PÁTEK 3. DUBNA

KUŽELKY

Divize: Zlín – Vyškov B (18). Krajský přebor: Vsetín B – Bojkovice, Bylnice A – KK Kroměříž (9). Krajská soutěž: Zlín C – Hluk (18).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Rokytnice A – Kašava A (18.30). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Kašava B – Rokytnice B (17.30), Zlín F Louky B (19.15). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Slopné B – Mysločovice E (14).

SOBOTA 4. DUBNA

BASKETBAL

I. liga mužů, čtvrtfinále play off: Zlín – Jindřichův Hradec (13). II. liga žen, skupina o záchranu: Zlín – Univerzita Brno (19). Extraliga juniorů U18: Zlín – Sokol pražský (17). Liga juniorů U18: Kroměříž – Č. Budějovice (17).

FLORBAL

II. liga žen: Havířov – Hattrick Brno (10), Židenice B – Olomouc B (11.30), Psycho Brno – Pegres Havířov (13), Hattrick Brno – Židenice B (14.30), Olomouc B – Psycho Brno (16, vše hala v Morkovicích). Liga dorostenek: Uherský Brod – Slavičín (9), Vsetín – Slovácko-ŠSK Očov (10.15), Uherský Brod – Vsetín (12.45), Slovácko-ŠSK Očov – Slavičín (13.30).

FOTBAL

I. liga: Zlín – Teplice (17). II. liga: Slovácko – Třinec (17). Divize: Hulín – Vyškov, Napajedla – Mohelnice, Bystřice p. H. – Velké Losiny (15.30). Krajský přebor: Provodov – Morkovice (10), Holešov – Kateřinice (Střelnice), Chropyně – Spytihněv, Uherský Brod – FC Vsetín (UT Lapač), O. N. Ves – Dolní Němčí, Slušovice – Vlachovice (16). I. A třída: Vidče – Brumov B, Hrachovec – Lužkovice, Příluky – Dolní Bečva, V. Otrokovice B – Luhačovice (16). I. B třída: Horní Lideč – Poličná, Valašské Meziříčí B – Prostřední Bečva, Kelč – Zubří, Louky – Těšnovice, Slavkov – Osvětimany (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Boršice u Bl., Drslavice – Sušice (16). Základní třída Uherské Hradiště: Tupesy B – Jankovice, Uherský Ostroh B – Babice, Strání B – Boršice u Bl. B (16).Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Liptál, Hošťálková – Bynina (16). Vsetín IV. třída: Lidečko B – Študlov, Ratiboř B – Střelná (16). Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Návojná (16). Zlín III. třída: Mladcová B – Veselá, Březůvky – Všemina, Lukov B – Paseky (16). Zlín IV. třída: FC Vizovice – Louky B (Lutonina), SK Vizovice B – Jasenná (16).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín SCM – Slavia Praha SCM (16). II. liga mužů: Zlín – Bohunice (10). Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Droždín, Bystřice p. H. B – Žeravice (15). I. liga starších dorostenek: Zlín – Slavia Praha (18). I. liga mladších dorostenců: Zlín – Královo Pole (12). I. liga mladších dorostenek: Zlín – Kunovice (14).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Vsetín – Bulldogs Brno (14).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Blansko (9). II. liga žen: Valašské Meziříčí – Zlín (15). III. liga žen: Luhačovice – Odry (10), Kroměříž – Šumperk B (14). Divize: Valašské Meziříčí B – Blansko C (12.30). Krajský přebor: Otrokovice A – Otrokovice B (9). Krajská soutěž: Chropyně B – Bylnice B, Slavičín C – Otrokovice C (9).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska I. třídy: Mysločovice B – Bylnice B (13), Újezd A – Spoje Zlín A (16.30), Valašské Klobouky A – Napajedla A, Jasenná A – Slavičín B (17). Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Otrokovice D – Louky A (9.30), Orel Zlín C – Fryšták B (10), Bylnice C – Mysločovice C, Slušovice A – Val. Klobouky B (17). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Bylnice D – Mysločovice D, Bohuslavice Zl. A – Jasenná B, Napajedla B Šarovy A (17), Slopné A Bohuslavice Vl. A (18). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Slopné C – Salaš A (14)

VOLEJBAL

Extraliga kadetek, baráž: Zlín – Jihlava (10 a 14). Turnaj ve volejbale Jarní sako (8, Sportovní hala v Uherském Hradišti).

VOLTIŽ

Voltižní závody v Tlumačově (10 – 16).

NEDĚLE 5. DUBNA

BASKETBAL

I. liga mužů, čtvrtfinále play off: Zlín – Jindřichův Hradec (17). Jihomoravský přebor mužů, semifinále: Zlín U22 – Žabovřesky B (13). Extraliga juniorů U18: Zlín – USK Praha (11). Liga juniorů U18: Kroměříž – Beroun (17).

FLORBAL

Zlínská liga mužů, turnaj ve Valašských Kloboukách: Valašské Klobouky – Počenice B (9), Uherský Brod – Hluk B (10.15), Zlín – Zásobování Florbal Team (11.30), Počenice B – Uherský Brod (12.45), Hluk B -Zásobování Florbal Team (14), Valašské Klobouky – Zlín (15.15). Turnaj v Bojkovicích: Bystřice p. H. – Kunovští Orli (9), Otrokovice B – Bojkovice (10.15), Vsetín B – Nivnice (11.30), Bystřice p. H. – Otrokovice B (12.45), Kunovští Orli – Nivnice (14), Bojkovice – Vsetín B (15.15).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Slovácko B (UT Luhačovice, 10.30). Divize: Brumov – Havířov (10.15). Krajský přebor: Zborovice – Valašský FC, Hluk – Vigantice (16). I. A třída: Lukov – Valašská Bystřice, Lidečko – Juřinka, Lhota u Vsetína – Nedašov, Prakšice – Mladcová, Slovácko C – Újezdec (Sady), Šumice – Kvasice, J. Otrokovice – Březolupy (Nový stadion), Ořechov – Boršice, Nedachlebice – Žalkovice (16). I. B třída: Holešov B – Fryšták (Všetuly), Slavičín B – Hvozdná (10.15), Choryně – Valašské Příkazy, Velké Karlovice a Karolinka – Valašská Polanka (Karolinka), Loučka – Podlesí, Zašová – Hovězí, Bylnice – Míškovice, Štítná n. Vl. – Malenovice, Valašské Klobouky – Rusava, Slavkov p. H. – Lubná, Bánov – Kněžpole, Bojkovice – Zlámanec, Uherský Ostroh – Hluk B, Koryčany – Zlechov, Jalubí – Strání, Kudlovice – Ostrožská Lhota (16). Okresní přebor Kroměříž: Martinice – Prusinovice, Počenice – Roštění, Chvalčov – Zdounky, Tučapy – Admira Hulín, Mrlínek – Záhlinice (Loukov), Skaštice – Kyselovice, Žeranovice – Němčice (16). Kroměříž III. třída: Zahnašovice – Loukov (Ludslavice), Mysločovice B – Kostelec u Hol. (10), Komárno – Kyselovice B, Pravčice – Břest (UT Hulín), Hlinsko p. H. – Rajnochovice, Ludslavice – Rusava B, Rymice – Žalkovice B, Rataje – Zlobice, Litenčice – Roštín, Bařice – Kvasice B, Bezměrov – Střílky, Dřínov – Troubky, Lutopecny – Lubná B (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Jarošov, Tupesy – Mařatice, Traplice – Kostelany, Hradčovice – Polešovice, Nedakonice – Břestek (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mistřice – Korytná, Buchlovice – Horní Němčí, Bystřice p. L.- Popovice, Havřice – Košíky, Nivnice – Slov. -Vážany, Březová – Huštěnovice, Staré Město – Pitín (16). Základní třída Uherské Hradiště: Bílovice B – Ostr. N. Ves B (10), Částkov – Březová B (10.15), Rudice – Záhorovice (14), Tučapy – Podolí, Jalubí B – Topolná, Medlovice – Stříbrnice, Krhov – Podolí B, Komňa – Přečkovice, Žitková – Suchá Loz, Vlčnov – St. Hrozenkov (16). Okresní přebor Vsetín: Nový Hrozenkov – Janová, Ratiboř – FC Vsetín B, Střítež n. B. – Kateřinice B, Prlov – Francova Lhota, Halenkov – Horní Bečva (16). Vsetín III. třída: Dolní Bečva B – Krhová, Branky – Lhotka n. B., Valašská Senice – Podlesí B, Police – Růžďka, Hrachovec B – Ústí (UT Valašské Meziříčí), Leskovec – Lužná, Choryně B – Huslenky (16). Vsetín IV. třída: Kladeruby – Poličná B, Mikulůvka – Velká Lhota (15), Lačnov – Janová B, Jablůnka B – Juřinka B, Jasenice – Jarcová (16). Okresní přebor Zlín: Tlumačov – Štípa, Napajedla B – Dolní Lhota, Ludkovice – Březová, SK Vizovice – Újezd, Březnice – Tečovice, Sehradice – Nevšová (16). Zlín III. třída: Lípa – Tečovice B, Jestřabí – Rokytnice (10), Velký Ořechov – Fryšták B, Kašava – Komárov, Zádveřice – Pohořelice, Šanov – Drnovice, Kostelec – Štítná n. Vl. B, Vysoké Pole – Mirošov, Vlachovice B – Smolina, Hřivínův Újezd – Biskupice, Pozlovice – Slopné (16). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Neslyšící, Veselá B – Neubuz (10), Dolní Lhota B – Luhačovice B (10.15), Lhota u Malenovic – Žlutava, Provodov B – Spytihněv B, Halenkovice – Doubravy, Mysločovice – Racková, Příluky B – Fryšták C, Trnava – Hvozdná B, Lužkovice B – Bratřejov, Jaroslavice B – Štípa B, Divnice – Petrůvka, Poteč – Tichov, Nedašova Lhota – Loučka, Rudimov – Lipová, Bohuslavice – Sehradice B (16). I. liga žen: 1. FC Slovácko – Pardubice (stadion Širůch ve Starém Městě, 13).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Napajedla – Prostějov (17). I. liga žen: Otrokovice – Havlíčkův Brod (15). II. liga mužů: Holešov – Uničov (10.30). Středomoravská liga mužů: Napajedla B – Uničov B (15). I. liga mladších dorostenek: Otrokovice – Ostrava-Zábřeh (13).

KUŽELKY

Divize: Kroměříž – Mor. Slavia Brno C (14). Krajský přebor: Kroměříž – Chropyně, Luhačovice C – Machová B, Zlín B – Slavičín B (9). II. liga dorostenců: Valašské Meziříčí – Dubňany, Luhačovice – Vsetín (10).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Kroměříž, II. třída: Osíčko B – KST Holešov B, Morkovice B – Bystřice p. H. E, OÚ Lubná C – TJ Holešov C, Hulín D – Kroměříž C (9). Regionální soutěž Zlínska I. třídy: Vysoké Pole A – Zlín E (10.30). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Kašava C – Šarovy B (10), HUK A – Újezd B (10.30).

VOLEJBAL

Extraliga juniorek, baráž: Uherské Hradiště – Přerov (10 a 14).