Počeničtí Kozlové porazili klub Hornets Brno ZŠ Horní 6:5.

,,Už v sedmé sekundě se mi podařilo vstřelit první gól zápasu. Ve 46. sekundě jsem se trefil do sítě soupeře podruhé a my jsme vedli 2:0," upozornil na raketový nástup do utkání autor obou úvodních branek Hanáků Jaroslav Kovařík. Poté však jeho tým brankostroj zastavil a ke slovu se dostal také soupeř.

,,Brzy jsme se přizpůsobili chodícímu hernímu stylu celku Brna a ten ještě v první třetině vyrovnal na 2:2. Nicméně duel jsme měli pořád pod kontrolou. Ve druhé části jsme si vypracovali vedení 4:2 a ve třetím dějství 6:3. Naše naivní chyby v defenzívě na konci střetnutí ale dovolily Brňanům korekci skóre na 6:5," informoval forvard Počenic.

Ve druhém souboji Hanáci zdolali béčko Gulliversu Brno 4:3.

,,Proti soupeři v sestavě se spoustou mladých hráčů jsme si ve druhé třetině vypracovali třígólový náskok. Za stavu 3:1 Hyánek neproměnil trestné střílení a Guliveři se zvedli. V útočně laděné partii se jim podařilo vyrovnat na 3:3. Poslední slovo měl ovšem Krčmař, který nám tři sekundy před koncem zápasu ze standardní situace zajistil další cenné vítězství," potěšil zisk tří bodů proti šestému družstvu tabulky Jaroslava Kovaříka.

Výsledky 5. a 6. kola: HORNETS BRNO ZŠ HORNÍ – POČENICE 5:6 (2:2, 0:2, 3:2). Branky Počenic: Kovařík 4, Hyánek, Paliga. GULLIVERS BRNO B – POČENICE 3:4 (0:1, 1:2, 2:1). Branky Počenic: Hyánek, Ničajevský, Krčmař. Sestava: Chrást, Panák – Zimek, Ničajevský, Krčmař, Paliga, Kovařík, Hyánek, Šindelka, Zavadil, Florián, Dvorský, Žižlavský.⋌(hot)