ČTVRTEK 8. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Troubky – Rychlov (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

PÁTEK 9. ÚNORA

FOTBAL

Příprava: Uherský Brod – Trenčín B (17.30), Baťov – Brumov (18), Staré Město – Mokrý Háj (18).

SOBOTA 10. ÚNORA

ATLETIKA

Běh Jižními svahy ve Zlíně – 32. ročník (10, start v Paseckém žlebu – konečná autobusová zastávka MHD č. 33 Paseky).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – Znojmo (18).

Zlínská liga mužů: Slušovice – Holešov (9), Holešov – Počenice B (11), Slušovice – Počenice B (13, vše sportovní hala Základní školy Slušovice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Pardubice (15).

Příprava: Kroměříž – Brno B (10), Kroměříž – Start Brno (12.30), Zlín U19 – Vsetín (10), Zlín B – Opava B (12, oba zápasy UT Vršava), Slovácko B – Hostouň (12), Kunovice – Boršice (14), Slovácko ženy – Sosnowiec ženy (16, všechny zápasy UT Kunovice), Holešov – Zábřeh (12, UT Hulín), Slavičín – Valašské Meziříčí (12, UT Hrádek), Napajedla – Brodek u Přerova (14, UT Luhačovice), Morkovice – Těšnovice (15, UT Morkovice), Dolní Němčí – Vnorovy (10), Uherský Brod dorost – St. Hrozenkov (12, oba zápasy UT Lapač), VKK – Vysoká (10), Vidče – Doloplazy (14, oba zápasy UT Vigantice), Ratiboř – Ústí (10), Halenkov – Hošťálková/Kateřinice B (12), Janová – Huslenky (14, vše UT Vsetín), Koryčany – Hroznová Lhota (15, UT Veselí nad Moravou), Štítná nad Vláří – Ratíškovice (17),

HÁZENÁ

I. liga žen: Otrokovice – Hostivice (13).

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Žeravice (14).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HK Kroměříž – HC Uherské Hradiště (17), Spartak Uherský Brod – Břeclav (17).

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – AHK Kroměříž (19.15), Lobodice – Jiskra Chropyně (21, oba Zimní stadion Kroměříž).

KRASOBRUSLENÍ

Velká cena Zlína – Český pohár žactva – 1. ročník (8-19.30, Trinity Bank Aréna Luďka Čajky).

SÁLOVÝ FOTBAL

Turnaj hráčů nad 35 let O pohár bystřického Kozla v Bystřici pod Hostýnem – 22. ročník (9-17, sportovní hala Sušil).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Karlovarsko (17).

II. liga žen: Kroměříž – Břeclav (10 a 14), Slavičín – Nový Jičín (10 a 14).

NEDĚLE 11. ÚNORA

FLORBAL

Divize mužů: Spartak Hluk – Mohelnice (17.30, sportovní hala Spartak Hluk), FBC Slovácko – 1. MVIL Ostrava (18, sportovní hala Slovácká Slavia Uherské Hradiště).

Zlínská liga mužů: Panthers Otrokovice B – Spartak Hluk C (9), Slavičín – Orel Uherský Brod (10.30), Spartak Hluk C – Počenice B (12), Panthers Otrokovice B – Slavičín (13.30, vše Městská sportovní hala Otrokovice).

FOTBAL

Příprava: Kateřinice – Slušovice (15, UT Vsetín), Nedachlebice – Mařatice (14, UT Lapač)Dolní Bečva – Val. Meziříčí B (14.30, UT Rožnov), dorost: Vlachovice/Slavičín – Záhorovice (10), Spartak Lysá pod Makytou – SK Slopné (14, umělá tráva Hrádek Slavičín).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Zlín (16).

II. liga mužů: Holešov – Napajedla (18).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Ostroh – SK Prostějov 1913 (17).

Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (17), Masaro UH – Reds (18.40), Plačkov – Horny Dogs (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (10), Boston Zlín – Bulls (12, oba Lopik Aréna).

KRASOBRUSLENÍ

Velká cena Zlín – Český pohár žactva – 1. ročník (8-19, Trinity Bank Aréna Luďka Čajky).

PONDĚLÍ 12. ÚNORA

HOKEJ

Chance liga: Zlín - Slavia Praha (17.30).

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Troubky (20), Míškovice – Chomýž (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

ÚTERÝ 13. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Spartak Hulín (20), Lobodice – Žopy (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

STŘEDA 14. ÚNORA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín - Slavia Praha (18).

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Tovačov (20.45, Zimní stadion Kroměříž).