Sobota 4. října

FLORBAL: I. liga žen: Hattrick Brno - Havířov (10), Psycho Brno - Otrokovice (11.30), MEZ Vsetín - Hattrick Brno (13), Havířov - Hattrick Brno (14.30), Otrokovice - MEZ Vsetín (16, vše hala Na Lapači, Vsetín.

FOTBAL:

I. liga: Zlín - Plzeň (19).
II. liga: Slovácko - Sparta Praha B (19).
Krajský přebor: Holešov - Spytihněv (Střelnice), Slušovice - Hluk, Ostr. N. Ves - Provodov, Uherský Brod - Morkovice (Orelský stadion), FC Vsetín - Dolní Němčí (Tyršova), Chropyně - Kateřinice (15.30), 1. Valašský FC - Vlachovice (UT, 18).
I. A třída: Hrachovec - Brumov B, Juřinka - Podkopná Lhota, Vidče - Nedašov (15.30).
I. B třída: V. Karlovice B - Zubří (Karolinka), Choryně - Prostř. Bečva, Hvozdná - Malenovice, Louky - Rusava (15.30).
Okresní přebor Zlín: Tečovice - Dolní Lhota (15.30).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Drslavice (15.30).
Okresní přebor Vsetín: Hošťálková - Janová, Jablůnka - Horní Bečva (15.30).

Zlín III. třída: Mladcová B - Velký Ořechov, Lukov B - Březůvky, Veselá - Všemina (15.30).
Kroměříž III. třída: Kyselovice B - Rusava B (Říkovice, 15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Havřice - Březová. (13), Popovice - Košíky (15).

Vsetín III. třída: Valašská Senice - Choryně B, Podlesí B - Růžďka (15.30).

Zlín IV. třída: FC Vizovice - Provodov B, Luhačovice B - Tichov (UT), Lužkovice B - SK Vizovice B (15.30).

Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B - Částkov, Tupesy B - Březová B, Strání B - Žitková (15.30).

Vsetín IV. třída: Lidečko B - Lačnov, Ratiboř B - Zděchov, Jarcová - Velká Lhota (15.30).

Meziokresní přebor žen: Nezdenice - Valašské Meziříčí B (12.30), Tichov - Bohuslavice u Zlína, Březnice - Divnice (15.30).

HOKEJBAL: Malenovická liga: Tigers - Kvasice (10), Rangers - Orel (11.30), Rivermen - Storm Otrokovice (13), HK Otrokovice - HC 94 Malenovice (14.30), Stator - Carpo (16, vše hřiště v Malenovicích).

KUŽELKY: divize: Slavia Kroměříž - KC Zlín (9).

LEDNÍ HOKEJ: II. liga mužů: Valašské Meziříčí - Technika Brno (17). Extraliga juniorů: Vsetín - Pardubice (12), Zlín - Mladá Boleslav (12.30).

PÉTANQUE: IV. ročník Poháru Hanáckých Athén tříčlenných družstev v Kroměříži (9).

VOLEJBAL: extraliga mužů: Zlín - Brno (17). I. liga mužů: Staré Město - Dobřichovice (17, sportovní hala Širůch ve Starém Městě).

Neděle 5. října
FOTBAL:

MSFL: Zlín B - Olomouc B (Letná, 10.30).

Divize: Brumov - Bystřice p. H. (10.15), Valašské Meziříčí - Havířov (Hrachovec, 15.30).

Krajský přebor: Zborovice - Vigantice (15.30).

I. A třída: Hutisko-Solanec - Lhota u Vsetína, Lidečko - Příluky, Lukov - Dolní Bečva, Val. Bystřice - Lužkovice, Jis. Otrokovice - Mladcová (Erbenova), V. Otrokovice B - Ořechov, Šumice - Nedachlebice, 1.FC Slovácko C - Žalkovice (Sady), Prakšice-Pašov. - Boršice, Újezdec-Těšov - Březolupy, Kvasice - Luhačovice (15.30).

I. B třída: Hluk B - Zlechov (10), Holešov B - Těšnovice (Všetuly), Slavičín B - Slavkov p. H. (10.15), Zašová - Val. Příkazy, Horní Lideč - Val. Meziříčí B, Loučka - Kelč, Val. Polanka - Hovězí, Podlesí - Poličná, Štítná n. Vl. - Val. Klobouky, Bylnice - Lubná, Míškovice - Fryšták, Jalubí - Kněžpole, Koryčany - Slavkov, Uherský Ostroh - Kudlovice, Bojkovice - Ostr. Lhota, Bánov - Osvětimany, Zlámanec - Strání (15.30).

Okresní přebor Zlín: SK Vizovice - Jaroslavice, Březnice - Ludkovice, Sehradice - Napajedla B, Návojná - Tlumačov, Nevšová - Štípa, Újezd - Březová (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Mrlínek - Prusinovice (Loukov), Tučapy - Skaštice, Chvalčov - Žeranovice, Počenice - Němčice, Kyselovice - Martinice (Říkovice), Roštění - Záhlinice (Holešov), Zdounky - Admira Hulín (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Hradčovice - Jarošov, Traplice - Nedakonice, Tupesy - Sušice, Bílovice - Břestek, Mařatice - Polešovice, Boršice u Bl. - Kostelany (15.30).

Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B - Kateřinice B (10.15), Střítež n. B. - Prlov, Ratiboř - Halenkov, Nový Hrozenkov - Francova Lhota, Liptál - Bynina (15.30).

Zlín III. třída: Lípa - Kašava (10), Smolina - Štítná n. Vl. B, Mirošov - Rokytnice (14), Zádveřice - Paseky, Tečovice B - Fryšták B, Pohořelice - Komárov, Vysoké Pole - Slopné, Vlachovice B - Jestřabí, Hřivínův Újezd - Kostelec, Pozlovice - Šanov, Biskupice - Drnovice (15.30).

Kroměříž III. třída: Mysločovice B - Rymice (10), Žalkovice B - Pravčice (13), Hlinsko p. H. - Komárno, Zahnašovice - Ludslavice, Břest - Rajnochovice, Kostelec u Hol. - Loukov, Bezměrov - Zlobice, Šelešovice - Dřínov, Bařice - Lutopecny, Litenčice - Lubná B, Rataje - Troubky, Roštín - Střílky (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Nivnice - Korytná, Bystřice p. L. - Staré Město, Buchlovice - Pitín, Mistřice - Huštěnovice, Horní Němčí - Slov. -Vážany (15.30).

Vsetín III. třída: Police - Leskovec, Branky - Huslenky, Dolní Bečva B - Lužná, Lhotka n. B. - Ústí (15.30).

Zlín IV. třída: Štípa B - Veselá B (10), Bratřejov - Fryšták C (Lutonina), Louky B - Žlutava, Dolní Lhota B - Horní Lhota (10.15), Lipová - Petrůvka (14), Neslyšící - Doubravy (Vršava, 14.30), Mysločovice - Halenkovice, Kudlov - Lh. u Malenovic, Racková - Spytihněv B, Trnava - Jaroslavice B, Vlčková - Neubuz, Hvozdná B - Jasenná, Nedašova Lhota - Sehradice B, Rudimov - Poteč, Bohuslavice - Divnice (15.30).

Základní třída Uherské Hradiště: Bílovice B - Stříbrnice, Boršice u Bl. B - Záhorovice (10), Jalubí B - Ostr. N. Ves B (13), Rudice - Podolí B, Přečkovice - Suchá Loz (14), Tučapy - Medlovice, Jankovice - Topolná, Babice - Podolí, Komňa - Vlčnov, Krhov - St. Hrozenkov (15.30).

Vsetín IV. třída: Střelná - Študlov, Mikulůvka - Kladeruby (15), Jablůnka B - Poličná B, Jesenice - Juřinka B (15.30).

HÁZENÁ: extraliga mužů: Bystřice p. H. - Zubří (10.30). II. liga: Holešov - Prostějov B (10.30).

HOKEJBAL: Moravská národní liga: Vsetín - Malenovice (14).

KUŽELKY: krajský přebor: Slavia Kroměříž B - SC Bylnice (9).

LEDNÍ HOKEJ: II. liga mužů: VHK Vsetín - Velké Meziříčí (17).

Pondělí 6. října

LEDNÍ HOKEJ: Zlín - Ml. Boleslav (17).