PÁTEK 6. PROSINCE

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Brno (19).

FLORBAL

Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Královské Vinohrady (19).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Hradec Králové (17.30). Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Liberec (15).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – HB Ostroh (16).

VOLEJBAL

I. liga mužů: St. Město – Benátky n. J. (18)

SOBOTA 7. PROSINCE

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal).

Mikulášský běh ve Zlíně – 32. ročník (10, start u fotbalového hřiště v Loukách).

Čertovský běh v Kroměříži – 9. ročník (11, start u zimního stadionu).

FLORBAL

I. liga žen: Vsetín – Hradec Králové (18).

Zlínská liga: Strání+Květná – Počenice B (9), Hluk C – Orel Uherský Brod (10.30), FBC Slovácko – Počenice B (12), Orel Uherský Brod – Strání+Květná (13.30), FBC Slovácko – Hluk C (15, vše SH v ZŠ T. G. Masaryka v Bojkovicích).

Holešov B – Hluk B (9), Slušovice – 1. AC Uherský Brod (10.30), Hluk B – Slušovice (12.30), 1. AC Uherský Brod – Hluk B (14, vše SH ve Smetanových sadech v Holešově).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Plzeň (17).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Luhačovice – Karviná (10.30).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Šumperk (17). Krajská liga: Uherské Hradiště – SHKM Hodonín (17). Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Mladá Boleslav (12). Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – UDH Panthers (17), Jiskra Chropyně – Rebels (18.40), AHK Kroměříž – Žopy (20.30).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: Black§White – Lešení (15), Benfika – Poskládaní (16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Vsetín – HB Ostrov B (15). II. liga žen: Sokol Vsetín – Frýdek-Místek (10), Sokol Vsetín B – Frýdek-Místek (14). III. liga mužů: Šarovy – Zruč nad Sázavou (14), Chropyně – Havlíčkův Brod (14). Mikulášský turnaj v Nedašově – 11. ročník (13-19).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Nivnice – Vsetín (10 a 13), Uherské Hradiště – Holešov (10 a 13), Napajedla – Bojkovice (13 a 15).

Krajský přebor žen: Napajeda – Uherské Hradiště (9 a 11), Hošťálková – VŠK Univerzita Zlín (9 a 12), Valašské Meziříčí – Slavičín (10 a 13), Nivnice – Bojkovice (13 a 15).

NEDĚLE 8. PROSINCE

FLORBAL

I. liga: Vsetín – SK Jihlava (16).

FUTSAL

II. liga: VŠSK Zlín – Jeseník (20).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Vsetín (11), Zlín – Jičín B (17). II. liga mužů: Holešov – Polanka nad Odrou (13), Rožnov pod Radhoštěm – Napajedla (18).

HOKEJ

I. liga juniorů: Vsetín – Přerov (12). Kroměřížská liga: HC Reds – Masaro UH (17), Holešov Gators – Chomýž (18.40), HC Horny Dogs – Plačkov (20.30).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: Tečka – FC F1 Zálešná (15), Kocovina – Louky (16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Vsetín – Moravská Slavia Brno B (10). III. Šarovy – Havlíčkův Brod (10), Chropyně – Zruč nad Sázavou (10).

PONDĚLÍ 9. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Spartak Hulín (20), Kvasice – Troubky (21.40).