PÁTEK 22. LISTOPADU

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Pardubice (19).

HOKEJ

Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Pardubice (17).

SOBOTA 23. LISTOPADU

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Ústí nad Labem (18). I. liga žen: Vsetín – Dobruška (17). Divize mužů: Vsetín – Krnov (14).

Regionální liga: Otrokovice B – Počenice (10.30), Slavičín – Zlín Lions B (12), Počenice – Bučovice B (12.30), Zlín Lions B – Otrokovice B (15), Bučovice B – Slavičín (16.30, vše SH Slavičín).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Luhačovice – Rožnov pod Radhoštěm (10.30).

HOKEJ

I. liga mužů: Vsetín – Jihlava (17).

II. liga mužů: Val. Meziříčí – Havl. Brod (17).

Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Hradec Králové (12).

Krajská liga: HK Kroměříž – Velké Meziříčí (17).

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – HC Senators (19.15), Tovačov – Spartak Hulín (21).

KUŽELKY

Interliga mužů: Luhačovice – Velký Šariš (14).

I. liga mužů: Val. Meziříčí – Rosice (9.30).

I. liga žen: Zlín – Valašské Meziříčí (11.30).

NOHEJBAL

Memoriál Miroslava Košatky v Otrokovicích – 10. ročník (8.30-18).

STOLNÍ TENIS

Turnaj mistrů Velké ceny Česka Masters v Hluku (9-20). I. liga mužů: KST Zlín – Nový Jičín (14). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Přerov (14).

TENIS

Turnaj mistrů Senior´s Cup 2019 ve Zlíně na Vršavě (9-17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Vsetín – Napajedla (11 a 15), Holešov – Nivnice (15 a 17), Bojkovice – Valašské Meziříčí (16 a 18).

Krajská liga žen: Univerzita Zlín – Napajedla (10 a 13), Uherské Hradiště – Valašské Meziříčí, Bojkovice – Uherský Brod (10 a 13), Nivnice – Hluk (13 a 15).

NEDĚLE 24. LISTOPADU

FLORBAL

I. liga žen: Vsetín – Rtyně v Podkrkonoší (16). II. liga žen: Bulldogs Brno B – Hluk (10), Židenice C – Židenice B (11.25), Bulldogs Brno B – Moutnice B (12.50), Hluk – Židenice C (14.15), Moutnice B – Židenice B (15.40, vše SH Spartak Hluk).

Divize mužů: Zlín Lions – Orlová (16).

FUTSAL

II. liga: VŠSK Zlín – Jakubčovice (20, SH Datart ve Zlíně).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Náchod (11), Zlín – Strakonice (17). II. liga mužů: Holešov – Litovel B (17).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Vsetín – Poruba (12).

Krajská liga: Brumov+Bylnice – Březina (17), Uherský Ostroh – Velká Bíteš (17).

Kroměřížská liga: HC Reds – Vážany (17), Slušovice – Horny Dogs (18.40), Chomýž – Masaro UH (20.30).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Neředín (10).

PONDĚLÍ 25. LISTOPADU

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Jablonec (18).

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Žopy (20), Morkovice – Kvasice (21.40).