PÁTEK 6. BŘEZNA

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Morava Okno Cup ve Valašském Meziříčí: Hrachovec – Vidče (20). Pipe Life Cup ve Starém Městě: Staré Město – Březolupy (19.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Bojkovice – Otrokovice A (17). Krajská soutěž: Bylnice B – Zlín C (18).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off, 3. zápas: Zlín – Sparta Praha (17). Baráž o extraligu juniorů: Vsetín – VOKD Poruba (17). Okresní hokejová liga mužů – semifinále play off: Rangers UH – Shooters UH (19.15, ZS Uh. Hradiště), Old Stars UO – Cyclones(19.30, ZS Uh. Ostroh).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Rokytnice A – Bylnice C (18.30). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Kašava B – Bylnice D (17.30), Šarovy A – Jasenná B (18.30), Zlín F – Bohuslavice Vl. A (19.15). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Slopné B – HUK A, Šarovy B – Mysločovice E (18.30).

Regionální přebor Uherské Hradiště I. třídy: Kunovice B – Bystřice p. L. A (18).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – Dobřichovice (18, 3. utkání semifinále play off, SH Širůch ve Starém Městě).

SOBOTA 7. BŘEZNA

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Třebíč (17). II. liga žen – sk. o udržení, 1. kolo: Zlín – Pardubice B (19). Oblastní přebor mladších minižáků: Kroměříž – Zlín (10 a 11.30).

FLORBAL

II. liga žen: Zlín – Lanžhot (9.30), Židenice C – Těšany (10.40), Zlín – VSK VFU Brno (11.50), Židenice C – Lanžhot (13), VSK VFU Brno – Těšany (14.10) – vše v hale SPŠ Zlín. I. liga juniorek: Uh. Brod – Hattrick Brno (8.30), Witches Brno – Znojmo (10), Uh. Brod – Hattrick Brno (11.30), Uh. Brod – Znojmo (13.30), Hattrick Brno – Witches Brno (15) – vše v Uherském Brodě.

FOTBAL

II. liga: 1. FC Slovácko – Jihlava (17, Městský stadion v Uherském Hradišti). I. dorostenecká liga: Slovácko – Zlín (starší od 11, ml. od 13.15 na UT ve St. Městě).

Zimní fotbalové turnaje: Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Slavičín – Březnice (11), Újezd – Luhačovice (13). Morava Okno Cup ve Valašském Meziříčí: Juřinka – Opatovice (10.50), Valašská Bystřice – Zašová (12.40), Valašské Meziříčí dorost – Bělotín (14.30), Valašská Polanka – Podlesí (16.20), Valašské Meziříčí B – Lhota u Vsetína (18.10), Loučka – Prlov (20). O pohár starosty města Hulín: Domaželice – Kvasice (11), Němčice – Horní Moštěnice (13). Rožnov pod Radhoštěm: Kozlovice – Prostřední Bečva (17), Doĺní Bečva – Valašský FC (19).

Přípravná utkání: HS Kroměříž – Slavičín (10), Sp. Hulín – Blansko (15).

FUTSAL

Okresní liga (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Třeboň (18). II. liga mužů: Zubří SCM – Ivančice (20).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Orel Malenovice- HK Otrokovice (8.30), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (10), Storm Otrokovice – Rangers Zlín (11.30), Kvasice – HBC Stator (13), HC 94 Malenovice – Carpo Zlín (14.30)

KUŽELKY
I. liga mužů: Luhačovice – Tábor (13.30). II. liga žen: Vsetín – Olomouc A (10), Zlín – Opava (16). III. liga mužů: Luhačovice B – Jeseník , Slavičín – Opava B (10), Vsetín – Olomouc B (13). III. liga žen: Zlín B – Třebíč (14). Divize: Kroměříž – Sokol Brno IV (9), Machová – Rosice B (11).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off, 4. zápas: Zlín – Sparta Praha (17). KP mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Studénka (17). Extraliga dorostenců: čtvrtfinále, případný 3. zápas: Zlín – Třínec (12.30).

LUKOSTŘELBA

Valaška MDŽ 2009 ve Chvalčově (11).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska I. třídy: Mysločovice B – Napajedla A (13), Újezd A – Val. Klobouky A (16.30), Orel Zlín B – Vysoké Pole A, Jasenná A – Orel Zlín A, Bylnice B – Zlín E, Slavičín B – Spoje Zlín A (17). Regionální soutěž Zlínska II. třídy: Otrokovice D – Fryšták B (9.30), Orel Zlín C – Vysoké Pole B (13), Slušovice A – Mysločovice C, Val. Klobouky B – Štítná B, Louky A – Kašava A (17). Regionální soutěž Zlínska III. třídy: Louky B – Rokytnice B (14), Napajedla B – Mysločovice D (17), Slopné A – Bohuslavice Zl. A (18). Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Luhačovice E – Otrokovice E (12), Slopné C – Fryšták C (14).

Regionální přebor Uherské Hradiště I. třídy: Bystř. p. L. B – Vlčnov B (17), Dol.Němčí D – Újezdec-TěšovB (18). Regionální přebor Uherské Hradiště II. třídy: Vážany-Ořechov B – Zlechov A, Kunovice C – Orel UH C, Orel O. N. Ves B – Nivnice C (17), Újezdec-Těšov C – Velehrad A (19). Regionální přebor Uherské Hradiště III. třídy: Velehrad B – Bojkovice C (17), Bílovice C – Vlčnov D (17.30). Regionální přebor Uherské Hradiště IV. třídy: Vlčnov E – Újezdec-Těšov E (9), Dol. Němčí F – Nivnice D (10), Kunovice E – Orel O. N. Ves D (14), Slavkov B – Bystřice p. L. C (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – Dobřichovice (17, případné 4. utkání semifinále play off, SH Širůch ve St. Městě). II. liga mužů: Hošťálková – Olomouc (10 a 14). I. liga žen – sk. o udržení: Uh. Hradiště – Univerzita Brno (17, sportovní hala Uherské Hradiště). I. liga juniorek – sk. o postup: Uh. Hradiště – Opava (10, sportovní hala Uherské Hradiště). I. liga kadetek: Uh. Hradiště – Prostějov (9, sportovní hala Uherské Hradiště).

NEDĚLE 8. BŘEZNA

BASKETBAL

Extraliga juniorů U18: Zlín – Opava (12).

FLORBAL

III. liga mužů: NS Ostrava – Paskov B (9), Rožnov p. R. – Havířov (10.30), Paskov – Lichnov (12), NS Ostrava – Havířov (13.30), Rožnov p. R. – Lichnov (15) – turnaj v Rožnově pod Radhoštěm

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Autoline Cup v Otrokovicích: Fryšták – Příluky (9), Kněžpole – FK Lužkovice (11), SK Vizovice – V. Otrokovice B (13), J. Otrokovice – V. Otrokovice st. dorost (15). Janáček Cup v Uherském Brodu: Březová – Havřice (10), Velký Ořechov – Horní Lhota (12), Uherský Brod B – Nivnice (14). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Sehradice – Slopné (11), Ludkovice – Nevšová (13). Morava Okno Cup ve Valašském Meziříčí: Branky – Halenkov (9), Police – Leskovec (10.50), Jablůnka – Hustopeče (12.40), Zubří – Poličná (14.30), Podlesí dorost – Střítež (16.20). O pohár starosty města Hulín: Tlumačov – Admira (13), Koryčany – Stará Ves (15). Pipe Life Cup ve Starém Městě: Bílovice – Břestek (16), Vážany – Zlechov (18), Buchlovice – Huštěnovice (20). Rožnov pod Radhoštěm: Turzovka – Raková (15), Makov – Hovězí (17).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Napajedla – Jičín (10.30). II. liga mužů: Zbrojovka Vsetín – Lesana Zubří (15.15). I. liga st. dorostenců: Zubří – Frýdek-Místek (ml. v 16, st v 18).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Vsetín – Malenovice (14).

KUŽELKY

Krajský přebor mužů: Slavia Kroměříž B – Luhačovice C, Slavičín B – Vsetín B, Otrokovice B – KK Kroměříž, Machová B – Bylnice A (9). Krajská soutěž: Otrokovice C – Chropyně B (14).

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů, o udržení: Kroměříž – Uherské Hradiště (10). Liga žáků 9. tříd: Uherské Hradiště – Prostějov (11.15). Liga žáků 8. tříd: Uherské Hradiště – Prostějov (9.15).

STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž Zlínska IV. třídy: Kašava C – Salaš A (10).

Regionální přebor Vsetín: Zubří B – Vsetín E (8), Růžďka B – Oznice, Vidče B – Valašské Meziříčí B, Rožnov pod Radhoštěm D – Růžďka, Vsetín F – Karolinka (9).

Regionální soutěž Kroměříž, I. třída – play off: OÚ Lubná A – Holešov B, Morkovice A – Hulín C, Hulín B – Roštín A (9). Regionální soutěž Kroměříž, I. třída – play out: Kostelec u Hol. A – Bystřice p. H. D, Osíčko A – Rymice A, Količín A – OÚ Lubná B (9). Regionální soutěž Kroměříž, II. třída: Kroměříž C – Holešov C (9), Morkovice B – KST Holešov B, OÚ Lubná C – Osíčko B, Hulín D – Bystřice p. H. E (12).

Regionální přebor Uherské Hradiště I. třídy: Orel UH B – Vážany-Ořechov A (8), Orel O. N. Ves A – Bílovice A, Nivnice B – Bojkovice B (9). Regionální přebor Uherské Hradiště II. třídy: Slavkov A – Dol. Němčí E, Polešovice A – Drslavice-Veletiny A (9). Regionální přebor Uherské Hradiště III. třídy: Vlčnov C – Polešovice B, Újezdec-Těšov D – Bílovice B (8), Strání A – Orel UH D, Kunovice D – Komňa A (9). Regionální přebor Uherské Hradiště IV. třídy: Břestek A – Zlechov B, Bílovice D – Vážany-Ořechov C, Velehrad C – Vážany-Ořechov D, Drslavice-Veletiny B – Hor. Němčí A (9), Orel O. N. Ves C – Orel UH E (14).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz