Michalka bojuje již čtvrtým rokem s mnoha těžkými nemocemi a postiženími, její rodiče se pro ni snaží zajistit co nejkvalitnější rehabilitační pomůcky, a na jednu z nich měl celý turnaj vytěžit potřebnou částku.

V hale 1. ZŠ se i přes předcházející sněhovou kalamitu sešlo všech osm týmů z České republiky, Slovenska a Polska, a ve dvou skupinách bojovaly o postup do dalších kol. Hrálo se 1× 15 minut a k vidění byl důrazný ženský halový fotbal, ale i líbivé kombinační akce. Domácí klub se představil opět se dvěma týmy, když druhé družstvo tvořily především žákyně a začínající hráčky. Po odehrání zápasů ve skupinách se hrálo play off o postup do semifinále; v něm se střetly výborné Diakovce, které těsně prohrály se svými slovenskými rivaly 0:1, a poté domácí tým, který se štěstím zvítězil nad Valašským Meziříčím 2:1. Ve finále přehrály jednoznačně Nové Zámky oslabený domácí tým, který neměl dostatečnou kvalitu na celkové vítězství, a putovní pohár se tak opět vrátil na Slovensko. V utkání o bronzovou příčku pak Diakovce přesvědčivě porazily Valašské Meziříčí 3:1.

Kromě zápasů a celkového pořadí rovněž probíhala soutěž o nejlepší individuální výkony. Nejkvalitnější brankářkou turnaje byla zvolena Natálie Petrnková z Valašského Meziříčí, nejlepší střelkyní se stala Mária Šemricová z Diakovců, a za herní individualitu turnaje byla jednoznačně prohlášena Sára Krisztin z vítězného celku. Zvláštní cenu pro holešovské hráčky, dres Zdeňka Grygery, tentokrát získala za své výkony na turnaji a v průběhu podzimní sezóny čtrnáctiletá Vendula Kuchařová, která v tomto roce působila v celku žákyň a v obou týmech žen DFK Holešov.
Poprvé v historii turnaje byly ke shlédnutí dva vložené zápasy. Nejprve se představilo zaplněné hale družstvo osobností Holešovska, které se utkalo s trenéry DFK Holešov a Diakovců. Dalším vloženým zápasem bylo exhibiční utkání žákyň domácího týmu, kde se představilo čtrnáct děvčat ve věku 7 – 14 let, které představují budoucnost Dívčího fotbalového klubu Holešov. Jejich utkání se setkalo s velkým zájmem rodičů i fanoušků a ukázalo budoucí naděje a hráčky, z nichž se některá děvčata na jaře představí poprvé v týmu žen.

Pořadí: 1. FC Union Nové Zámky, 2. DFK Holešov A, 3. TJ Termál Diakovce, 4. TJ Valašské Meziříčí, 5. LKS Goczalkowice, 6. FS Napajedla, 7. DFK Holešov B, 8. SK Břest (lk, sva)