Pátek 27. března

FOTBAL

Krajský přebor: Rožnov pod R. – Provodov (17.30), I. B třída: Val. Polanka – Lhota u Vsetína (16). Zlín III. třída: Vlachovice B – Trnava (16).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga Staré gardy ve Fryštáku: o 3. místo: Lešení – Sport Bar (17), finále: Mladcová – EB Stav (18.30).

Sobota 28. března

ATLETIKA

Josefský běh ve Zlíně (start na Burešově v 10 hodin).

BADMINTON

Yonex Badminton Open – amatérský turnaj (9, víceúčelová hala v Kunovicích).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Hulín (15). Divize: Napajedla – Havl. Brod, Val. Meziříčí – Kozlovice (15). Krajský přebor: Luhačovice – Baťov, Morkovice – Vizovice, Holešov – Vigantice, Kelč – Chropyně (15). I. A třída: Slušovice – Nedašov, Osvětimany – Březolupy (15). I. B třída: Janová – Jablůnka (15). Zlín III. třída: Příluky B – Šanov, Sehradice B – Štítná n. Vl. B (15), Luhačovice B – Rudimov (16, UT). Kroměříž III. třída: Míškovice – Tučapy (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí B – O. Lhota, Drslavice A – Slovácko C, Slavkov – Traplice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Orel Uh. Brod – Komňa (15). Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Velehrad (15). Okresní přebor Vsetín: Střítež A – Poličná (15). Vsetín III. třída: Růžďka – Ústí, Branky – Krhová, Valašská Bystřice B – Semetín (15).

GYMNASTIKA

Český pohár a MČR v estetické sportovní gymnastice mládeže, juniorek i seniorek (10.30, SH Zubří).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play-off: Zubří – Karviná (18). Play-out – 1. zápas: Zlín – Litovel (18). I. liga žen: Kunovice – Olomouc B (15). II. liga mužů: Rožnov p. R. – MHK Karviná (16).

HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Přerov, 4. zápas finále play off (17.30).

KUŽELKY

I. liga žen: Zlín – Konstruktiva Praha (13).

NOHEJBAL

Austin cup 2015, mezinárodní turnaj trojic (kvalifikace SH Na Lapači Vsetín od 7.30, kvalifikace SH Hovězí od 8.00, play off SH Na Lapači od 14.00)

SPORTOVNÍ STŘELBA

Zlatá diabolka – Memoriál Rudolfa Jocha a Eduarda Briskorina – 45. ročník tradičního střeleckého závodu (8, sportovní hala Březolupy).

Neděle 29. března

BĚH A KANOISTIKA

Novoveský přespolák – 38. ročník tradičních závodů (areál loděnice v Ostrožské Nové Vsi, závod kanoistů v 10, běžecká část ve 13).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Val. Klobouky B – Sokol Bystřice p/H (10), Valašské Meziříčí A – FBK Spartak Hluk C (11.15), Valašské Meziříčí B – Zlín Lions (12.30), Sokol Bystřice p/H – Valašské Meziříčí A (13.45), Spartak Hluk C – Zlín Lions (15), Val. Klobouky B – Valašské Meziříčí B (16.15) – vše v Gymnáziu Valašské Klobouky.

FOTBAL

Divize: Slavičín – Vítkovice (10.15). Krajský přebor: Boršice – Bystřice p. H., Fryšták – Vsetín (15). I. A třída: Brumov B – Juřinka, Val. Meziříčí B – Val. Příkazy (10), Podkopná Lhota – Hrachovec, Štítná nad Vl. – Vidče, Val. Klobouky – Podlesí, Zubří – Vlachovice, Strání – Hluk, Nedachlebice – Bojkovice, Žalkovice – Kvasice, Nivnice – Jaroslavice, Újezdec – Ostr. N. Ves, Mladcová – Dolní Němčí (15). I. B třída: Kunovice – Vlčnov (10.15), Veselá – Slavičín B (13), Prostř. Bečva – Zašová, Lidečko – Horní Lideč, Hovězí – Francova Lhota, Ratiboř – Hutisko, Dolní Bečva – Kateřinice, Příluky – Tlumačov, Lužkovice – Sehradice, Skaštice – Kostelec u Hol., Admira Hulín – Tečovice, Tešnovice – Malenovice, Roštění – Lukov, Sušice – Prakšice, Morkovice B – Ořechov, Koryčany – Buchlovice, Nedakonice – Jalubí, V. Otrokovice B – Havřice, Staré Město – Zlechov. Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Mladcová B, Návojná – Lípa, Jasenná – Nedašova Lhota, Březnice – Dolní Lhota, Nevšová – Bylnice, Újezd – Vysoké Pole, Bratřejov – Slopné (15). Zlín III. třída: Fryšták B – Březová (10), Březůvky – Jestřabí (10.15), Pohořelice – Žlutava, Všemina – Halenkovice, Spytihněv – Hvozdná, Mysločovice – Štípa, Kašava – Tečovice B, Kostelec – Louky, Pozlovice – SK Vizovice B, Poteč – Rokytnice (15). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Skaštice B (10.15, hř. Všetuly), Lubná – Mrlínek (hř. Kvasice), Střílky – Němčice, Slavkov p. H. – Rusava (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Nezdenice, Bílovice – Zlámanec, Šumice – Kudlovice, Jarošov – Košíky (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Vážany – Nedakonice B, Tupesy – Částkov, Huštěnovice – Kněžpole, Mařatice – Topolná, Mistřice – Uh. Ostroh A, Kostelany – Polešovice, Boršice u Bl. – Popovice, H. Němčí – Strání B, Březová – Bánov, Záhorovice – Pitín, St. Hrozenkov – S. Loz (15). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Babice (10), Žítková – Rudice (14), Přečkovice – Bystřice p/L (14.30), Jankovice – Podolí, Stříbrnice – Tučapy, Korytná – Vlčnov B, Drslavice B – Hradčovice (15). Okresní přebor Vsetín: Halenkov – Lhotka n.B. (15). Vsetín III. třída: Lačnov –Juřinka B (15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play-off: Zubří – Karviná (12). Play-out – 2. zápas: Zlín – Litovel (11). II. liga mužů: Zubří B – Lesana Zubří (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Tečovice (9), Rivermen Malenovice – HK Otrokovice (11), Tigers Malenovice – Rangers Zlín (13).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Přelouč (Stadion mládeže, 14).