Sobota 27. října

- FOTBAL: I. liga:

Zlín - Jablonec (17). II. liga: Slovácko - Hlučín (17).

MSFL: Kroměříž - Zábřeh (18).

Divize: Hulín - Líšeň, Vsetín - Napajedla, Velké Karlovice - Frenštát p. R., Bystřice p. H. - Kravaře (14.30).

Krajský přebor: Vigantice - Uh. Brod, Luhačovice - Provodov (UT), Holešov - 1. Valašský FC (Střelnice), Spytihněv - Val. Příkazy, Slušovice - Sp. Hluk (14).

I. A třída: Podkopná Lh. - Brumov B (Trnava), Vlachovice - Příluky, Poličná - Juřinka, Vidče - Mladcová, Hradčovice - Ořechov (14).

I. B třída: Střítež n. B. - Loučka, Rusava - Malenovice, Osvětimany - Zlechov, Slavkov - Koryčany (14).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice - Paseky Zlín (14).

Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice - Lubná (14).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Ostrožská Nová Ves B - Havřice, Nezdenice - Buchlovice (14).

Okresní přebor Vsetín: Choryně B - Halenkov, Horní Lideč - Jablůnka (14).

Zlín III. třída: Veselá - Lužkovice B, Příluky B - Biskupice (14), Dolní Lhota - Dobrkovice (UT Luhačovice, 19).

Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Kyselovice B, Lubná B - Rataje (14).

Vsetín III. třída: Krhová - FC Vsetín B, Ústí - Liptál, Růžďka - D. Bečva B, Val. Bystřice B - Lužná (14).

Vsetín IV. třída: Ratiboř B - Jesenice (14).
- HÁZENÁ: II. liga žen: Kunovice - Karviná (17).
- LEDNÍ HOKEJ: II. liga: Kroměříž - Orlová (17).
- SÁLOVÝ FOTBAL: Celostátní liga v Otrokovicích: Vokno Kroměříž - Darkovice (10), Vokno Kroměříž - Havířov (11.50). Okresní ligy v hale v Holešově (8).
- VOLEJBAL: extraliga mužů: Zlín - Ostrava (17). I. liga žen: Uherské Hradiště - Šternberk (17.30). II. liga mužů: Hošťálková - Hrotovice, Holešov - Moravské Budějovice (10 a 14).

Neděle 28. října


- ATLETIKA: Běh přes Valašské kotáry ve Zlíně (start v 9.45 na náměstí Míru).
- FLORBAL: Pohár ČFBU - osmifinále: Počenice - Vítkovice (19 v Morkovicích).
- FOTBAL: Krajský přebor: Morkovice - Kateřinice, Chropyně - Ostr. Nová Ves (14).

I. A třída: V. Otrokovice B - Újezdec-Těšov (10.15), Hutisko-Solanec - Hrachovec, Val. Bystřice - Nedašov, Lhota u Vs. - Lidečko, Boršice - Bánov, Kvasice - Žalkovice, Nedachlebice - Šumice, J. Otrokovice - Prakšice-Pašov. (Nový Stadion), Zborovice - Březolupy (14).

I. B třída: Prostř. Bečva - Zubří, Dolní Bečva - Hovězí, Val. Polanka - Podlesí, Val. Klobouky - Choryně, Zašová - Vel. Karlovice B, Kelč - Újezd, Fryšták - Louky, Lužkovice - Roštění, Holešov B - Hvozdná (Všetuly, 10.15), Slavkov p. H. - Lukov, Míškovice - Těšnovice, Bylnice - Štítná n. Vl., Jarošov - Kněžpole, Strání - Nedakonice, Jalubí - 1. FC Slovácko C (Sušice), V. Bojkovice - Kudlovice, Uherský Ostroh - Ostr. Lhota (14). Okresní přebor Zlín: Slavičín B - Tečovice (10), Návojná - Napajedla B, SK Vizovice - Nevšová, Tlumačov - Kostelec, Ludkovice - Sehradice, Šanov - Březová (14).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná - Kyselovice, Záhlinice - Chvalčov, Ludslavice - Zdounky, Němčice - Martinice, Mrlínek - Skaštice, Žeranovice - Adm. Hulín, Prusinovice - Břest (14).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B - Korytná (10), Bílovice - Slovácko-Vážany, Kostelany n. M. - Zlámanec, Boršice u Blat. - Traplice, Polešovice - Mařatice-Východ, Popovice - Sušice (14).

Okresní přebor Vsetín: Janová - Kateřinice B, Francova Lhota - Prlov, Horní Bečva - Nový Hrozenkov, Val. Meziříčí B - Bynina (UT), Ratiboř - Hošťálková (14).

Zlín III. třída: Fryšták B - Halenkovice (10), Bratřejov - Lukov B (Lutonina, 10.15), Mladcová B - Březůvky, Pohořelice - Tečovice B, Žlutava - Březnice, Komárov - Mysločovice, Jaroslavice B - Velký Ořechov, Pozlovice - Lípa, Hřivínův Újezd - Jasenná, Kašava - Neubuz, Zádveřice - Štípa, Petrůvka - Jestřabí, Poteč - Mirošov, Slopné - Drnovice, Divnice - Rokytnice, Nedašova Lhota - Vysoké Pole, Štítná n. Vl. B - Vlachovice B (14).

Kroměříž III. třída: Komárno - Rajnochovice (10.15), Rusava B - Hlinsko p. H., Zahnašovice - Loukov, Rymice - Žalkovice B, Pravčice - Tučapy, Počenice - Lutopecny, Zlobice - Dřínov, Roštín - Troubky, Šelešovice - Bezměrov, Bařice - Litenčice (14).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Topolná - Vlčnov, Staré Město - Mistřice, Horní Němčí - Nivnice, Březová - Huštěnovice, Břestek - Bystřice p. Lop. (14).

Vsetín III. třída: FC Vsetín B - Lískovec (Tyršova, 10.15), Branky - Hrachovec B, Huslenky - Lhotka n. B., Krhová - Police (14).

Základní třída Uherské Hradiště: Stříbrnice - Podolí, Košíky - Mařatice B (14).

Vsetín IV. třída: Jarcová - Střítež B, Velká Lhota - volno, Poličná B - Podlesí B, Vidče B - Juřinka B, Mikulůvka - Jablůnka B (14).
- LEDNÍ HOKEJ: extraliga: Zlín - České Budějovice (17).