Rezerva Otrokovic nejprve prohrála dobře rozehraný zápas se Sokolem Židenice 3:4 a potom porazila další brněnský klub FbC Hornets ZŠ Horní 4:0.

,,S Židenicemi jsme vedli 1:0, 2:1 a ještě 3:2. Závěr utkání ale ovládl celek soupeře, který nám také tři minuty před koncem vsítil svůj čtvrtý a zároveň vítězný gól střetnutí. V těchto pasážích duelu nám chyběl důraz před brankovištěm kolektivu z Brna. V souboji s družstvem Hornets ZŠ Horní jsme byli lepší. Spolehnout jsme se mohli na gólmana Staška a v zápase se nám po vypracovaných akcích dařila také střelba," informoval o úvodních partiích svého kolektivu na startu sezony vedoucí otrokovického družstva Tomáš Zelina.

Počenice v prvním duelu letošní třetí ligy podlehly záložnímu celku Bučovic 2:7 a záhy nestačily na družstvo FbC Hornets ZŠ Horní, s nímž prohrály 5:6.

,,Proti Bučovicím jsme se dvě třetiny drželi, ovšem v poslední části se naše hra zcela rozpadla a zkušený protivník toho dokázal využít k nabytí pohodové výhry. S brněnským Hornetsem jsme možná byli lepším celkem, bohužel se nám nepodařilo zachytit nástup do zápasu a také jsme zahodili spoustu vyložených šancí," konstatoval zklamaný jeden z počenických koučů Jaroslav Kovařík.

SOKOL ŽIDENICE – OTROKOVICE B 4:3 (0:1,1:1, 3:1)

Branky Otrokovic B: Molnár, Vyoral, Bilík.

HORNETS ZŠ HORNÍ – OTROKOVICE B 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

Branky Otrokovic B: Vyoral 2, Horník, Kopčil.

Sestava Otrokovic: Stašek – Michal Kempa, Roth, Molnár, Tomeček, Ptáčník, Obdržálek, Kopčil, Vyoral, Horník, Bilík.

BUČOVICE B – POČENICE 7:2 (2:2, 1:0, 4:0)

Branky Počenic: Bláha, Hyánek.

HORNETS ZŠ HORNÍ – POČENICE 6:5 (4:1, 2:3, 0:1)

Branky Počenic: Hyánek 2, Bláha, Šindelka, Zavadil.

Sestava Počenic: Lovas – Patík, J. Dočkal, Krčmař, Ničájevský, Kovařík, Hyánek, Zavadil, Bláha, Šindelka.

(hot)