Kroměřížský tým se v sobotu 18. listopadu střetne od 18 hodin s Olomoucí, v neděli 19. listopadu se utká od 12.30 hodin se Šumperkem. Obě utkání budou k vidění ve sportovní hale TJ Slavia Kroměříž.

,,Do obou zápasů půjdeme se stejným záměrem, jako ve všech ostatních duelech, oba chceme vyhrát. V nich budeme předvádět rychlý basketbal s důslednou obranou. K povedeným výsledkům by nám měli pomoct i naši diváci,“ plánuje domácí rozehrávač Jiří Vavruša.

Snadnějším soupeřem by měla být Olomouc.

,,Hanáci jsou naším tradičním rivalem. Opírají se o mladé hráče, sestavu mají doplněnou o zkušené pivoty. Olomoucký tým se snaží hrát rychlý basketbal a v zápasech využívá volné střely. V sobotním utkání si musíme dávat pozor na obávaného střelce Jakuba Noska a šikovného pivota Ondřeje Uličného,“ nabádá své spoluhráče k obezřetnosti Vavruša.

V Holešově se uskuteční unikátní vytrvalostní závod, běhat se bude v zámeckém parku.
V Holešově se uskuteční unikátní závod, běhat se bude v zámeckém parku

Šumperku se v letošní sezoně daří.

,,Severomoravané se letos vrátili do druhé ligy. Šumperský tým ale podává velmi dobré výkony. V sestavě má spoustu zkušených hráčů. Největšími tahouny jsou 207 cm vysoký pivot s výbornou hrou pod košem Filip Tůma a obávaní střelci Šimon Tomeš a Zdeněk Wiesner. Pokud se nám tyto opory hostů podaří uhlídat, tak nedělní duel vyhrajeme,“ věří v povedený výsledek Jiří Vavruša.