Vedoucí Zelená Křídla se hodně natrápila při těsné výhře nad předposlední Rudou Hvězdou.

Jedenáct branek inkasovala ve II. lize Zelená Křídla B. Čtyři góly si připsal z vítězného týmu Ferbínek Kroměříž Jiří Zezula. Archabar Holešov zvládl utkání o čelo tabulky se Zelenými Křídly B. Po výhře 3:2 navýšil svůj náskok na rozdíl pěti bodů.

I. LIGA

KSK RETRO HOLEŠOV – FC HULÍN 2:7 (1:5)

Favorizovaný Hulín neponechal nic náhodě a už po pěti minutách vedl 3:0. Nakonec nastřílel Holešovu sedm branek. Tři z nich vstřelil Michal Fousek.

Branky: 8. Hlobil, 23. Zakopal – 1., 5. a 15. Fousek, 2. a 28. Chudárek, 15. a 23. Řezníček. Chyby: 4:1.

KSK Retro Holešov: Mana – Leško, Hlobil, Červenka, Regentík, Zakopal, Lang.

FC Hulín: Vajda – Nevřala, Marek, Chudárek, Slaměník, Fousek, Budín, Řezníček.

BLUE BOYS – KOSPOL HOLEŠOV 3:3 (1:0)

První bod do tabulky získali hráči Kospolu. Po deseti porážkách v řadě dokázali s Blue Boys remizovat. Vyrovnávací branku vstřelil tři minuty před koncem Roman Sklenář.

Branky: 14. a 24. Pumprla, 20. Filandr – 22. a 27. Sklenář, 17. Holý. Chyby: 1:2. ŽK: Sklenář (Kospol).

Blue Boys: Nevřala – Pumprla, Zmeškal, Zapletal, Škrabaňa, Vlkolenszki, Filandr.

Kospol Holešov: Pecháček – Hošťálek, Dlabaja, Láník, Holý, Kadlčík, Sklenář.

KANADA HOLEŠOV – RŮŽOVÍ PLAMEŇÁCI HOLEŠOV 2:3 (2:0)

V souboji sousedů v tabulce se z těsného vítězství radovali Růžoví plameňáci. Vítězný gól vstřelil minutu před koncem Tomáš Münster.

Branky: 10. a 11. R. Sedlařík – 23. Olša, 26. Bačík, 29. Münster. Chyby: 1:5. ŽK: R. Sedlařík (Kanada).

Kanada Holešov: Tureček – R. Sedlařík, Ochmann, Očadlík, R. Štěpán, O. Štěpán, P. Sedlařík, Rafaja.

Růžoví plameňáci Holešov: Krajcar – Olša, Truhlář, Bačík, Kahánek, Helsner, Münster, Leško.

ZELENÁ KŘÍDLA – RUDÁ HVEZDA HOLEŠOV 4:3 (2:1)

Vedoucí Zelená Křídla prohrávala šest minut před koncem 2:3, ale ještě stihla vstřelit dvě branky a připsat si tak desátou výhru v sezoně.

Branky: 15., 24. a 28. Bejtkovský, 13. Pospíšil – 11. a 22. Kopečný, 19. Tureček. Chyby: 2:6. ŽK: Kopečný (Rudá Hvězda).

Zelená Křídla: Hložek – R. Dunda, Kubo, Pospíšil, Vaňhara, Bejtkovský, Csomor, Zapletalík.

Rudá Hvězda Holešov: Bakala – P. Štěpaník, L. Štěpaník, Servus, Tureček, Kopečný, Oral, Snopek, Kuchár, Uruba.

BLUE BOYS – KSK RETRO HOLEŠOV 5:3 (2:2)

Retro dokázalo ještě dohnat dvoubrankové manko, ale v závěrečných sedmi minutách třikrát inkasovalo a odpovědělo jen jedním gólem.

Branky: 23. a 25. Pumprla, 9. a 29. Zapletal, 6. Vlkolenszki – 12. a 26. Hlobil, 10. Lang. Chyby: 7:5. ŽK: Vlkolenszki (Blue Boys).

ZELENÁ KŘÍDLA – FC HULÍN 1:0 (1:0)

Souboj vedoucích dvou týmů rozhodla jediná branka. V 7. minutě se jako jediný trefil David Zapletalík.

Branka: 7. Zapletalík. Chyby: 3:8. ŽK: Pospíšil, Csomor – Chudárek.

KOSPOL HOLEŠOV – KANADA HOLEŠOV 1:5 (0:3)

Kanada rozhodla o své výhře už v prvním poločase, kdy vstřelila tři branky.

Branky: 29. Dlabaja – 15. a 17. Ochmann, 3. Očadlík, 12. R. Sedlařík, 30. P. Sedlařík. Chyby: 2:0.

Kanada Holešov: Tureček – R. Sedlařík, Ochmann, Očadlík, R. Štěpán, O. Štěpán, P. Sedlařík.

RUDÁ HVĚZDA HOLEŠOV – RŮŽOVÍ PLAMEŇÁCI HOLEŠOV 5:3 (2:2)

Holešovské derby vyšlo překvapivě lépe Rudé Hvězdě, která vyhrála v sezoně teprve potřetí.

Branky: 17. a 26. Uruba, 2. Oral, 10. Servus, 25. P. Štěpaník – 13. a 29. Bačík, 13. Leško. Chyby: 5:8. ŽK: Kuchár – Truhlář, Bačík, Kahánek.

Rudá Hvězda Holešov: Bakala – P. Štěpaník, L. Štěpaník, Servus, Tureček, Kopečný, Oral, Kuchár, Uruba.

II. LIGA

FERBÍNEK KROMĚŘÍŽ – ZELENÁ KŘÍDLA B 11:5 (4:2)

Ferbínek hodně nečekaně rozstřílel Zelená Křídla B. Jiří Zezula stihl vstřelit čtyři branky.

Branky: 8., 28., 30. a 30. Zezula, 3., 4. a 10. Michal Král, 21. a 27. Skřenek, 17. Stokláska, 26. Tobolič – 2., 25. a 28. Matulík, 13. Závrbský, 18. Číhal. Chyby: 3:3. ŽK: Stokláska – Číhal.

Ferbínek Kroměříž: Kadlec – Košťál, Skřenek, Tobolič, Zezula, Michal Král, Martin Král, Stokláska.

Zelená Křídla B: Spružina – Kutňák, Vyrobík, Pospíšil, Číhal, Kubo, Matulík, Závrbský.

PLANKTONI KROMĚŘÍŽ – HOŠANI SKAŠTICE 6:5 (3:2)

Tomáš Motal vstřelil čtyři branky Skaštic, ale ani to na vítězství jeho týmu nestačilo.

Branky: 9. a 26. J. Urubek, 3. Slováček, 12. Kadlec, 18. Blaha, 25. R. Urubek – 10., 11., 22. a 27. T. Motal, 16. Sova. Chyby: 1:1.

Planktoni Kroměříž: Kalousek – Honek, Blaha, R. Urubek, J. Urubek, Kratochvíl, Kadlec, Slováček, Adamík.

Hošani Skaštice: Lipka – J. Motal, Janalík, Koňárek, Židlík, T. Motal, Sova.

ARCHABAR HOLEŠOV – ZELENÁ KŘÍDLA B 3:2 (1:2)

Zápas prvních dvou týmů skončil těsnou výhrou Archabaru Holešov. Vítěznou branku vstřelil minutu před koncem Jaroslav Krajča.

Branky: 2. Chvátal, 20. P. Krajča, 29. J. Krajča – 7. Matulík, 9. Číhal. Chyby: 2:3. ŽK: R. Dunda, Matulík (oba Zelená Křídla B).

Archabar Holešov: Janalík – Šustek, Hapka, Chvátal, Stibora, Hána, Pospíšil, P. Krajča, J. Krajča.

SK PACETLUKY – PLANKTONI KROMĚŘÍŽ 4:4 (2:2)

Planktoni poprvé v sezoně remizovali. O výhru přišli brankou Hradila ve 27. minutě.

Branky: 11. a 22. Kopřiva, 5. Hajdučko, 27. Hradil – 6. Slováček, 12. R. Urubek, 18. J. Urubek, 25. Kadlec. Chyby: 4:1.

SK Pacetluky: Pospíšil – P. Darebníček, Radim Darebníček, Roman Darebníček, Darebník, Hradil, Hajdučko, Kopřiva, Polešovský.

ARCHABAR HOLEŠOV – KSK VŠETULY 1:1 (0:0)

Souboj prvního Archabaru s předposledním skončil překvapivě remízou 1:1. Alespoň bod pro favorita zařídil až v poslední minutě Jaroslav Krajča.

Branky: 30. J. Krajča – 20. Hrnčiřík. Chyby: 3:5.

KSK Všetuly: Vrajík – Hrnčiřík, Burian, Buksa, Chlup, Hasala, Olšanský, Zrůbek, Kopečný, Vaculík, Kundera, Šlechta.

PIV-KOP VELKÉ TĚŠANY – FERBÍNEK KROMĚŘÍŽ 1:7 (0:5)

Za vítězný Ferbínek se třikrát trefil Jiří Zezula. Na turnaji ve dvou zápasech stihl nastřílet sedm branek.

Branky: 21. Vojtášek – 4., 11. a 18. Zezula, 8. a 16. Stokláska, 5. Tobolič, 8. Martin Král. Chyby: 3:2. ŽK: Janoštík (Velké Těšany).

Piv-Kop Velké Těšany: Páník – Valach, Haloda, Ševčík, Chýla, Juříček, Vojtášek, Staněk, Janoštík, Rosecký.

Ferbínek Kroměříž: Kadlec – Košťál, Skřenek, Tobolič, Zezula, Michal Král, Martin Král, Stokláska, Novák, Knap.

HOŠANI SKAŠTICE – RUMČESTR HULÍN 8:2 (4:0)

Pět branek během patnácti minut dokázal nastřílet Tomáš Motal. Na turnaji obohatil své konto o rekordních devět gólů.

Branky: 4., 9., 11., 18. a 19. T. Motal, 8. a 30. Janalík, 23. Sova – 23. a 28. Blanarovič. Chyby: 2:2.

Rumčestr Hulín: Timan – Želiznjak, Foukal, Blanarovič, Čepica, Vymětal, Šenovský, Berečka, Olbert.

DEPONT KROMĚŘÍŽ – SK PACETLUKY 0:1 (0:0)

Poslední Depont prohrál nejtěsnějším rozdílem. Jediný gól utkání vstřelil v 19. minutě Polešovský.

Branka: 19. Polešovský. Chyby: 5:6. ŽK: Pospíšil (Pacetluky).

Depont Kroměříž: Taufer – Hodný, Čevora, Absolon, Zmrzlík, Veselý, Vojtek, Válek.

KSK VŠETULY – PIV-KOP VELKÉ TĚŠANY 2:4 (1:2)

Až dvěma góly v závěrečných čtyřech minutách strhly Velké Těšany vítězství na svou stranu.

Branky: 2. Burian, 20. Olšanský – 5. a 26. Janoštík, 12. Rosecký, 30. Vojtášek. Chyby: 2:1. ŽK: Hasala (Všetuly).

KSK Všetuly: Vrajík – Hrnčiřík, Burian, Buksa, Chlup, Hasala, Olšanský, Zrůbek, Kopečný, Vaculík, Šlechta.

Piv-Kop Velké Těšany: Zavadil – Valach, Haloda, Ševčík, Chýla, Juříček, Vojtášek, Staněk, Janoštík, Rosecký.

RUMČESTR HULÍN – DEPONT KROMĚŘÍŽ 0:4 (0:2)

Depont po vítězství 4:0 přeskočil v tabulce Všetuly a odlepil se z posledního místa.

Branky: 2. a 18. Čevora, 11. Veselý, 24. Hodný. Chyby: 4:2. ŽK: Foukal (Hulín).

Depont Kroměříž: Taufer – Hodný, Čevora, Absolon, Zmrzlík, Veselý, Vojtek, Válek.