Atletický čtyřboj je soutěží 5-ti členných družstev mladších i starších žáků a žákyň. Každý člen družstva startuje ve čtyřech disciplínách a celkové výsledky všech závodníků tvoří bodový zisk družstva.

V kategorii starších žáků zvítězila ZŠ Slovan Kroměříž, mezi dívkami bylo nejúspěšnější Gymnázium Kroměříž.

Výsledky (starší žáci)

60 metrů: 1. Martin Šindler (Oskol KM), Martin Kovář (Slovan KM), Michal Janek (AG KM) všichni 7,4 vt.

1000 metrů: 1. Dominik Matuška (Slovan KM) 3:00,3 min., 2. Zdeněk Novotný (Oskol KM) 3:04,3, 3. Pavel Kolomazník (Oskol KM) 3:09,6.

Výška: 1. Martin Šindler (Oskol KM) 175 cm, 2. František Berečka (Hulín) a Lukáš Podaný (Kvasice) oba 155.

Dálka: 1. Minh Duc Nguyen (Slovan KM) 531 cm, 2. Martin Kovář (Slovan KM) 527, 3. Milan Jansta (Slovan KM) 501.

Hod míčkem: 1. David Košťál (Komenského KM) 66,81 metrů, 2. Milan Jansta (Slovan KM) 65,36, 3. Karel Hrubý (Oskol KM) 64,13.

Koule: 1. Martin Šindler (Oskol KM) 11,93 metrů, 2. František Berečka (Hulín) 10,73, 3. Martin Kovář (Slovan KM) 10,55.

Jednotlivci – celkově: 1. Martin Šindler (Oskol KM) 2125 bodů, 2. Martin Kovář (Slovan KM) 2097, 3. Zdeněk Novotný (Oskol KM) 1995.

Družstva: 1. ZŠ Slovan Kroměříž (Radek Šimoňuk, Dominik Matuška, Minh Duc Nguyen, Milan Jansta, Martin Kovář) 7890 bodů, 2. ZŠ Oskol Kroměříž (Martin Šindler, Pavel Kolomazník, Karel Hrubý, Zdeněk Novotný, Filip Strnad) 7722, 3. ZŠ Kvasice (Lukáš Podaný, Petr Slavík, Adam Pospíšil, Jakub Jurenka, Jakub Majkrič) 6337.

Výsledky (starší žákyně)

60 metrů: 1. Natálie Komendová (Slovan KM) 8,3 vt., 2. Kristýna Dvořáková (Gy KM) a Kristýna Šišková (Oskol KM) 8,4.

800 metrů: 1. Kamila Hořáková (Gy Kroměříž) 2:41,3 min., 2. Karolína Večerková (Oskol KM) 2:52,0, 3. Nikola Hrabalová (Slovan KM) 2:59,7.

Výška: 1. Hana Smýkalová (1. ZŠ Holešov) 140 cm, 2. Denisa Humpolíková (Oskol KM), Lucie Chlubnová (AG Kroměříž) a Nikola Hrabalová (Slovan KM) 135.

Dálka: 1. Gabriela Mirvaldová (Oskol KM) 456 cm, 2. Kristýna Šišková (Oskol KM) 452, 3. Kristýna Dvořáková (Gy KM) 436.

Hod míčkem: 1. Kamila Hořáková (Gy KM) 40,55 cm, 2. Klaudie Kolaříková (1. ZŠ Holešov) 39,08, 3. Markéta Fábryová (Hulín) 37,48.

Koule: 1. Kristýna Dvořáková (Gy KM) 8,78 cm, 2. Gabriela Mirvaldová (Oskol KM) 8,39, 3. Lucie Chlubnová (AG KM) 8,26.

Jednotlivkyně – celkově: 1. Kamila Hořáková (Gy KM) 1888 bodů, 2. Gabriela Mirvaldová (Oskol KM) 1762, 3. Karolína Večerková (Oskol KM) 1755.

Družstva: 1. Gymnázium Kroměříž (Kamila Hořáková, Michaela Luběnová, Kristýna Dvořáková, Petra Klímová, Nikola Polová) 6576 bodů, 2. ZŠ Oskol Kroměříž (Karolína Večerková, Denisa Humpolíková, Nikola Šuhejová, Gabriela Mirvaldová, Kristýna Šišková) 6226, 3. ZŠ Slovan Kroměříž (Zuzana Přecechtělová, Nikola Hrabalová, Natálie Komendová, Martina Trávníčková) 6079.