VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji? Vyberte si

Zlín - Přehled sportovních událostí kam můžete o víkendu vyrazit ve Zlínském kraji

7.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: archiv

Čtvrtek 7. května

FOTBAL

I. B třída: Hutisko – Janová (16.30), Tlumačov – Lužkovice (17). Zlín III. třída: Hvozdná – Mysločovice (17). Okresní přebor Vsetín: Choryně A – Lhotka n. B. (17). Vsetín III. třída: Nový Hrozenkov – Semetín (16.30), Branky – Růžďka (17).

Pátek 8. května

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Brno (20.15). Krajský přebor: Chropyně – Baťov (17.30). I. A třída: Kvasice – Nivnice (16.30), Val. Klobouky – Nedašov, Slušovice – Štítná nad Vl. (17). I. B třída: Hor. Lideč – Kateřinice (10.15), Vlčnov – Nedakonice (16), Fr. Lhota – Ratiboř, Zlechov – Sušice, Buchlovice – Kunovice, Havřice – Ořechov (16.30). Okresní přebor Zlín: Lípa – Jasenná, Bylnice – Újezd (16.30). Zlín III. třída: Březová – Kostelec (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Rusava (hř. Všetuly), Zdounky – Zborovice (16.30). Kroměříž III. třída: Litenčice – Počenice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Jarošov (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – Orel Uh. Brod (13.30). Okresní přebor Vsetín: Huslenky A – Bynina, Prlov – Poličná, Střítež A – Halenkov A (16.30). Vsetín III. třída: Valašská Bystřice B – Juřinka B (16.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Mikulůvka (16).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Otrokovice – Sokol Prštné B (14).

PÉTANQUE

Hakman Cup o pétanqueového krále Uherskohradišťska – 9. turnaj (13, hřiště v Buchlovicích).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Tempo Praha (14 a 16, hř. Na Mlatevni v Kunovicích).

TENIS

ATP Valašska – otevřený turnaj pro neregistrované hráče v Brumově (9).

Sobota 9. května

BADMINTON

Yonex Badminton Open – amatérský turnaj (9, víceúčelová hala v Kunovicích).

DUATLON

Valachy Duatlon, běh – kolo MTB – běh, (start ve 12 hodin u hotelu Galík ve Velkých Karlovicích).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Třebíč (18). Divize: Uherský Brod – Rosice (16.30). Krajský přebor: Luhačovice – Provodov (15), Kelč – Holešov, Vsetín – Vizovice, Bystřice p. H. – Vigantice (16.30). I. A třída: Juřinka – Vlachovice, Ostr. N. Ves – Kvasice, Jaroslavice – Dolní Němčí, Osvětimany – Strání (16.30). I. B třída: Janová – Val. Polanka, Jablůnka – Zašová, Tečovice – Slavičín B, Kostelec u Hol. – Lukov, Nedakonice – Morkovice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Slopné (16.30). Zlín III. třída: Sehradice B – Pozlovice (10.30, Slopné), Fryšták B – Pohořelice, Trnava – SK Vizovice B (16.30), Luhačovice B – Šanov (18). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Vlčková, Veselá B – Jaroslavice B, SK Zlín 1931 – Lukov B, Horní Lhota – Loučka (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Němčice, Rusava – Zborovice, Záříčí – Rataje (16.30). Kroměříž III. třída: Míškovice – Ludslavice, Bařice – Pravčice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice A – Slavkov (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Babice, Bystřice p/L. – Rudice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Poličná – Hutisko B (16.30). Vsetín III. třída: Krhová A – Valašská Senice (15), Hošťálková – Loučka, Branky – Valašská Bystřice B, Ústí – Semetín (16.30). Vsetín IV. třída: Lhota B – Leskovec (10.30),Halenkov B – Ratiboř B, Zubří B – Střítež B (16.30). Divize žen: Valašské Meziříčí – Nové Sady (14). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Žalkovice (14).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Zlín B (15). II. liga házené mužů: Rožnov p. R. – Ostrava (16), Vsetín – Polanka (16.30). Krajská liga mužů: Valašské Meziříčí – Litovel B (11), Uh. Hradiště – Droždín (14).

IN LINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Roller Brno (12), Devils Zlín – Olomouc (15).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Eagles Praha (13 a 15, hřiště Na Mlatevni v Kunovicích).

Neděle 10. května

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Opava B (15.15 v Kuno­vicích). Divize: Brumov – Přerov (10.15). Krajský přebor: Boršice – Morkovice, Fryšták – Rožnov pod R. (16.30). I. A třída: Brumov B – Val. Meziříčí B, Val. Klobouky – Podkopná Lhota, Zubří – Hrachovec, Podlesí – Vidče, Nedašov – Val. Příkazy, Nivnice – Žalkovice, Újezdec – Nedachlebice, Mladcová – Hluk, Březolupy – Bojkovice (16.30). I. B třída: Kunovice – Koryčany (14.30), Hovězí – Lidečko, Prostř. Bečva – Ratiboř, Dolní Bečva – Lhota u Vsetína, Hutisko – Horní Lideč, Francova Lhota – Kateřinice, Skaštice – Veselá, Admira Hulín – Lužkovice, Tešnovice – Příluky, Roštění – Tlumačov, Malenovice – Sehradice, V. Otrokovice B – Sušice, Staré Město – Prakšice, Jalubí – Buchlovice (16.30), Vlčnov – Zlechov (17.30). Okresní přebor Zlín: Březnice – Jasenná, Nevšová – Návojná, Újezd – Ludkovice, Bratřejov – Mladcová B, Vysoké Pole – Lípa, Bylnice – Nedašova Lhota (16.30). Zlín III. třída: Jestřabí – Rudimov (10), Březůvky – Poteč (10.15), Mysločovice – Spytihněv, Kašava – Všemina, Kostelec – Žlutava, Březová – Halenkovice, Tečovice B – Hvozdná, Štípa – Louky, Vlachovice B – Příluky B, Štítná n. Vl. B – Rokytnice (16.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Hřivínův Újezd, Tichov – Petrůvka (10.15), Lipová – Smolina, Mirošov – Bohuslavice (14), Drnovice – Divnice (15.30), Provodov B – Březnice B, Biskupice – Dobrkovice, Kudlov – Velký Ořechov, Komárov – Doubravy, Racková – Lutonina, Zádveřice – Neubuz (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Lubná (10.15, Všetuly), Kyselovice – Mrlínek (Záříčí), Střílky – Zdounky, Slavkov p. H. – Loukov (16.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Martinice (10), Kyselovice B – Bezměrov (13.30, hř. Bezměrov), Kostelec u Hol. B – Prusinovice, Hlinsko p. H. – Zahnašovice, Rajnochovice – Žeranovice, Tučapy – Komárno, Chvalčov – Rymice, Zlobice – Šelešovice, Lutopecny – Kvasice B, Zborovice B – Litenčice (hř. Troubky), Dřínov – Záhlinice, Břest – Počenice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Nezdenice, Zlámanec – Traplice, O. Lhota – Kudlovice, Hluk B – Košíky, D. Němčí B – Jarošov, Bílovice – Šumice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Polešovice (10.15), Topolná – Nedakonice B, Kněžpole – Uh. Ostroh A, Vážany – Kostelany, Tupesy – Mistřice, Huštěnovice – Mařatice, Komňa – Popovice, Bánov – Pitín, Strání B – S. Loz, Boršice u Bl. – St. Hrozenkov, H. Němčí – Záhorovice, Březová – Orel Uh. Brod (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Jankovice (10), Přečkovice – Vlčnov B (14.30), Tučapy – Podolí, Stříbrnice – Velehrad, Korytná – Hradčovice, Drslavice B – Žítková (16.30). Okresní přebor Vsetín: Prlov – Huslenky A, Choryně A – Kelč B, Střítež A – Valašská Bystřice A, Halenkov A – Dolní Bečva B, Lhotka n. B. – Bynina, FC Vel. Karl.+Kar. B – Horní Bečva A (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Juřinka B, Růžďka – Lužná, Lačnov – Nový Hrozenkov (16.30). Vsetín IV. třída: Kladeruby – Krhová B (15), Velká Lhota – Choryně B (15.30), Police – Horní Bečva B, Jarcová – Liptál, Zděchov – Študlov (16.30). Divize žen: Holešovské holky – Brumov (14), Horní Bečva – Lubina (14). Krajský přebor žen: Březůvky – DFK Holešov (13.30).

HÁZENÁ

Interliga žen – sk. o udržení: Zlín – Veselí nad Moravou (16). I. liga žen: Otrokovice – Olomouc B (17). II. liga házené mužů: Zubří B – Frýdek-Místek B (17). Krajská liga mužů: Holešov – Žeravice (10.30), Veselá – Senice (14).

HOKEJBAL

Malenovická liga: semifinále: Boston Zlín – Rivermen Malenovice (9).

IN LINE HOKEJ

Extraligy juniorů: Devils Zlín – Boskovice (14).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Chemie-Kotlářka Praha (12 a 14, hřiště Na Mlatevni v Kunovicích).

Autor: Redakce

7.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Nezvyklá jména na matrice v Kroměříži? Leticie, Paloma i Medard Bedřich

Naši prvňáci. Ilustrační foto

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prvňáčci ze ZŠ Chropyně tuto středu v Kroměřížském deníku

Z drůbežárny na Morkovicku zloděj ukradl příruční pokladnu

Zatím utajena je totožnost pachatele, který v noci na pondělí řádil v objektu drůbežárny v jedné z obcí na Morkovicku. Slepice ho ale nezajímaly, zato ukradl příruční pokladnu, ve které bylo padesát tisíc korun.

Pecková, Hradišťan & Jiří Pavlica, Spirituál kvintet – přidán další koncert!

Večerní společný koncert Dagmar Peckové, Hradišťanu s Jiřím Pavlicou a Spirituál Kvintetem ve Zlíně, který se uskuteční 7. dubna. v Kongresovém centru v 19 h., je beznadějně vyprodán.

AKTUALIZOVÁNO

Ježíš, on mě zabije, říká s hlavou v dlaních Češka zadržena v Pákistánu

Na dosud zveřejněných snímcích z Pákistánu vypadala Tereza H. z Uherského Hradiště, kterou zadrželi celníci ve městě Láhaur, když zřejmě pašovala devět kilogramů heroinu, jakoby si ani neuvědomovala, v jak vážné situaci se ocitla.

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 15. ledna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>