Na mezinárodním judofestivalu v Polsku prověřili své síly judisté Slavie Kroměříž společně se Spartakem Hulín a Slávií Uherské Hradiště. Ve svých hmotnostních a věkových kategoriích dosáhli těchto výsledků: Průcha, Kalíková, Podrázský Jan, Šíl, Švec, Eliášová, Dunajová, Olchava a Suchánek Tomáš první místa, Pospíšil, Navrátil, Žůrek a Suchánek Josef druhá místa, Šafránek, Vydra, Hanáčková a Ondrašíková místa třetí.

Na špičkově obsazeném mezinárodním turnaji v Galantě získal bronzovou medaili mladší žák Marek Nesvadba, sedmou příčku obsadil Marek Buzáš, Eliška Buzášová skončila čtvrtá.

Vrcholné soutěže, přeboru ČR starších žáků v Liberci, se účastnilo pět členů oddílu judo Slavie Kroměříž. Nejlépe se umístil Petr Buchal na desátém místě (do 60 kg), nedařilo se sourozencům Suchánkovým (oba do 46 kg) a Švecovi (do 60 kg).

Čtvrtým kolem v Brně skončila soutěž družstev mužů, kde oddíl Slavie obsadil celkové 4. místo z deseti klubů. Základní kádr tvořili: Vyhlídal, Rozsypal ml., Valerián, Meca, Novák ml. a Robe.

Třetím kolem v Olomouci vybojovali kroměřížští dorostenečtí judisté celkové prvenství. Tým tvořili Švec, Jansta, Šafránek, Průcha, Navrátil a Robe.

V Jablonci nad Nisou se stali dorosteneckými mistry ČR dorostenci JK Olomouc, za který hostoval kroměřížský Petr Robe (+ 90 kg), za celkově 4. SKKP Brno nastoupil Michal Navrátil ( do 81 kg).

Páté místo v posledním kole 1. ligy ČR mužů obsadil klub BeF Home Blansko, za který hostovali Jiří Rozsypal ml. (do 66 kg) a Jakub Valerián (do 73 kg).