Nejlepší výkon předvedl Petr Čeladník, který zahrál na čtyři okruhy 113 úderů a v soutěži mužů obsadil 8. místo. Michal Čeladník byl v této na třinácté příčce. Mezi seniory obsadil Oldřich Mikulík třetí místo a v kategorii žáků byl Jan Hudec na 8. místě.

Na programu bylo také 6. kolo II. ligy smíšených družstev. Tým 1. DGC Bystřice p. H. C startoval pouze v trojici: M. Čeladník, Mikulík a Hudec a obsadil 6. místo. Po 6. kole je druhá bystřická rezerva na 7. místě.

Hrálo se také v Jedovnicích na zemském turnaji jednotlivců – 2. Moravia Tour. Na hřišti MGC Jedovnice v rekreační oblasti Olšovec se utkalo celkem 69 soutěžících. 1. DGC Bystřice p. H. reprezentovalo šest hráčů a hráček.

Petra Kouřilová získala stříbro

Nejlepšího výkonu dosáhla Petra Kouřilová, která na osm okruhů zahrála 200 úderů a v soutěži žen vybojovala druhé místo. Mezi žáky vybojoval Jiří Solař s 208 údery druhé místo. Matěj Novák obsadil s 217 údery 5. místo. V kategorii mužů skončil Petr Čeladník s 217 údery na 17. místě a v soutěži žákyň byla Alena Doleželová druhá.

Proběhlo také 7. a 8. kolo I. ligy družstev všech kategorií. V soutěži žáků družstvo 1. DGC Bystřice p. H. v sestavě Solař, Novák a A. Doleželová zahrálo 335 a 328 úderů a v obou dnech vybojovalo první místo.

V soutěži žen hrálo první den bystřické družstvo jen s dvojicí Kouřilová a A. Doleželová a bylo klasifikováno na 3. místě. Druhý den již v trojici i s Lenkou Doleželovou zahrálo 314 úderů a obsadilo 2. místo.

Zemské soutěže pokračují ve dnech 20. a 21. června v Holešově, kde se uskuteční mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců a 9. a 10. kolo I. ligy družstev.