PÁTEK 13. BŘEZNA

FOTBAL

I. dorostenecká liga: Zlín – Brno (st. v 11, ml. v 13.15, oba na UT v Luhačovicích). Zimní fotbalové turnaje: O pohár starosty města Hulín: o 7. místo: Admira Hulín – Stará Ves (17.30). Morava Okno Cup ve Val. Meziříčí: Poličná – Lhota u Vs. (18), Juřinka – Vidče (20).

LEDNÍ HOKEJ

Baráž o extraligu juniorů: Vsetín – Šumperk (17).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska I. třídy: Zlín E – Mysločovice B (19.15). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Rokytnice B – Šarovy A (18.30). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Spytihněv A – Slopné B, Otrokovice E – Šarovy B (18.30).

VOLEJBAL

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off – 3. zápas: Zlín – Ostrava (17).

SOBOTA 14. BŘEZNA

ATLETIKA

Valašská laťka (Tělocvična ZŠ Masarykova Valašské Meziříčí, 10).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Sokol pražský (17). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – UP Olomouc, Uh. Brod – Ostrava (oba v 17). I. liga starších žákyň: Kroměříž – Prosek (15). Oblastní přebor dorostu: Gymnázium Uh. Hradiště – Černovice (10, hala gym. Uh. Hradiště).

FLORBAL

II. liga mužů – turnaj v hale Na Lapači ve Vsetíně: Vsetín – Horní Suchá (9), Znojmo B – Petrovice (10.45), Hattrick Brno – Horní Suchá (12.30), Vsetín – Znojmo B (14.15), Hattrick Brno – Petrovice (16.00). Turnaj v hale v Morkovicích: Otrokovice – Prostějov (10), Přerov – Počenice (11.40), Otrokovice – Klobouky u Brna (13.20), Prostějov – Přerov (15), Klobouky u Brna – Počenice (16.40). Zlínská liga mužů – hala ve Valašských Kloboukách: Nivnice – ZFT Bystřice p. H. (9), Kunovice – Zlín (10.15), Vsetín B – Bystřice p. H. (11.30), ZFT Bystřice p. H. – Kunovice (12.45), Nivnice – TJ Bystřice p. H. (14), Vsetín B – Zlín (15.15).

FOTBAL

I. liga: Tescoma Zlín – Liberec (17). Krajský přebor: Zborovice – Slušovice (14), Kateřinice – Spytihněv, Vlachovice – Vigantice, FC Vsetín – Provodov, Chropyně – Holešov, Uh. Brod – O. N. Ves (vše v 15).

Zimní fotbalové turnaje: Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Slopné – Ludkovice (10), Luhačovice B – Sehradice (12). Fatra Cup v Napajedlech: o 5. místo: Louky – Sušice (12), o 7. místo: Žlutava – Tučapy (14), o 9. místo: Častkov – Komárov (16). O pohár starosty města Hulín: o 9. místo: Domaželice – Němčice (11), o 5. místo: Míškovice – Lubná (13), o 3. místo: Tlumačov – Koryčany (15). Morava Okno Cup 2009 ve Val. Meziříčí: Val. Mez. dor. – Leskovec (9), Opatovice – Zubří (10.50), Kateřinice – Hrachovec (12.40), Jablůnka – V. Bystřice (14.30), Zašová – Loučka (16.20), Bělotín – Podlesí dor. (18.10), Branky – Střítež (20). ZT v Rožnově p. R.: Horní Bečva – Palkovice (15), Bordovice – Ostravice (17), Klokočov – VKK B (19).

Přípravné utkání: HS Kroměříž – Sp. Hulín (15).

HÁZENÁ

I. liga ml. dorostenek: Kunovice – Veselí (13).

KARATE

Národní pohár (Kroměříž, 9.30).

LEDNÍ HOKEJ

Liga žáků 9. tříd: Uh. Hradiště – Znojmo (12.15). Liga žáků 8. tříd: Uh. Hradiště – Znojmo (10.15).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: Vsetín – Zlín (15). III. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Vratimov (14), Zlín B – Holešov (18). Divize: Slavičín A – Bystřice p. H. A (17), Dolní Němčí B – Otrokovice A, Kostelec A – Bystřice p. H. B, Kroměříž A – Val. Meziříčí A (17), Zlín C – Nivnice (17.30), Vsetín B – Bylnice A (18.30). Krajská soutěž I. třídy: Kostelec B – Rožnov p. R. C (13.30), Dolní Němčí C – Otrokovice B (14), Vidče A – Vsetín C, Rožnov p. R. B – Vlčnov A, Fryšták A – Mysločovice A, Újezdec-Těšov A – TJ Holešov A (17). Krajská soutěž II. třídy: Zubří A – Vsetín D, Bystřice p. H. C – Kostelec C, Uh. Hradiště A – Kroměříž B, Kunovice A – Zlín D, Štítná A – Bojkovice A, Otrokovice C – Hulín A (17).

Regionální soutěž Zlínska I. třídy: Spoje Zlín A – Bylnice B (15), Slavičín B – Orel Zlín B, Napajedla A – Jasenná A, Orel Zlín A – Újezd A, Val. Klobouky A – Vysoké Pole A (17). Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Mysločovice C – Otrokovice D (13), Louky A – Orel Zlín C, Kašava A – Val. Klobouky B, Štítná B – Slušovice A, Bylnice C – Vysoké Pole B (17). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Mysločovice D – Zlín F (10.30), Jasenná B – Napajedla B, Bylnice D Bohuslavice u Zl. A (17). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Újezd B – Vysoké Pole C (16.30), Fryšták C – Luhačovice A (17).

Regionální přebor Uh. Hradiště I. třídy: Bystř. p. L. B – Dol. Němčí D (17), Vlčnov B – Bojkovice B (19). Regionální přebor Uh. Hradiště II. třídy: Dol. Němčí E – Újez.– Těš. C (10), Nivnice C – Orel UH C (14). Regionální přebor Uh. Hradiště III. třídy: Velehrad B – Kunovice D (17), Bílovice B – Polešovice B (17.30). Regionální přebor Uh. Hradiště IV. třídy: Orel O. N. Ves D – Orel UH E (14.30), Slavkov B – Dol. Němčí F, Velehrad C – Orel O. N. Ves C (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off – případný 4. zápas: Zlín – Ostrava (17). II. liga mužů: SKP Holešov – Střelice (10 a 14). Krajský přebor mužů: Nivnice – Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen: Rožnov – Vsetín (10 a 13), VSC Zlín – Slavičín (10 a 13), Hošťálková – Univerzita Zlín (10 a 13), Hulín – Valašské Meziříčí (10 a 13), Kroměříž – Holešov (10 a 13). I. liga juniorek – skupina o postup: Uh. Hradiště – Hradec Králové (10, SH Uh. Hradiště).

NEDĚLE 15. BŘEZNA

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Plzeň (15). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Kroměříž, Uh. Brod – Opava B (oba v 10). I. liga starších žákyň: Kroměříž – Strakonice (10). Oblastní přebor starších minižáků: Kroměříž – Mohelnice (12 a 13.30).

FLORBAL

I. liga žen – turnaj v hale Na Lapači ve Vsetíně: Vsetín – Havířov (9), Hattrick Brno – Psycho Brno (10.30), Otrokovice – Havířov (12), Vsetín – Psycho Brno (13.30),Otrokovice – Hattrick Brno (15).

FOTBAL

Krajský přebor: Dol. Němčí – Morkovice, 1. Valašský FC – Hluk (oba v 15).

Zimní fotbalové turnaje: Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Březnice – Újezd (12.30), D. Lhota – Slavičín (14.30). Fatra Cup v Napajedlech: finále: Napajedla B – Tečovice (14), o 3. místo: Zlámanec – Malenovice (12), o 11. místo: Napajedla dorost – Jalubí (16). O pohár starosty města Hulín: finále: Kvasice – H. Moštěnice (15). Morava Okno Cup ve Val. Meziříčí: Černotín – Halenkov (10.50), Podlesí – Janová (12.40), V. Polanka – Prlov (14.30), ZT v Rožnově p. R.: Metylovice – Zborov (18).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Bystřice p. H. – Dukla Praha (10.30). Interliga žen: Zlín – Slavia Praha (15). I. liga mužů: Napajedla – Náchod (17). II. liga mužů: Holešov – Paskov (10.30), Zlín – Dolní Cerekev (11), Lesana Zubří – Sokol Ostrava (17). I. liga ml. dorostenců: Zlín – Prostějov (9).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Vsetín – Karviná (14).

LEDNÍ HOKEJ

Liga žáků 7. tříd: Uh. Hradiště – Olomouc (11.15). Liga žáků 6. tříd: Uh. Hradiště – Olomouc (9.15). Krajský Přebor ml. žáků: Uh. Brod – Technika Brno (10). Exhibice: Uh. Ostroh muži – Old Stars Uh. Ostroh (17.30).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Fryšták B – Rokytnice A (11). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Bohuslavice n. Vl. A – Kašava B (9.30). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Mysločovice E – Kašava C (10), HUK A – Slopné C (10.30).

Regionální soutěž Kroměříž, I. třída – play off: TJ Holešov B – Hulín B, Roštín A – Morkovice A, Hulín C – OÚ Lubná A (9). Regionální soutěž Kroměříž, I. třída – play out: Bystřice p. H. D – Količín A, OÚ Lubná B – Osíčko A, Rymice A – Kostelec u Hol. A (9). Regionální soutěž Kroměříž, II. třída: KST Holešov B – Hulín D, Kroměříž C – OÚ Lubná C, Osíčko B – Bystřice p. H. E (9), TJ Holešov C – Morkovice B (12).

Regionální přebor Vsetín: Vsetín F – Zubří B, Karolinka – Rožnov p. R. D, Růžďka – Vidče B, Val. Meziříčí B – Růžďka B, Oznice – Vsetín E (9).

Regionální přebor Uh. Hradiště I. třídy: Orel UH B – Kunovice B (8), Orel O. N. Ves A – Nivnice B, Bílovice A – Bystř. p. L. A (9). Regionální přebor Uh. Hradiště II. třídy: Zlechov A – Orel O. N. Ves B, Velehrad A – Váž.-Oře. B, Kunovice C – Polešovice A (9), Drsl.-Vel. A – Slavkov A (10. 30). Regionální přebor Uh. Hradiště III. třídy: Vlčnov C – Orel UH D, Újez. –Těš. D – Bílovice C (8), Strání A – Bojkovice C, Komňa A – Vlčnov D (9). Regionální přebor Uh. Hradiště IV. třídy: Váž.-Oře. C – Břestek A, Zlechov B – Kunovice E, Nivnice D – Drsl.-Vel. B, Hor. Němčí A – Drsl.-Vel. C (9).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště – Napajedla (10 a 13). Krajský přebor žen: Uh. Hradiště B – Uh. Brod (10 a 13).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz