Pátek 27. dubna

FOTBAL
MSFL: Valašské Meziříčí – Prostějov (17). Krajský přebor: Baťov - Vel. Karlovice (UT Baťov, 18.30).

Sobota 28. dubna

CYKLISTIKA
Rohálovská padesátka – 9. ročník (12, start hlavního závodu na prostranství před kulturním domem v Prusinovicích).

FOTBAL
MSFL: Uherský Brod – Hlučín, Hulín – Uničov (16). Divize: Strání - Žďár nad Sázavou, Vsetín - Opava B (16), Brumov - Dolní Benešov (16.30).

Krajský přebor: Kvasice - Luhačovice Kvasice, Morkovice - Bystřice p. H. - Morkovice, Chropyně - Juřinka Chropyně, Rožnov p. R. - Holešov (UT Rožnov p. R.).

I. A třída: Kelč - Slušovice Kelč Skaštice - Žalkovice Skaštice, Napajedla - Jaroslavice Napajedla (16.30).

I. B třída: Hutisko - Horní Lideč, Halenkov - Lidečko, Prostř. Bečva - Zašová, Tečovice - Kostelec u Hol., Louky - Veselá, Slavkov pH - Admira Hulín, Lužkovice - Sehradice, Ludkovice - Zborovice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Návojná, Dolní Lhota - SK Zlín (16.30).

Zlín III. třída: Lukov – Březová (16.30).

Zlín IV. třída: Fryšták B – Racková, Hvozdná – Všemina, Vlachovice B – Mirošov, Horní Lhota - Tichov (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Počenice-Tetětice – Záhlinice, Komárno-Osíčko - Zdounky (16.30).

Kroměříž III. třída: Martinice - Žeranovice (15), Ludslavice – Břest, Roštění – Rymice, Kyselovice - Žalkovice B, Litenčice – Bařice (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Uh. Ostroh, O. N. Ves - Hluk B (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Vážany, Drslavice B - Ostr. Lhota (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – Huslenky (15), Bynina – Val. Bystřice (16.30).

Vsetín III. třída: Janová – Ratiboř B (16.30).

Krajský přebor žen: Uherský Brod – Březnice (13).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: 1. semifinále play-off: Zubří – Plzeň (18). MOL liga žen: play-out: HC Zlín – Písek (15, hala SPŠ). I. liga žen: Zlín B – Plzeň (15). II. liga mužů: Vsetín – Luhačovice (14), L. Zubří – Holešov (17).

Neděle 29. dubna

FOTBAL
I. liga: FC Fastav Zlín – Bohemians 1905 (17).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Provodov, Hluk - Boršice (16.30).

I. A třída: Val. Příkazy - Kateřinice (10), V. Otrokovice B - Ořechov (10.15), Nevšová - Vidče (16.30), Val. Klobouky - Vigantice, Nedašov - Brumov B, Podlesí - Vlachovice, Fryšták - Koryčany, Nivnice - Osvětimany, Buchlovice - Bojkovice, Nedachlebice - Dolní Němčí (16.30).

I. B třída: Lípa - Příluky (10), Slavičín B - Březnice (10.15), Prlov - Hrachovec, Lhota u Vs - Semetín, Ratiboř - Val. Polanka, Hovězí - Franc. Lhota, Malenovice - Mladcová, Morkovice B - Šumice, Tlumačov - Drslavice, Havřice - Zlechov, Březolupy - Staré Město, Újezdec - 1.FC Slovácko B, Nedakonice - Kunovice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Rokytnice - Luhačovice B (15.30), Štípa - Nedašova Lhota, Újezd – Kostelec, Poteč – Pozlovice, Mysločovice – Bylnice (16.30).

Zlín III. třída: Slušovice B – Jasenná, Napajedla B – Spytihněv (10.15), Březůvky - Nedašov B (13.30), Halenkovice – Žlutava, Bohuslavice n. Vl. - Štítná n. Vl. B, Drnovice - Vysoké Pole (14), Tečovice B – Doubravy, Kašava - Pohořelice (hřiště Lukov), Neubuz – Lhota, Vizovice - Velký Ořechov, Rudimov – Šanov, Biskupice – Loučka, Slopné - Bratřejov (16.30).

Zlín IV. třída: Mysločovice B - Jaroslavice B, Dobrkovice - Lutonina (10), Lipová - Hřivínův Újezd, Smolina – Zádveřice (14), Veselá B - Lužkovice B, Trnava - Louky B, Komárov - Provodov B (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Mrlínek, Lubná - Holešov B, Skaštice B - Chropyně B, Kvasice B – Těšnovice, Chvalčov – Loukov (16.30).

Kroměříž III. třída: Míškovice – Rusava, Zborovice B - Dřínov (13.30), Hlinsko p. H. - Zahnašovice, Tučapy – Pravčice, Rajnochovice – Prusinovice, Záříčí – Bezměrov, Rataje – Šelešovice, Střílky – Lutopecny-Měrůtky, Zlobice - Roštín (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Prakšice – Bílovice, Topolná – Slavkov, Polešovice – Březová, Kněžpole – Bánov, Jarošov – Vlčnov (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Popovice, Mařatice - Boršice u Bl. (10.15), Žítková – Přečkovice (14.30, hřiště Přečkovice), Podolí - Uh. Ostroh B, Záhorovice - Orel Uh. Brod, St. Hrozenkov - Strání B, Suchá Loz - Bystřice p. L. (15), Kostelany – Jankovice, Traplice – Babice, Stříbrnice – Velehrad, Kudlovice – Jalubí, Mistřice - Horní Němčí, Dolní Němčí B – Hradčovice, Pitín – Korytná, Komňa - Rudice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: VKK B – Střítež (15), Jarcová – H. Bečva, Lhotka – Poličná, Hošťálková – Choryně, Zubří – D. Bečva (16.30).

Vsetín III. třída: Střelná – Růžďka (15), N. Hrozenkov – Leskovec, Lačnov – Ústí, Halenkov B – Branky, Choryně B – Jablůnka, Kladeruby – Val. Polanka B (16.30).

Vsetín IV. třída: Krhová B – Liptál (15), Huslenky B – Mikulůvka, Police - Velká Lhota, Zděchov – Študlov (16.30).

Krajský přebor žen: Lužkovice – Říkovice (10), Holešovské holky – Brumov (14).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: 2. semifinále play-off: Zubří – Plzeň (18). I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (15).

Úterý 1. května

ATLETIKA
Slovácká hodinovka v Uherském Hradišti – 25. ročník (10). Prvomájový běh v Hulíně – 4. ročník (11, start u BikerBaru).

FOTBAL

Divize: Strání - Stará Říše, Slavičín - Dolní Benešov (16).

Krajský přebor: Kvasice - Baťov (10.15), Bystřice p. H - Holešov, Boršice - Vel. Karlovice (16.30).

I. A třída: Koryčany - Bojkovice (15), Dolní Němčí - Napajedla, Žalkovice - Osvětimany, Val. Klobouky - Kelč (16.30), Kateřinice - Slušovice (17).

I. B třída: Drslavice - Staré Město (14), Zašová - Horní Lideč, Hrachovec - Hovězí, Prostř. Bečva - Halenkov, Příluky - Mladcová, Zborovice - Újezdec (16.30), Slavkov p. H. - Lužkovice (17).

Okresní přebor Zlín: Nedašova Lhota – Pozlovice (16.30). Zlín III. třída: Drnovice – Biskupice, Kašava - Tečovice B (15., hřiště SK Lukov), Žlutava – Spytihněv, Březůvky – Rudimov, Nedašov B - Slopné (16.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Všemina, Mirošov - Horní Lhota (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kudlovice – Traplice, Huštěnovice - Jalubí (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Mrlínek – Záhlinice, Loukov - Holešov B, Těšnovice – Lubná, Němčice - Skaštice B, Kvasice B – Komárno-Osíčko (16.30).

Kroměříž III. třída: Žalkovice B - Lutopecny-Měrůtky (14), Šelešovice – Roštín, Bařice - Zborovice B, Litenčice – Střílky, Záříčí - Rataje Záříčí, Ludslavice – Míškovice, Martinice - Roštění Prusinovice – Rusava, Pravčice - Žeranovice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: VKK B – Horní Bečva (15), Bynina – Jarcová, Dolní Bečva – Valašská Bystřice, Zubří – Poličná (16.30).

Vsetín III. třída: Branky – Jablůnka, Leskovec – Valašská Polanka B, Nový Hrozenkov – Ústí (16.30). Vsetín IV. třída: Zděchov – Ratiboř B (16.30).

Středa 2. května

FOTBAL
Divize: Vsetín – Brumov (17).