V první soutěži na stupni obtížnosti „ Z“ v úloze DU si nejlépe vedla Radka Turčynová na koni Velen Paragan (JK Azavero). Druhé místo obsadila Markéta Maryšková na koni Tara 17 ze Sportovní stáje Vittoria Skaštice a třetí místo obsadila Mirka Pěchová na koni Dyramus z Jezdecké stáje Galatík Těšánky.

V obtížnější soutěži „L“ v úloze DD zvítězila nejmladší jezdkyně čtrnáctiletá Michaela Fojtová na koni Granada 5 ze stáje Michaela Fojty před Olgou Lačňákovou na koni Blesk 14 z Jezdecké stáje Bzenec a Simonou Horákovou na koni Aram ze Sportovní stáje Renosport.

V úloze DJ podala nejlepší výkon Hana Svrčinová na koni Goldoni 2 z JS Bzenec, jako druhá se umístila Michaela Fojtová na koni Granada 5 ze stáje Michaela Fojty a třetí místo obsadila Olga Lačňáková na koni Blesk 14 z JS Bzenec.

Nejobtížnější úlohu „L4“ zajela a tím získala pohár města Holešova Hana Svrčinová na koni Goldoni 2 z JS Bzenec, druhou úspěšnou jezdkyní byla Ivana Galatíková na koni Casablanca1 z JS Galatík Těšánky a pěkné třetí místo obsadila Radka Turčynová na koni Romeo Jospo z JK Azavero.

Při zemědělské výstavě v Kroměříži soutěž „Z“ (výška 100cm)
1. Iva Držálková na koni Bony z Jezdeckého klubu Vyškov, 2. Barbora Absolonová na koni Gájus 2 z SŠHS Kroměříž, 3. Lenka Žitná na koni Jiskra z JS Viktoria Skaštice.

Soutěž „ZL“

1. Ivana Lukšíkoná na koni Veluta z JS Florida Kroměříž, 2. Lucie Benešová na koni Song 5 z JK Ranč u cesty, 3. Barbora Absolonová na koni Gájus 2 z SŠHS Kroměříž.