TROUBKY – SP. HULÍN 3:1 (22, –18, 23, 23) a 3:1 (18, 19, –22, 15)
Souboj soupeřů ze spodních pater tabulky krajského přeboru začal několika nevynucenými chybami hulínských, kteří hned na začátku setu získali sedmibodové manko, a za stavu 8:1 si vybrali první oddechový čas. Po něm se ale hosté vzpamatovali a dotáhli soupeře na rozdíl jediného bodu 14:13. Vyrovnaný stav vydržel až do koncovky, kde hosté odskočili a první set vyhráli.

Druhý set vyzněl naopak celkem jednoznačně pro Hulín. Od stavu 1:1 na sety se rozehrálo velké drama, které vždycky skončilo nejmenším možným rozdílem (25:23), vždy pro domácí Troubky. Domácí vyhráli první zápas a se zvednutým sebevědomím nastoupili do druhého. Hulínu se nedařilo téměř nic, a první dva sety se potýkal s velkým útlumem.

Volejbalisté Spartaku Hulín jsou s jedním vítězstvím na sedmém místě

Z něj se dostal až ve třetím setu, kdy hned od začátku postupně budoval náskok. Troubky sice na konci setu začaly dotahovat, ale na zvrat již bylo pozdě. Poslední set se zlomil již na začátku, kdy Troubky odskočily a rozdíl ve skóre postupně navyšovaly a suverénně si došly pro druhé vítězství.

Hulín se po obě utkání potýkal s nepřesnostmi při nahrávce i v útoku, a Troubkám tedy čtyři body svými vlastními chybami daroval.
Hulín je s bilancí jedno vítězství a sedm porážek na předposledním sedmém místě v tabulce krajského přeboru. V sobotu od 10 hodin bude Hulín hostit hráče Starého Města B.

Hulín: R. Valko, Grohar, Kuchařík, Dostál, Lutonský, Kvapilík, Held, Fuksa.

SPARTAK HULÍN – AUSTIN VSETÍN 0:3 (-19, -13, -22) a 0:3 (-16, -23, -13)
Ambiciózní celek ze Vsetína, který se loni umístil na druhém místě krajského přeboru, má letos po příchodu hráčů z Valašského Meziříčí určitě ty nejvyšší cíle. To potvrdil i v hulínské tělocvičně, když domácí, s výjimkou druhého setu druhého zápasu, zcela jasně přehrál a zaslouženě si tak odvezl všechny body.

Hulín: R. Valko, Grohar, Filandr, Kuchařík, Dostál, Lutonský, Kvapilík.

SPARTAK HULÍN - SKV HOŠŤÁLKOVÁ 0:3 (-21, -13, -6) a 0:3 (-15, -15, -13)
Hulínské ženy hostily družstvo z Hošťálkové. Hošťálková od začátku prvního utkání dokonale plnila roli favorita a domácím děvčatům nedala příliš šancí. Ty se potýkaly s problémy na příjmu i v obraně, kde nedokázaly čelit pohledným akcím hostujících hráček, které si suverénně došly pro obě vítězství.

Hulín: Valková, J. Sovová, Novotná, Šamánková, Lojková, Chrastinová, Sokolová.

SPARTAK HULÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 3:0 (7, 9, 13) a 3:0 (17, 8, 16)
Juniorky nastoupily proti poslednímu celku krajského přeboru z Uherského Hradiště. Hosté ovšem hrají o dvě věkové kategorie výše, než je jejich věk.

Hulín: L. Strouhalová, M. Sovová, M. Fuksová, V. Sokolová, S. Bednaříková, L. Kardošová, D. Uličná, B. Šamánková.