Pátek 13. února

BASKETBAL 

Oblastní přebor mužů I: SBK Valašské Meziříčí A – UP Olomouc B (18).

FOTBAL

Příprava: Kroměříž – Znojmo jun. (17, UT Kroměříž).

HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – Litvínov (17.30). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Letňany (16.30).

Sobota 14. února

ATLETIKA

Běh Jižními Svahy – 23. ročník silničního a terénního běhu na 6 kilometrů (start v ulici Na Honech, blok 77, vchod 4949 v 10 hodin).

BASKETBAL

II. liga mužů: KK Valašské Meziříčí – UP Olomouc (17).

FOTBAL

ZIMNÍ TURNAJE: Napajedla cup: Zlámanec – Trnava (14). Fastav Cup (UT ve Vsetíně): Jablůnka – Vsetín U19 (12.45), Ratiboř – Val. Polanka (14.30), Lhota u Vs. – Kateřinice (17.15). O pohár starosty města Hulín: Tečovice – Žalkovice (13). Příprava: Zlín – Dubnica (10, UT Baťov v Otrokovicích), Uh. Brod – Újezdec (14, UT na Lapači v Uherském Brodu), V. Otrokovice – Tr. Turá (16, na Lapači v Uherském Brodu).

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov p. R. – Znojmo (19.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Frýdek-Místek (18). I. liga žen: Kunovice – České Budějovice (11), J. Otrokovice – Kobylisy (18).

HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Valašské Meziříčí (17.30). Krajská liga mužů: Kroměříž – Velká Bíteš, Rožnov p. R. – Bohumín, Uh. Hradiště – Šternberk, Uh. Brod – Uh. Ostroh (17). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Litvínov (12). Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – HC Lobodice (19.30), Red Devils – Rymice (21.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Stator (9), Rangers Zlín – Tigers Malenovice (11).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Hradní běžka – Závod v běhu na lyžích v Brumově-Bylnici, 7. ročník (start na golfovém hřišti u Pavla Chuchmy v 10 hodin).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga staré gardy ve Fryštáku: Poskládaní – Legendy (12.30), Hrubá hospoda – Mladcová (14), Sport bar – Buffalo (15.30), Lešení – EB Stav (17).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga – 1. zápas čtvrtfinále play off: Zlín – Vysoké Mýto (19.30, v hale Euronics)

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Příbram (17). II. liga žen: Vsetín – Nový Jičín (10 a 14). Krajský přebor mužů: MEZ Vsetín – Hošťálková, Uni. Zlín – Hulín (10 a 13), Bojkovice – Nivnice (16 a 18). Krajský přebor žen: Val. Meziříčí – Uh. Hradiště, AC Uh. Brod – Rožno, Uni. Zlín – Hošťálková, TJ Uh. Brod – Slavičín (10 a 13).

Neděle 15. února

BASKETBAL

II. liga mužů: KK Valašské Meziříčí – Svitavy (10).

FOTBAL

ZIMNÍ TURNAJE: O pohár města Chropyně: Zlobice – Kyselovice (13), Němčice – Lobodice (15), Zdounky – Lutopecny (17). Fastav cup ve Vsetíně: Semetín – Halenkov (10). Gambrinus cup v Uherském Brodě: Polešovice – Dolní Němčí B (12), Strání B – Biskupice (14), Uh. Brod dor. – Drslavice (16). Napajedla cup: Částkov – Spytihněv (16). O pohár starosty města Hulín: Admira Hulín – Malenovice (13). Fastav Cup (UT ve Vsetíně): Semetín – Halenkov (10).

FLORBAL

Extraliga mužů: Panthers Otrokovice – Vítkovice (17). II. liga žen: AC Uh. Brod – Slavičín (13), AC Uh. Brod – Prostějov (14.30), Slavičín – Prostějov (16) – vše v hale Spartaku v Uh. Brodu. Regionální liga mužů: Holešov B – ZŠ Horní (10), Kuřim – Bučovice B (11.30), Otrokovice B21 – Holešov B (13), ZŠ Horní – Kuřim (14.30), Bučovice B – Otrokovice B21 (16) – vše ve sportovní hale v Otrokovicích.

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Slavia Praha (17). I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Dvůr Králové (10.30). II. liga mužů: Lesana Zubří – MHK Karviná (17).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod B – Uničov (16.45). Extraliga ml. dorostu: Vsetín – Přerov (14). Kroměřížská liga: Plačkov – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (18.40). Okresní hokejová liga: UH Rangers – Moravian Ducks (15.15), Shooters – Top Moravia (17.15, oba zápasy na ZS v Uh. Hradišti).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Riverman Malenovice (9), HK Otrokovice – Tigers Malenovice (11).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga staré gardy ve Fryštáku: Legendy – Sport bar (12.30), Buffalo – Lešení (14), EB Stav – Hrubá hospoda (15.30), Mladcová – Poskládaní (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Vlčnov – Uh. Hradiště, Březolupy – St. Město (10 a 13). Krajský přebor žen: Nivnice – Bojkovice (10 a 13).