr, Panák Michal - Sviečka Libor, Žáček Ondřej, Kolář Michal

BadBoys Zlín : Young Boys Baťov 6:4 (4:1)

Branky: Malota Tomáš 3, Torma Dominik 2, Bartek Martin - Holman David, Jeřábek David, Houser Marek, Rusek Jan

Inter Otrokovice : Bure Hulín 3:1 (0:1)

Branky: Krajča Pavel 2, Sychra Martin - Dutkevič Adam

Tabulka

1. HOŠANI Skaštice 9 7 1 1 46:21 22

2. OLDSTARS 9 7 0 2 45:17 21

3. FUTSAL Kroměříž 9 7 0 2 37:19 21

4. ASC Bohuslavice 9 6 0 3 22:17 18

5. SPEED Otrokovice 9 4 1 4 25:17 13

6. BURE Hulín 9 3 0 6 17:30 9

7. INTER Otrokovice 9 2 2 5 23:28 8

8. FUTSAL Zlín "B" 9 2 2 5 17:26 8

9. BAD BOYS 9 2 0 7 21:43 6

10. YOUNG BOYS Baťov 9 2 0 7 10:45 6

Tabulka střelců KL

1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 17

2 Berky Lukáš OLDSTARS 15

3 Slaměník Ondřej OLDSTARS 12

4 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 10

5 Torma Dominik BAD BOYS 8

5 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 8

6 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 7

7 Gojš Jan SPEED Otrokovice 6

7 Malota Tomáš BAD BOYS 6

7 Strašák Tomáš OLDSTARS 6

7 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 6

8 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 5

8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 5

8 Dutkevič Adam BURE Hulín 5

8 Huťka Michal INTER Otrokovice 5

8 Juráň Jakub ASC Bohuslavice 5

8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 5

8 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5

8 Vopatřil Jan ASC Bohuslavice 5

8 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 5

9 Bubla Petr OLDSTARS 4

9 Kalina David FUTSAL Kroměříž 4

9 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 4

9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4

9 Silný Jan (A) FUTSAL Zlín "B" 4

9 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 4

10 Bubla Lukáš OLDSTARS 3

10 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 3

10 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 3

10 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 3

10 Menšík David OLDSTARS 3

10 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 3

10 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 3

10 Sychra Martin INTER Otrokovice 3

10 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3

10 Votava Petr ASC Bohuslavice 3

10 Zavadil Michal BURE Hulín 3

10 Žárský Marek INTER Otrokovice 3

11 Bartek Martin BAD BOYS 2

11 Barták Jan BURE Hulín 2

11 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 2

11 Dosoudil Martin BURE Hulín 2

11 Foral Roman SPEED Otrokovice 2

11 Hřebačka Jan FUTSAL Zlín "B" 2

11 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 2

11 Kadlík Robert BAD BOYS 2

11 Krajča Pavel INTER Otrokovice 2

11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2

11 Menša Petr BAD BOYS 2

11 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2

11 Němec Petr BURE Hulín 2

11 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2

11 Stančík Radek HOŠANI Skaštice 2

11 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 2

11 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2

12 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 1

12 Holman David YOUNG BOYS Baťov 1

12 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1

12 Houser Marek YOUNG BOYS Baťov 1

12 Jeřábek David YOUNG BOYS Baťov 1

12 Juhás Lukáš ASC Bohuslavice 1

12 Julina Zdeněk (A) FUTSAL Zlín "B" 1

12 Jurášek Martin BURE Hulín 1

12 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 1

12 Kolář Michal INTER Otrokovice 1

12 Kovář Jiří (A) FUTSAL Zlín "B" 1

12 Mahmedi Serafeddin FUTSAL Zlín "B" 1

12 Miklík Michal BURE Hulín 1

12 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1

12 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1

12 Panák Michal OLDSTARS 1

12 Sadil Ondřej BAD BOYS 1

12 Sklenář David INTER Otrokovice 1

12 Sviečka Libor INTER Otrokovice 1

12 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1

12 Zapletal Martin INTER Otrokovice 1

12 Zapletal Vítek YOUNG BOYS Baťov 1

12 Švec Vít OLDSTARS 1

12 Černocký Václav BURE Hulín 1

Petr Koseček