Pátek 5. února

FOTBAL

Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Podlesí – Lhota u Vs. (18), Val. Bystřice – Val. Meziříčí B (20). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Staré Město – Nedachlebice (19).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Machová B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga, čtvrtfinále play off: UH Rangers – Moravian Ducks (ZS Uh. Hradiště, 20.15). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Písek (16.30).

SLEDGE HOKEJ

Sledge Cup 2010, mezinárodní reprezentační turnaj: Česko – Švédsko (18), Itálie – Norsko (20.15, vše ve zlínské PSG aréně).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Zlín E (18). Zlínsko II. třída: Šarovy A – Rokytnice A (18.30). Zlínsko III. třída: Jasenná B – Fryšták C (17.30), Otrokovice E – Bohuslavice Vl. A (18.30). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Bohuslavice Vl. B (17.30).

Sobota 6. února

ATLETIKA

18. ročník běhu Jižními Svahy ve Zlíně (start na Honech, blok 77, vchod 4949 v 10 hodin).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Litoměřice (12). II. liga mužů: Zlín U20 – Valašské Meziříčí (17). Oblastní přebor mužů: Hluk – Velké Bílovice (17.30). Extraliga kadetů: Zlín – Plzeň (14.30). Liga juniorů: Valašské Meziříčí – Krnov (17).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Kladno (20). II. liga žen: FBC Zlín – Bulldogs Brno (9), Lanžhot – Znojmo (10.10), VSK VFU Brno – Židenice C (11.20), Uherský Brod – Bulldogs Brno (12.30), FBC Zlín – Lanžhot (13.40), Znojmo – VSK VFU Brno (14.50), Uherský Brod – Židenice C (16, vše SPŠ Zlín). III. liga mužů, turnaj ve Slavičíně: Slavičín – Holešov (10), Dubňany – Ratíškovice (11.30), Holešov – Dubňany (13.40), Slavičín – Ratíškovice (15.10, SH Slavičín). Turnaj ve Vsetíně: Vsetín – Bulldogs Brno B (10), Zásobování Florbal Team – Boskovice (11.30), Bulldogs Brno B – Zásobování Florbal Team (13.30), Vsetín – Boskovice (15, SH Na Lapači). I. liga juniorek: Olomouc – Frýdek-Místek (10), ZŠ Horní – Židenice (11.30), 1. AC Uherský Brod – BiX Ostrava (13), Židenice – Olomouc (14.30), Frýdek-Místek – 1. AC Uherský Brod (16), BiX Ostrava – ZŠ Horní (17.30, vše Uherský Brod). II. liga dorostenců: Počenice – Lanžhot (9), Židenice – Holešov (10.15), Holešov – Počenice (11.55), Lanžhot – Židenice (13.10), Počenice – Židenice (14.50, vše SH Morkovice).

FOTBAL

Příprava: Zlín – HFK Olomouc (Širúch ve Starém Městě, 10.30), Zlín B – Slovácko B (Luhačovice, 12.30), HS Kroměříž – Šardice (14). Janáček Cup v Uherském Brodu: Ostrožská Nová Ves – Velká nad Veličkou (11), Újezdec – Spytihněv (13), Havřice – Horní Lhota (15). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Zubří – Choryně (9), Janová – Střítež (10.50), Zašová – Dolní Bečva (12.40), Leskovec – Police (14.30), Liptál – Krhová (16.20), Branky – Huslenky (18.10), Hrachovec – Poličná (20). O pohár starosty města Hulína: Míškovice – Lubná (11), Kvasice – Tlumačov (13). O pohár města Chropyně: Chropyně – Troubky (11), Želatovice – Holešov (13), Přerov – Kojetín (15), Kralice – Kozlovice (17). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Vidče – Makov (12.30), Podvysoká – Tichá (14.15), Mořkov – Bordovice (16), Turzovka – Staškov (17.45). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Koryčany – Kudlovice (18), Zlechov – Buchlovice (20). Turnaj v Morkovicích: Zborovice – Švábenice (9), Bohdalice – Drnovice (11), Nezamyslice – Pačlavice (13).

FUTSAL

Okresní liga (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Lovosice (18).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Dačice (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Krnov (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž – Slavičín B (9), Machová – Valašské Meziříčí B (15). Krajský přebor: Otrokovice A – KK Kroměříž (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (17). Krajská liga: Kroměříž – Mor. Budějovice (17). Okresní hokejová liga, čtvrtfinále play off: Old Stars Uh. Ostroh – TJ Bojkovice (ZS Uh. Ostroh, 16), Shooters – HC Cyclones (ZS Uh. Hradiště, 17.15). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Třinec (ZS Luďka Čajky, 12.30), Vsetín – Havířov (14).

PŘETAHOVÁNÍ LANEM

2. ročník halového mistrovství České republiky (sportovní hala v Ostrožské Nové Vsi, 15).

SLEDGE HOKEJ

Sledge Cup 2010, mezinárodní reprezentační turnaj: Česko – Norsko (17), Itálie – Švédsko (19.15, vše ve zlínské PSG aréně).

SPORTOVNÍ STŘELBA

Zimní cena mládeže 2010 ve střelbě ze vzduchové pušky a vzduchové pistole (Sportovní hala v Březolupech, 8).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Vlčnov B – Orel Uherské Hradiště B (19). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Orel Zlín B (9.30), Kostelec D – Val. Klobouky A (14), Napajedla A – Fryšták B, Orel Zlín A – Mysločovice B, Slavičín B – Štítná A (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Vysoké Pole B, Orel Zlín C – Louky A, Mysločovice C – Napajedla B (13), Jasenná A – Kašava A (16), Štítná B – Újezd A (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice D – Slušovice A (10), Bohuslavice Zl. A – Bylnice D, Halenkovice A – Slopné A, Louky B – Kašava B (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Slopné B (13), Újezd B – Želechovice A (16.30), Vysoké Pole C – Luhačovice A, Salaš A – Šarovy B (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Brno (17). Krajský přebor mužů: Hulín – Uherské Hradiště, Napajedla – Holešov B, Bojkovice – Hošťálková, Staré Město B – Nivnice (10 a 13). Krajský přebor žen: Holešov – Univerzita Zlín, Hošťálková – Slavičín, Kroměříž – Hulín (10 a 13). I. liga juniorek, baráž: Uh. Hradiště – Opava (sportovní hala v Uherském Hradišti, 10 a 13.30). I. liga kadetek, baráž: Zlín-Šternberk (SŠ zdravotnická,10 a 14), Uh. Hradiště – Lanškroun (sportovní hala v Uherském Hradišti, 11.45 a 15.15).

Neděle 6. února

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Ústí n. L. (11). II. liga mužů: Zlín U20 – Nový Jičín (13). Oblastní přebor mužů: Hluk – Ždánice (10). Extraliga kadetů: Zlín – Klatovy (8.30). Liga juniorů: Valašské Meziříčí – Karviná (12.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Partizánske (16).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – HC 94 Malenovice (8.30), Storm Otrokovice – HK Otrokovice (10), Rivermen Malenovice – HBC Stator (11.30), Orel Malenovice – Carpo Zlín (13), Rangers Zlín – Kvasice Knights (14.30).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Litvínov (14). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Znojmo B (10), 1. MVIL Ostrava – Židenice (11.40), Petrovice – Znojmo B (13.20), 1. MVIL Ostrava – Rožnov p. R. (15), Židenice – Petrovice (16.40, SŠIEŘ Rožnov p. R.). Zlínská liga mužů: Nivnice – 1. AC Uherský Brod (9), Květná – Dolní Němčí (10.15), Orel Uherský Brod – Hluk (11.30), 1. AC Uherský Brod – Kunovští Orli (12.45), Dolní Němčí – Nivnice (14), Spartak Hluk – Květná (15.15), Kunovští Orli – Orel Uherský Brod (16.30, vše SH Kunovice).

FOTBAL

Barum Continental Cup v Otrokovicích: Kněžpole – Viktoria Otrokovice B (9), Fryšták – SK Vizovice (11.15), Horní Lideč – Jiskra Otrokovice (13.30), Lužkovice – Štípa (15.45). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Brumov – Holešov ženy (12.15), Hovězí – Kateřinice (14.30), Juřinka – Jablůnka (16.20), Halenkov – Val. Meziříčí jun. (18.10). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Březnice – Ludkovice (10), Dolní Lhota – Luhačovice B (12), Nevšová – Slopné (14), Kostelec – Sehradice (16). O pohár starosty města Hulína: Žalkovice – Němčice (13), Horní Moštěnice – Admira (15). O pohár předsedy FK Chropyně: Bochoř – Skaštice (11), Kyselovice – Chropyně dor. (13), Záříčí – Vrchoslavice (15). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Zborov – Metylovice (12.30), 1. Valašský FC – Kozlovice (16). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Medlovice – Osvětimany (19). Turnaj v Morkovicích: Morkovice B – Lutopecny (9), Střílky – Morkovice dor. (11), Roštín – Nezamyslice dor. (13).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Vsetín – Znojmo (12). Krajský přebor: Luhačovice C – Bylnice A, Zlín C – Bojkovice A, Otrokovice B – Slavia Kroměříž (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín – Kometa Brno (17). Krajská liga: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (17). Okresní hokejová liga, čtvrtfinále play off: HC Uherský Brod B – HC MadDogs (ZS Uh. Brod, 16.15). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Krnov (14). Liga žen: Vsetín – Opava (15).

SLEDGE HOKEJ

Sledge Cup 2010, mezinárodní reprezentační turnaj: Norsko – Švédsko (8.30), Česko – Itálie (11, vše ve zlínské PSG aréně).

STOLNÍ TENIS

Krajská divize: Nivnice A – Dolní Němčí C (10). Kroměřížsko, I. třída, play off: TJ Holešov B – Hulín B, OÚ Lubná A – Bystřice p. H. D, Hulín C – Morkovice A (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Morkovice B – Osíčko A, Količín A – OÚ Lubná B, Kroměříž B – Rymice A (9). Regionální přebor Vsetínska: Rožnov p. R. D – Val. Meziříčí B (8), Růžďka – Sokol Vsetín, Zubří B – Karolinka, Oznice – MEZ Vsetín D, Vidče – Růžďka B (9). Zlínsko III. třída: HUK A – Val. Klobouky B (9.30). Zlínsko IV. třída: Kašava C – Rokytnice B (9.30).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Valašské Meziříčí, Rožnov p. R. – Vsetín (10 a 13).