Sobota 6. října
- BASKETBAL: Oblastní přebor I. třídy: Uh. Hradiště - Zlín B (17).
- FLORBAL: I. liga mužů: Vsetín - Litvínov (18).
- FOTBAL: I. liga: Zlín - Olomouc (19). Divize: Vikt. Otrokovice - Rájec-Jestřebí, Slavičín - Hranice (15.30).

Krajský přebor:

1. Valašský FC - Val. Meziříčí (Střítež, 10.15), Spytihněv - Morkovice, Slušovice - Holešov, Val. Příkazy - Vigantice, Uh. Brod - Kateřinice (UT Lapač), Ostr. Nová Ves - Luhačovice (15.30).

I. A třída:

Újezdec-Těšov - Ořechov (10.15), Juřinka - Příluky, Hrachovec - Brumov B (15.30).

I. B třída:

Střítež n. B. - Val. Klobouky, Vel. Karlovice B - Dolní Bečva (Karolinka), Choryně - Prostř. Bečva, Hvozdná - Fryšták, Slavkov - Uherský Ostroh (15.30). Okresní přebor Zlín: Tečovice - Paseky Zlín (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice - Boršice u Blat. (15.30).

Zlín III. třída:

Mysločovice - Pohořelice, Příluky B - Veselá, Lukov B - Hřivínův Újezd, Lužkovice B - Pozlovice, Rokytnice - Petrůvka (15.30).

Kroměříž III. třída:

Kyselovice B - Rusava B (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště:

Nezdenice - Topolná, Havřice - Mistřice (15.30).

Vsetín III. třída

: Val. Bystřice B - FC Vsetín B, Ústí - Police, Liptál - Leskovec (15.30). Zlín IV. třída: FC Vizovice - SK Vizovice B (Lutonina, 15.30).

Základní třída Uherské Hradiště:

Uherský Ostroh B - Jalubí B, Tupesy B - Babice, Mařatice-Východ B - Jankovice (15.30).

Vsetín IV. třída:

Ratiboř B - Vidče B, Jablůnka B - Velká Lhota (15.30).
- HÁZENÁ: II. liga mužů: Vsetín - Lesana Zubří (13).
- HOKEJ: II. liga: Valašské Meziříčí - Blansko, Kroměříž - Karviná (17). Krajská liga Jihomoravského a Zlínského kraje: Uh. Hradiště - Břeclav (17), Uh. Brod - Moravské Budějovice (17).
- VOLEJBAL: II. liga mužů: Hošťálková - Moravské Budějovice (10 a 14), I. liga žen: Uherské Hradiště (17.30).
- VZPÍRÁNÍ: 13. ročník Velké ceny Holešova (10 v tělocvičně Policejní školy v Holešově).

Neděle 7. října


- FLORBAL: I. liga mužů: Vsetín - Kladno (10), II. liga mužů: turnaj v Morkovicích (10).
- FOTBAL: MSFL: Slovácko B - Břeclav (Kunovice, 10.15), Zlín B - Lipová (Fryšták, 10.30).

Divize:

Brumov - Orlová (10.15).

Krajský přebor:

Sp. Hluk - Chropyně, Dolní Němčí - Provodov (15.30).

I. A třída:

Val. Bystřice - Vlachovice, Lhota u Vs. - Vidče, Lidečko - Poličná, Nedašov - Hutisko-Solanec, Mladcová - Podkopná Lhota, J. Otrokovice - Hradčovice (Nový Stadion), Březolupy - V. Otrokovice B, Prakšice-Pašov. - Kvasice, Šumice - Boršice, Žalkovice - Bánov (15.30).

I. B třída:

Zašová - Kelč, Loučka - Val. Polanka, Podlesí - Újezd, Hovězí - Zubří, Slavkov p. H. - Bylnice, Míškovice - Holešov B, Těšnovice - Rusava, Lukov - Lužkovice, Malenovice - Štítná n. Vl., Roštění - Louky, V. Bojkovice - Jalubí, Kudlovice - Strání, Koryčany - Jarošov, 1. FC Slovácko C - Osvětimany (Sady), Nedakonice - Ostr. Lhota, Kněžpole - Zlechov (15.30).

Okresní přebor Zlín:

Ludkovice - Jaroslavice, Šanov - Tlumačov, Březová - Slavičín B, Sehradice - SK Vizovice, Kostelec - Návojná, Nevšová - Napajedla B (15.30).

Okresní přebor Kroměříž:

Žeranovice - Lubná, Prusinovice - Mrlínek, Břest - Němčice, Adm. Hulín - Ludslavice, Skaštice - Záhlinice, Martinice - Kyselovice, Zdounky - Chvalčov (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště:

Popovice - Hluk B (Podolí), Tupesy - Polešovice, Sušice - Kostelany n. M., Mařatice-Východ - Bílovice, Traplice - Korytná, Zlámanec - Slovácko-Vážany (15.30).

Okresní přebor Vsetín:

Bynina - Janová, Ratiboř - Horní Lideč, Hošťálková - Horní Bečva, Val. Meziříčí B - Choryně B (UT), Jablůnka - Francova Lhota, Nový Hrozenkov - Kateřinice B, Halenkov - Prlov (15.30).

Zlín III. třída:

Březůvky - Halenkovice (10.15), Drnovice - Dobrkovice, Mirošov - Jestřabí (14), Žlutava - Jaroslavice B, Březnice - Mladcová B, Racková - Fryšták B, Tečovice B - Velký Ořechov, Bratřejov - Zádveřice (Lutonina), Biskupice - Kašava, Neubuz - Štípa, Jasenná - Lípa, Nedašova Lhota - Dolní Lhota, Štítná n. Vl. B - Divnice, Vlachovice B - Slopné, Vysoké Pole - Poteč (15.30).

Kroměříž III. třída:

Žalkovice B - Rajnochovice (13), Kostelec u Hol. - Komárno, Pravčice - Rymice, Tučapy - Zahnašovice, Loukov - Hlinsko p. H., Šelešovice - Lubná B, Bařice - Roštín, Litenčice - Zlobice, Bezměrov - Počenice, Troubky - Střílky, Dřínov - Rataje (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště:

Břestek - Březová, Bystřice p. Lop. - Horní Němčí, Buchlovice - Ostrožská Nová Ves B, Huštěnovice - Staré Město, Nivnice - Vlčnov (15.30).

Vsetín III. třída:

Krhová - Růžďka, Lužná - Huslenky, Dolní Bečva B - Branky, Lhotka n. B. - Hrachovec B (15.30).

Zlín IV. třída:

Mysločovice B - Lhota u Malen., Veselá B - Louky B (10), Tichov - Horní Lhota (10.15), Hvozdná B - Vlčková (10.30), Lipová - Rudimov, Smolina - Provodov B (14), Všemina - Spytihněv B (Vršava), Trnava - Kudlov, Neslyšící - Doubravy, Bohuslavice - Loučka (15.30).

Základní třída Uherské Hradiště:

Přečkovice - Starý Hrozenkov (14), Suchá Loz - Boršice u Blat. B (15), Košíky - Podolí, Částkov - Stříbrnice, Žítková - Rudice, Komňa - Záhorovice, Pitín - Krhov (15.30).

Vsetín IV. třída:

Střelná - Lačnov, Mikulůvka - Střítež B (15), Zděchov - Janová B, Val. Senice - Študlov (Francova Lhota), Jasenice - Poličná B, Juřinka B - Jarcová (15.30).
- HÁZENÁ: extraliga mužů: Bystřice pod Hostýnem - Třeboň (10.30), I. liga mužů: Napajedla - Náchod (17), II. liga mužů: Zlín - Maloměřice (17), II. liga žen: Kunovice - Paskov (12).
- HOKEJ: extraliga: Zlín - Slavia Praha (17). Krajská liga Jihomoravského a Zlínského kraje: Uh. Ostroh - Plumlov (17).
- HOKEJBAL: I. Moravská národní liga: Vsetín - Třinec (14).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo emailem: sport.zlin@denik.cz