Pátek 14. února

FLORBAL

II. liga mužů: Hluk – Bulld. Brno B (19).

FOTBAL

Příprava: Kroměříž – Frýdek-Místek (16.30), Zlín B – Brno B (14, UT Baťov v Otrokovicích).

HOKEJ

II. liga: VHK Vsetín – Opava (17.30).

Sobota 15. února

BASKETBAL

II. liga žen – předkolo play–off: Zlín – Basket Slovanka (16).

FLORBAL

III. liga mužů: FbC SS Holešov – Panth. Otrokovice B21 (10), Telnice – Kozel Počenice (11.30), Bučovice B – FbC SS Holešov (13), Otrokovice B21 – Telnice (14.30), Počenice – Bučovice B (16) – vše SH Morkovice. Zlínský přebor mužů: Valašské Meziříčí – Bystřice p/H. (9), Vsetín B – Kelč (10.20), Bystřice p/H. – Vsetín B (12), Kelč – Val. Meziříčí (13.20) – vše v hale na Lapači ve Vsetíně.

FOTBAL

Příprava: 1. FC Slovácko – České Budějovice (16, Městský stadion Miroslava Valenty v Uh. Hradišti), Hulín – Napajedla (12.30, UT Baťov v Otrokovicích), Uh. Brod – Brumov (14, UT), Val. Meziříčí – Spytihněv (14.30, UT), V. Otrokovice – Kozlovice (14, UT). ZIMNÍ TURNAJE: Napajedla Cup: Napajedla dor. – Bílovice (16). O pohár starosty města Hulín: H. Moštěnice – Malenovice (11), Němčice – Skaštice (13). Fastav Cup – Vsetín: Kateřinice – Podlesí (11), Lhota u Vs. – Val. Polanka (14), Vel. Karlovice – Vsetín (17). O pohár města Chropyně: Lobodice – Záříčí (9), Němčice A – Vrchoslavice (11), Zlobice – KMK Přerov (13), Chropyně B Bezměrov (17). Morkovice: Morkovice B – Litenčice (11), Zborovice – Šelešovice (13). ZT Gambrinus Cup v Uh. Brodě: Prakšice – Nedašov (12).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Přerov (18). Interliga žen: Zlín – Michalovce (16). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Šumperk (16), Napajedla – Polanka (18).

HOKEJ

Krajská liga: Kroměříž – Brumov, Uh. Hradiště – Šternberk, Uherský Brod – Boskovice (17). Kroměřížská amatérská liga: Tlumačov – Red Devils (19.45), Spartak Hulín – Jiskra Chropyně (21.30). Okresní liga – čtvrtfinále play off, 3. zápas: Old Stars – Top Moravia (16.15, ZS v Uh. Ostrohu). Sledge hokej – o 3. místo: Lapp Zlín – Sparta Praha (14 v PSG Aréně, případný 3. zápas v NE v 11.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Rangers Zlín (10), HK Otrokovice – Zlínský Švec (12), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (14).

KUŽELKY

I. liga žen: Zlín – Blansko (14)

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku – finále: Poskládaní – Galaktikos (16).

STOLNÍ TENIS

Přebory Zlínského kraje seniorů ve Slavičíně (9–18).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: VSK Staré Město – Odolena Voda (17, SH Širůch ve Starém Městě). II. liga žen: Uherské Hradiště – Brno-Juliánov (10 a 14, SH v Uh. Hradišti). Krajský přebor mužů: Sp. Hulín – Nivnice (10 a 13), Napajedla – Staré Město, Vsetín – Uh. Hradiště (10 a 14). Krajský přebor žen: Sp. Uh. Brod – Hulín, Rožnov – 1. AC Uh. Brod, Hošťálková – Slavičín, Val. Meziříčí – Uni. Zlín (10 a 14).

Neděle 16. února

FLORBAL

III. liga mužů: Skurut Hai Brno – Brno Židenice (9), Sokol Val. Klobouky – Hattrick Brno B (10.30), Skurut Hai Brno – Znojmo (12), Brno Židenice -Hattrick Brno B (13.30), Val. Klobouky – Znojmo (15) – vše Gym. Val. Klobouky. Zlínský přebor mužů: Hluk C – Počenice B (9), Holešov C – Orel Uh. Brod B (10.20), Počenice B – Val. Klobouky B (11.40), Orel Uh. Brod B – Hluk C (13), Val. Klobouky B – Holešov C (14.20) – vše v hale Sp. Hluk.

FOTBAL

ZIMNÍ TURNAJE: Napajedla Cup: Zlámanec – Trnava (12), Babice – Topolná (16). O pohár starosty města Hulín: Kvasice – Roštění (13), Tlumačov – Admira Hulín (15). Fastav Cup – Vsetín: Valašská Bystřice – Semetín (11), FC Vsetín dorost – Hovězí (Janová) (14), Halenkov – Huslenky (17).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – S. Vršovice (16). II. liga mužů: Zubří B – Vsetín (17).

HOKEJ

Kroměřížské liga: Barex Chropyně – Vážany (17.15), Plačkov – AHK Kroměříž (18.55), Slušovice – Rebels (20.45).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Stator (10), Zlínský Švec – Tečovice (12).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Dačice (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Jičín (14).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Březolupy – Un. Zlín, Hošťálková – Bojkovice (10 a 14).