PÁTEK 30. LEDNA

FOTBAL
Zimní turnaje: Morava Okno Cup ve Val. Meziříčí: Vidče - Zubří (18), Hrachovec - Poličná (20). Pipe Life Cup ve Starém Městě: Zlechov - Březolupy (19.30).

KUŽELKY
Krajský přebor: Bojkovice - Slavičín B (17). Krajská soutěž: Hluk - Otrokovice C (17).

LEDNÍ HOKEJ
Extraliga: Zlín - Slavia Praha (17). Extraliga dorostu: Vsetín - Havířov, Zlín - Vítkovice (17).

STOLNÍ TENIS
Regionální soutěže Zlín I. třídy: Zlín E - Napajedla A (19.15). Regionální soutěže Zlín III. třídy: Rokytnice B - Bohuslavice Vl. A, Šarovy A - Bohuslavice Zl. A (18.30). Regionální soutěže Zlín IV. třídy: Slopné B - Kašava C, Spytihněv A - Otrokovice E (18.30).

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Bojkovice - Staré Město B (18 a 20).

SOBOTA 31. LEDNA

BASKETBAL
II. liga mužů: Valašské Meziříčí - Uherský Brod (17), Kroměříž - Žabovřesky (17.30).

FLORBAL
Liga dorostenek: Uh. Brod - Slavičín (9), ZŠ Horní - 1. FbC Aligators (10), Slavičín - Žďár n. S. (11), ZŠ Horní - Uh. Brod (12), 1. FbC Aligators - Žďár n. S. (13, Slavičín).

FOTBAL
Zimní turnaje: Barum Continental Cup v Otrokovicích: Kroměříž - Zlín B (9), Slavičín - Otrokovice (11.15), Led. Rovné - Spytihněv (13.30), Bystřice p. H. - Napajedla (15.45). E. ON Cup v Morkovicích: Lutopecny - Boršice dor. (9), Střílky - Morkovice dor. (11), Bučovice dor. - Nezamyslice dor. (13). Janáček Cup v Uh. Brodu: Újezdec - Prakšice-Pašovice (11), Uh. Brod B - Horní Lhota (13), D. Němčí - O. N. V. (15). Morava Okno Cup ve Val. Meziříčí: Val. Bystřice - Prlov (10.50), Jablůnka - Val. Polanka (12.40), Val. Meziříčí jun. - Střítež (14.30), Bělotín - Černotín (16.20), Police - Halenkov (18.10). Napajedla Cup: Malenovice - Sušice (12), Jalubí - Častkov (14), Žlutava - Komárov (16). O pohár města Chropyně: Kojetín - Chropyně (8.30), Kralice n. H. - Vrchoslavice (10.30), Kozlovice - Zborovice (12.30), Holešov - Želatovice (14.30). Pipe Life Cup ve Starém Městě: Huštěnovice - Bílovice (18.30). Rožnov p. R.: H. Bečva - Ostravice (15), Klokočov - Zborov (17). Zlín Cup na Vršavě: Mladcová - Jaroslavice (14), Kostelec - Louky (16), Štípa - Martinice (18). Příprava: Sp. Hulín - Slušovice (15). Halový turnaj mladších žáků v Holešově (8).

KUŽELKY
II. liga mužů: Val. Meziříčí - Zábřeh (9). II. liga žen: Vsetín - Ratíškovice (10), Val. Meziříčí - Opava (15), Zlín - Olomouc B (16). III. liga mužů: Slavičín - Jeseník (10), Vsetín - Krnov (13). Divize: Kroměříž - Vyškov B (9), Val. Meziříčí B - Valtice (12.30). Krajský přebor: Otrokovice A - KC Zlín B (9). Krajská soutěž: KC Zlín C - Chropyně B, Bylnice B - Slavičín C (18).

LEDNÍ HOKEJ
II. liga mužů: Val. Meziříčí - Technika Brno (17). Krajská liga: Uh. Hradiště - Nedvědice (17). Extraliga juniorů: Vsetín - Opava (12), Zlín - Olomouc (12.30). KP dorostu: Val. Meziříčí - Bohumín (10). I. liga dorostu, skupina o postup: Uh. Hradiště - Karviná (14).

LYŽOVÁNÍ
MČR starších žáků v běhu na lyžích, Pustevny, závody jednotlivců (10).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk - Hodonín B (14). Krajská divize: Zlín C - Otrokovice A (10), Val. Meziříčí A - Bystřice p. H. A, Kroměříž A - Slavičín A, Nivnice A - Otrokovice A, Zlín C - D. Němčí B, Bystřice B - Bylnice A, Kostelec A - Vsetín B (17). Krajská soutěž I. třídy: Kostelec B - Fryšták A (13.30), Vsetín C - Otrokovice B (15), Holešov A - Vlčnov A, Újezdec-Těšov A - Rožnov B, Vidče A - D. Němčí C, Rožnov C - Mysločovice A (17). Krajská soutěž II. třídy: Hulín A - Kostelec C, Otrokovice C - Bystřice p. H. C, Vsetín D - Kroměříž B, Zubří A - Uh. Hradiště A, Bojkovice A - Zlín D (17), Štítná A - Kunovice A (17.30). Regionální přebor Uh. Hradiště 1. třídy: Bystř. p. L. A - Nivnice B (17), Dol. Němčí D - Vlčnov B (18). Regionální přebor Uh. Hradiště 2. třídy: Dol. Němčí E - Kunovice C (10), Nivnice C - Velehrad A (14), Váž.-Oře. B - Orel O. N. Ves B (17), Újez. Těš. C - Orel UH C (19). Regionální přebor Uh. Hradiště 3. třídy: Bojkovice C - Orel UH D (14. 30), Bílovice B - Komňa A (17. 30). Regionální přebor Uh. Hradiště 4. třídy: Orel UH E - Váž.-Oře. D (9), Orel O. N. Ves D - Váž.-Oře. C, Bystř. p. L. C - Dol. Němčí F (14. 30), Velehrad C - Kunovice E, Slavkov B - Hor. Němčí A, Drsl.-Vel. C - Újez. Těš. E (17). Regionální soutěže Zlín I. třídy: Spoje Zlín A - Orel Zlín A (15), Mysločovice B - Újezd A (13), Orel Zlín B - Jasenná A, Bylnice B - Vysoké Pole A, Slavičín B - Val. Klobouky A (17). Regionální soutěže Zlín II. třídy: Orel Zlín C - Otrokovice D (13.30), Slušovice A - Rokytnice A, Val. Klobouky B - Vysoké Pole B, Louky A - Bylnice C, Kašava A - Fryšták B, Štítná B - Mysločovice (17). Regionální soutěže Zlín III. třídy: Louky B - Bylnice D (14), Jasenná B - Mysločovice D, Napajedla B - Kašava B (17), Slopné A - Zlín F (18). Regionální soutěže Zlín IV. třídy: Slopné C Šarovy B (14), Újezd B - Mysločovice E (16.30), Fryšták C - Salaš A (17).

VOLEJBAL
II. liga mužů: Hošťálková - Bučovice (10 a 14). Krajský přebor mužů: Staré Město B - Hulín, Vsetín - Napajedla (10a 13). Krajský přebor žen, finálová skupina: Univerzita Zlín - Hošťálková (10 a 13). Krajský přebor žen, druhá skupina: Val. Meziříčí - Hulín, Holešov - Kroměříž (10 a 13.), Uherský Brod - Uh. Hradiště B (16 a 18).

NEDĚLE 1. ÚNORA

BASKETBAL
II. liga mužů: Valašské Meziříčí - Husovice (10).

FOTBAL
Zimní turnaje: Autoline Cup v Otrokovicích: Lužkovice - V. Otrokovice dor. (9), Fryšták - SK Vizovice (11), Kněžpole - V. Otrokovice B (13), J. Otrokovice - Příluky (15). E. ON Cup: Němčice - Švábenice (9), Bohdalice - Drnovice (11), Nezamyslice - Pačlavice (13). Janáček Cup: Hluk B - Strání (10), Hluk - Uh. Brod (12), Uh. Brod dorost - Bojkovice (14), Havřice - Nivnice (16). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Sehradice - Slavičín (10), Ludkovice - D. Lhota (14), Nevšová - Březnice (14), Slopné - Luhačovice (16). Morava Okno Cup: Leskovec - Branky (10.50), Hustopeče - Podlesí (12.40), Zašová - Janová (14.30), Kateřinice - Lhota u Vs. (16.20), Val. Meziříčí B - Juřinka (18.10). Napajedla Cup: Zlámanec - Napajedla dor. (12), Napajedla B - Tečovice (14), Louky - Tučapy (16). O pohár města Chropyně: Chropyně - Vrchoslavice (12). Pipe Life Cup: Vážany - St. Město (10), Buchlovice - Břestek (12). Rožnov p. R.: Metylovice - Vel. Karlovice B (15), Bordovice - Palkovice (17). Mezinárodní halový turnaj mladších dorostenců v Holešově (8).

FLORBAL
III. liga juniorů: Sokol Zlín - Slavičín (9), Břeclav - Počenice (10.15), Slavičín - Břeclav (12), Počenice - Zlín (13.15, vše hala SPŠ Zlín).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: Bystřice p. H. - Prešov (10.30).

KUŽELKY
Krajský přebor: Machová B - Vsetín B, Slávia Kroměříž B - KK Kroměříž, Luhačovice C - Bylnice A (9).

LEDNÍ HOKEJ
II. liga mužů: VHK Vsetín - Žďár n. S. (17). Krajská liga: Kroměříž – Velká Bíteš (15), Uh. Ostroh - Uh. Brod (17).

LETECKÉ MODELÁŘSTVÍ
Soutěž TZL (Kroměříž, na Hrázi, 9).

LYŽOVÁNÍ
MČR starších žáků v běhu na lyžích, Pustevny, závody štafet (9.30).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk - Hodonín (10). Krajská divize: Nivnice A - D. Němčí B, Val. Meziříčí A - Slavičín A, Bystřice B - Vsetín B (10.30), Kostelec A - Bylnice A, Kroměříž A - Bystřice A (11). Krajská soutěž I. třídy: Kostelec B - Mysločovice A (8), Holešov A - Rožnov B, Vidče A - Otrokovice B, Vsetín C - D. Němčí C, Rožnov C - Fryšták A (10.30), Újezdec-Těšov A - Vlčnov A (11). Krajská soutěž II. třídy: Otrokovice C - Kostelec C, Hulín A - Bystřice C, Zubří A - Kroměříž B, Vsetín D - Uh. Hradiště A, Štítná A - Zlín D, Bojkovice A - Kunovice A (10.30). Regionální soutěž Kroměříž, I. třída - play off: Hulín B - Holešov B (8), Morkovice A - Roštín A, Lubná A - Hulín C (9). Regionální soutěž Kroměříž, I. třída - play out: Količín A - Bystřice p. H. D, Osíčko A - Lubná B, Kostelec u Hol. A - Rymice A (9). Regionální přebor Uh. Hradiště 1. třídy: Bojkovice B - O. N. Ves A, Orel UH B - Bílovice A (8), Kunovice B - Újez. Těš. B, Váž.-Oře. A - Bystř. p. L. B (9). Regionální přebor Uh. Hradiště 2. třídy: Zlechov A - Drsl.-Vel. A, Slavkov A - Polešovice A (9). Regionální přebor Uh. Hradiště 3. třídy: Vlčnov C - Kunovice D, Újez. Těš. D - Velehrad B (8), Polešovice B - Bílovice C, Strání A - Vlčnov D (9). Regionální přebor Uh. Hradiště 4. třídy: Drsl.-Vel. B - Vlčnov E (8), Zlechov B - Orel O. N. Ves C, Břestek A - Bílovice D (9). Regionální přebor Vsetín: Zubří B - Vidče B (8), Rožnov D - Růžďka B, Vsetín F - Vsetín E, Karolinka A - Oznice A, Růžďka A - Val. Meziříčí B (9). Regionální soutěže Zlín IV. třídy: HUK A - Luhačovice A (10.30).

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště - Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen, druhá skupina: Uh. Brod - Holešov (13 a 15).