ČTVRTEK 5. ŘÍJNA

FLORBAL

Pohár Českého florbalu mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Znojmo (20.30, SH Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel).

HOKEJ

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Dynamo Pardubice (18, CCM Aréna).

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Jiskra Chropyně (21.40).

PÁTEK 6. ŘÍJNA

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Slovácko B (16).

SOBOTA 7. ŘÍJNA

ATLETIKA

Kašavský kros – 7. ročník (12, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

Běh na 2 míle ve Zlíně – Přílukách (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

BADMINTON

Turnaj Yonex Badminton Open v Kunovicích (9-16).

CYKLISTIKA

Memoriál Josefa Valčíka – závod horských kol na Ploštině (10-13).

FLORBAL

Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Opava (17.30, SH Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Teplice (15).

Divize: Vsetín – Skaštice, Holešov – Přerov, Val. Meziříčí - Vítkovice (15).

Zdroj: Kopl Libor
Zdroj: Kopl Libor
Zdroj: Kopl Libor

Krajský přebor: Osvětimany – Hrachovec (10), Bystřice p. H. - Luhačovice, Kvasice – Morkovice, Napajedla – Hluk (15).

I. A: Vidče – Lidečko, V. Karlovice – Prostř. Bečva, Kateřinice – Val. Příkazy, Horní Lideč – Val. Meziříčí B, Rožnov p. R. - Val. Polanka (hřiště Val. Bystřice), Nivnice – Mladcová (15).

I. B: Traplice – Topolná, Polešovice - Malenovice (10), Ludkovice – Vlachovice, Bynina – Ratiboř, Kelč - Bylnice (13.30), Louky – Kostelec, Veselá – Hvozdná, Záhlinice – Březnice, Dolní Lhota – Fryšták, Ořechov – Zlechov (15).

Okresní přebor Zlín: Slopné – Návojná, Jaroslavice – Kašava (15), SK Zlín – Újezd (17).

Zlín III. třída: Spytihněv- Tečovice (15).

Zlín IV. třída: Mladcová B – Hřivínův Újezd, Horní Lhota – Všemina, Příluky B – Lužkovice B, Nedašov B – Val. Klobouky B (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Březová (15).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – Rudice, Dolní Němčí B – Starý Hrozenkov (15).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Zborovice B, Pravčice – Hulín, Němčice – Žalkovice, Slavkov p. H. - Žeranovice, Rymice - Lubná (15).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Komárno – Osíčko (15).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Dolní Bečva B, Ústí – Zašová (15).

Vsetín III. třída: Janová – Val. Senice, Liptál - Huslenky (15).

Moravskoslezská liga žen: Uherský Brod – Prostějov (10, hřiště Havřice).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Protivanov (14), Březůvky – Kras (15).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Šaľa (18).

I. liga žen: Kunovice – Bohunice (11), Otrokovice – Bohumín (14).

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Zlín (17).

Extraliga juniorů: Berani Zlín – HC Zubr Přerov (12, Trinity aréna).

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Poruba (16.30, CCM Aréna).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Brod – HK Kroměříž (17), Uherské Hradiště – Brumov-Bylnice (17).

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – AHK Kroměříž (17), UDH Panthers – Troubky (18.40), Spartak Hulín – Morkovice (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Rivermen Malenovice (16).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – Siko Orlová (14).

3. liga mužů: TJ DDM Valašské Meziříčí – TTC Frýdlant (14).

Turnaj ve čtyřhře Pepinec Cup v Zubří – 9. ročník (9, sokolovna Zubří).

NEDĚLE 8. ŘÍJNA

ATLETIKA

Slovácký běh v Uherském Hradišti – 65. ročník (11.15, start hlavního závodu mužů i žen před Domem knihy Portal).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – České Budějovice (18).

Národní liga: Zlín Lions – Šumperk (16.30, SH Střední průmyslové školy strojní).

2. liga žen: Zlín Lions – Hluk (9), Bulldogs Brno C – Znojmo B (10.15), 1. AC Uherský Brod – Hluk (11.30), Zlín Lions – Bulldogs Brno C (13.45), Znojmo B – 1. AC Uherský Brod (14, vše SH Střední průmyslové školy strojní Zlín).

Divize mužů: Hluk – FBC Slovácko (18, SH Hluk).

FOTBAL

1. liga žen: 1. FC Slovácko – Liberec (14, Uherské Hradiště)

MSFL: Zlín B – Karviná B (10.30).

Divize: Strání – Šternberk (15).

Krajský přebor: Nevšová – Slušovice, Francova Lhota – Brumov, Štítná n. Vl. - Boršice (15).

I. A: Kunovice – Kroměříž B (10.15), Dolní Bečva – Juřinka, Podlesí – Vigantice, Těšnovice – Staré Město, Újezdec – Koryčany, Nedachlebice – Dolní Němčí, Nedašov – Bojkovice, Šumice – Zborovice (15).

I. B: Brumov B – Jablůnka (10), Slušovice B – Tlumačov, Holešov B - Tečovice (10.15), Lužkovice – Poličná, Horní Bečva – Choryně, Prlov – Halenkov, Příluky – Chropyně, Lhota – Buchlovice, Vlčnov – Slavkov, Zdounky – Ostrožská Nová Ves, Prakšice - Uherský Ostroh (15).

Okresní přebor Zlín: Lačnov – Štípa, Val. Klobouky – Luhačovice B, Vysoké Pole – Poteč, Nedašova Lhota – Jasenná (15).

Zlín III. třída: Napajedla B – Doubravy (10.15), Bohuslavice n. Vl. - Březůvky (14), Pohořelice – Louky, Halenkovice – Žlutava, Jaroslavice B – Fryšták B, Trnava – Březová, Vizovice – Bratřejov, Rokytnice – Rudimov, Kudlov – Drnovice, Šanov – Pozlovice, Petrůvka – Sehradice (15).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Velký Ořechov, Mysločovice B – Neubuz (10), Smolina – Biskupice, Lipová – Jestřabí (14), Racková – Mysločovice, Komárov – Provodov, Zádveřice – Lípa, Loučka – Tichov (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Strání B (10.15), Ostrožská Lhota – Bánov, Hluk B – Jalubí, Bílovice – Nedakonice, Babice - Huštěnovice, Jarošov – Kněžpole (15).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Kostelany n. M. (10.15), Žítková – Komňa (14), Stříbrnice – Popovice, Sušice – Hradčovice, Březolupy – Uh. Ostroh, Velehrad – Drslavice, Záhorovice – Přečkovice, Korytná – Bystřice p. L.,Suchá Loz – Havřice, Boršice u Bl. - Horní Němčí (15).

Okresní přebor Kroměříž: Počenice – Skaštice B (12), Kvasice B – Morkovice B (15).

Kroměříž III. třída: Prusinovice – Mrlínek, Chvalčov – Loukov, Bystřice p. H. - Martinice, Roštění – Rusava, Kostelec u Hol. - Hlinsko p. H., Bařice – Troubky, Dřínov – Rataje, Ludslavice – Zlobice, Roštín – Zahnašovice, Střílky – Lutopecny, Bezměrov - Míškovice (15).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Lhota, N. Hrozenkov – Krhová, Hošťálková – Hovězí, Zubří – Jarcová (15).

Vsetín III. třída: Police – Branky, Kladeruby – Lhotka, Rožnov B – Liptál, Velká Lhota – Skalička, Val. Bystřice – Loučka, Leskovec – Halenkov B, Střelná – Val. Polanka B, Ratiboř B - Študlov (15).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Bezměrov (10.15, Stadion Míru Holešov).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Dvůr Králové (15).

II. liga mužů: Holešov – Žeravice (11).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Plačkov – Holešov Gators (17), Hanák Team Kroměříž – Masaro UH (18.40), Vážany – Reds (20.30).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Lokomotiva Česká Třebová (11, Lopik aréna).

2. liga: HBK Vsetín – HbK Karviná B (10).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – TTC Ostrava 2016 B (10).

3. liga mužů: TJ DDM Valašské Meziříčí – TJ TŽ Třinec (10).

PONDĚLÍ 9. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Rychlov (20), Tovačov – Kvasice (21.40).

ÚTERÝ 10. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Míškovice (20).

STŘEDA 11. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – HC Senators (20.15).