Domácí duel odehráli v sestavě s Lukášem Bábkem, Jaroslavem Sadilem, Karlem Dvorským, Markem Vilímkem, Karlem Doleželem starším a Leošem Železníkem. Prštné do utkání nastoupilo s Petrem Pastyříkem, Petrem Honyszem, Viktorem Skřivánkem, Martinem Šůstkem a Radimem Gajdůškem.

Lokální derby začal lépe kroměřížský tým. Hanáci vedli 3:0. Hosté ale potom neztratili už ani jeden zápas a duel otočili ve svůj prospěch. O vítězný bod Prštného se za stavu 3:3 postarali v souboji dvojic Pastyřík s Honyszem, kteří ve dvou setech porazili Sadila s Dvorským.

,,Zlomový byl také singl. V něm za stavu 3:0 Bábek ve třech sadách podlehl Skřivánkovi. Ve zbytku utkání Prštné zpřesnilo hru a bylo lepším družstvem,“ uznal smečař a blokař Kroměříže Marek Vilímek.

,,Na Hané jsme chtěli uhrát co nejlepší výsledek. To se nám podařilo a z Kroměříže jsme si přivezli velmi cennou výhru. Naší největší oporou byl Viktor Skřivánek, který se podílel na 3 bodech. Viktor vynikal v mezihře a dobrou nahrávkou,“ potěšil skalp jednoho z favoritů letošního ročníku nohejbalového Krajského přeboru družstev, další oporu hostujícího zlínského týmu Petra Pastyříka.

BAJDA KROMĚŘÍŽ – SOKOL ZLÍN PRŠTNÉ 3:4 (8:10)

Body Kroměříž: Bábek – Darebník (Vilímek) 1, Sadil – Dvorský 1, Sadil – Dvorský – Darebník 1.

Prštné: Skřivánek 1, Honysz – Skřivánek – Gajdůšek 1, Skřivánek – Gajdůšek 1, Pastyřík – Honysz 1.