PÁTEK 22. BŘEZNA

HOKEJ

I. liga, semifinále play-off, 5. zápas: Vsetín – České Budějovice (17.30).

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Hluk (18:30).

FLORBAL

Republikové finále ve florbalu dívek a chlapců (9 – 16, MS hala Otrokovice).

FUTSAL

I. liga: Bazooka Uherské Hradiště – Teplice (20).

SOBOTA 23. BŘEZNA

FOTBAL

MSFL: Hulín – Hlučín, Valašské Meziříčí – Dolní Benešov, Uherský Brod – Kroměříž (15). Divize: Vsetín – Frýdlant nad Ostravicí (15).

Krajský přebor: Juřinka – Provodov (13, UT Valašské Meziříčí), Brumov – Luhačovice, Morkovice – Bystřice pH., Vel. Karlovice – Boršice, Osvětimany – Kvasice, Ořechov – Újezdec, (15), Skaštice – Holešov (15, na hřiště v Chropyni), I. B třída: Halenkov – Val. Polanka, Tlumačov – Havřice, Uh. Ostroh – Luhačovice B, Březolupy – Březnice (15).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Bylnice (15).

Zlín III. třída: Lukov – Zlín SK, Nedašov B – Štítná n. Vl. B, Dolní Lhota – Rudimov, Hvozdná – Bohuslavice n/Vl. (15). Zlín IV. třída: Fryšták B – Veselá B, Louky B – Lužkovice B (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Ostr. Nová Ves – Jarošov, Slavkov – Březová (15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – sk. o záchranu: Zubří – Litovel (18). II. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Uničov (16), Holešov – Napajedla (17).

HOKEJ

Turnaj o Pohár mikroregionu Slušovicko ve Zlíně – 5. ročník (8-18, PSG aréna).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Loozers (10).

STOLNÍ TENIS

I. liga žen: Sokol Vsetín – Řeznovice B (10), Sokol Vsetín – Sokol Líšeň (15).

II. liga žen: Sokol Vsetín B – Frýdlant nad Ostravicí (10), Sokol Vsetín B – Svinov (15).

III. liga mužů: Šarovy – KST Ostrva D (14), Orel Zlín – Poruba (15).

NEDĚLE 24. BŘEZNA

FOTBAL

Divize: Slavičín – Kozlovice (10.15), Strání – Stará Říše (15).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Nevšová (15), I. A třída: V. Otrokovice B – Dolní Němčí (10.15), Slušovice – Brumov B, Val. Meziříčí B – Nedašov (14.30), Vigantice – Vidče, Podlesí – Kelč, Hrachovec – Rožnov p. R., Kateřinice – Val. Příkazy, Val. Klobouky – Vlachovice, Nedachlebice – Napajedla, Nivnice – Kunovice, Bojkovice – Buchlovice, Žalkovice – Koryčany (15). I. B třída: Tečovice – Holešov B (10.15), Prlov – Hutisko, Choryně – Horní Lideč, Lidečko – Poličná, Hovězí – Slavičín B, Prostř. Bečva – Ratiboř, Franc. Lhota – Semetín, Lužkovice – Mladcová, Slavkov pH – Louky, Malenovice – Jaroslavice, Veselá – Chropyně, Fryšták – Příluky, Kostelec u Hol – Admira Hulín, Šumice – Ludkovice, Morkovice B – Staré Město, Nedakonice – Zlechov, 1.FC Slovácko B – Drslavice (15).

Okresní přebor Zlín: Sehradice – Poteč, Mysločovice – Pozlovice, Návojná – Slopné, Štípa – Nedašova Lhota, Jasenná – Slušovice B, Újezd – Kostelec (15). Zlín III. třída: Lípa – Vizovice (10, UT Paseky), Halenkovice – Napajedla B, Březová – Spytihněv, Kašava – Pohořelice, Tečovice B – Březůvky, Bratřejov – Vysoké Pole, Šanov – Drnovice, Biskupice – Velký Ořechov, Rokytnice – Petrůvka (15). IV. třída Zlín: Všemina – Kudlov, Zádveřice – Provodov B, Neubuz – Racková, Lhota – Komárov, Trnava – Hřivínův Újezd (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Jankovice, Horní Němčí – Nezdenice, Ostrožská Lhota – Topolná, Polešovice – Bánov, Bílovice – Strání B (15).

FLORBAL

Regionální liga: Bučovice B – Holešov (9), Lanžhot – Blansko (10.30), Otrokovice B – Bučovice B (12), Holešov – Lanžhot (13.30), Otrokovice B – Blansko (15, vše SH ZŠ Holešov).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Hustopeče (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Tigers Malenovice (13), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (15).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Šarovy – Poruba (10).