STŘEDA 28. ÚNORA

FOTBAL

Čtvrtfinále MOL Cupu: Zlín – Liberec (17).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: 1. semifinále: HK Kroměříž – Spartak Uherský Brod (18).

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Tovačov (20.30, Zimní stadion Kroměříž).

ČTVRTEK 29. ÚNORA

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Mountfield Hradec Králové (17.30, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – AHK Kroměříž (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Benátky n. J. (17).

PÁTEK 1. BŘEZNA

FOTBAL

Příprava: Brumov B – Dolní Lhota (17). Krhová – Heršpice (17.30, UT Valašské Meziříčí).

HOKEJ

Chance liga: Zlín – Jihlava (17.30).

Extraliga dorostu: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – HC Tábor (18, CCM aréna).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: 2. semifinále: Spartak Uherský Brod – HK Kroměříž (18).

SOBOTA 2. BŘEZNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Sokol Karviná (18.30, sportovní hala TJ Slavia).

FOTBAL

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Vyškov (14.30)

Příprava: Uherský Brod – Holešov (14), Valašské Meziříčí – Vsetín (10, UT Rožnov), Luhačovice – Strání (10, hřiště Korytná), Slavičín – Hluk (10), Koryčany – Zdounky (16, UT Kroměříž), Vigantice – Lískovec (11), Hrachovec – Frenštát (12, UT Rožnov), Prlov – Bojkovice (12, UT Hrádek), Jarcová – Kladeruby (12, UT Valašské Meziříčí), Vidče – Kelč (13, UT Vigantice), Branky – Lhota u Vsetína (14, UT Val. Meziříčí), Huslenky – Študlov (14, UT Vsetín), Horní Lideč – Nevšová (14, UT Luhačovice), Štítná – Kateřinice (14), Horní Bečva – Jarcová (17, UT Vigantice), Val. Meziříčí B – Ústí u Hranic (18), Dolní Bečva – Návojná (18.30), Poličná – Hostašovice (20, UT Val. Meziříčí), Vlachovice/Slavičín dorost – Ludkovice (14), Újezd – Dolní Lhota (16, vše umělá tráva Hrádek Slavičín).

Gambrinus Cup 2024: Louky - Slavkov (12).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Paskov, L. Zubří – Kopřivnice B (17).

HOKEJ

Extraliga dorostu: Skupina o postup do play off: HC Berani Zlín – HC Dukla Jihlava (17.30, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – HC Senators (17), Rebels – Míškovice (18.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

STOLNÍ TENIS

1. liga žen: Sokol Vsetín – Moravský Krumlov B (10), Sokol Vsetín – Moravská Slavia Brno (15).

2. liga mužů: KST Zlín – KST Sokol Znojmo-Sokol Únavov (14).

3. liga mužů: KST Dolní Němčí – Sokol Šarovy (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Ostrava (17).

NEDĚLE 3. BŘEZNA

AQUATLON

Český pohár ve Zlíně (9.30, start Městské lázně Zlín).

ATLETIKA

Zlínský jarní půlmaraton – 13. ročník (10, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Frýdek-Místek (9, sportovní hala TJ Slavia).

FLORBAL

Zlínská liga: Luhačovice – Hluk C (9), Panthers Otrokovice B – Slušovice (10.30), Spartak Hlub C – Valašské Meziříčí B (12), Luhačovice – Panthers Otrokovice B (13.30), Valašské Meziříčí B – Slušovice (15, vše sportovní hala Radostova Luhačovice).

Holešov – Snipers Slavičín (9), Orel Uherský Brod – Kozel Počenice C (10.30), Snipers Slavičín – Kozel Počenice C (12), Holešov – Orel Uherský Brod (14, vše sportovní hala Smetanovy sady Holešov).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Ostrava (15).

Příprava: Zlín B – Slovácko B (10.30, UT Vršava), Kroměříž B – Všechovice (10.30), Hutisko – Mistřice (10, UT Rožnov, Val. Bystřice – Zubří (12.30, UT Rožnov), Liptál B – Halenkov B (13, UT Vsetín), Val. Příkazy – Šumice (13.30, UT Luhačovice), Choryně – Nový Hrozenkov (14, UT Vigantice), Střítež – Loučka (15, UT Rožnov), Slopné – Horní Lhota (12), Lysá pod Makytou – Dohňany (14, oba umělá tráva Hrádek Slavičín).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – Jičín B (17.30).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Frýdek-Místek juniorka (11), Rožnov p. R. - Karviná (12).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: 3. čtvrtfinále: HK Kroměříž – Spartak Uherský Brod (17).

Kroměřížská liga: Reds – Vážany (19.30), Masaro UH – Holešov Gators (21.15. oba Zimní stadion Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Bulls (10), Scorpions – Boston Zlín (12), Stator – Tigers Malenovice (14, vše Lopik aréna).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – Moravská Slavia Brno B (10).

3. liga mužů: KST Dolní Němčí – KST Zlín B (10).

ÚTERÝ 5. BŘEZNA

FLORBAL

Národní liga: případné 5. čtvrtfinále: Zlín Lions – Šumperk (20, sportovní hala Střední průmyslové školy strojní).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Plačkov – Hanák Team Kroměříž (20, Zimní stadion Kroměříž).

Kroměřížská amatérská liga:

STŘEDA 6. BŘEZNA

HOKEJ

Extraliga dorostu: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Torax Poruba 2011 (17, CCM aréna).