PÁTEK 24. ČERVNA

ATLETIKA

Závod Přeběh, či přechod kunovických vrcholů v Kunovicích u Valašského Meziříčí – 8. ročník (17, start v prostorách Hasičského cvičiště v Kunovicích).

FOTBAL

Okresní přebor Vsetín: sd NH/VKK B – Huslenky, Horní Bečva – Hutisko (17.30). Vsetín III. třída: Dolní Bečva B – Lhotka n. B. (17.30).

SOBOTA 25. ČERVNA

BIATLON

Český pohár v letním biatlonu v Bystřici p. H. – závod ve sprintu se skupinovým startem (9.30). Střelecký závod trojic (16).

Závod v letním biatlonu v Bratřejově – 7. ročník (9, areál fotbalového hřiště).

CYKLISTIKA

Bikemaraton drásal – 29. ročník závodu na horských kolech v okolí Holešova: Trachea Obr Drásal (5.30). Trasa A muži (7.45). Trasa A ženy (7.45). Rodinná drásalovská jízda (9.30). Trasa B (11). Trasa C (12).

Závod horských kol Klobucká kola ve Valašských Kloboukách – 11. ročník (13, start hlavních kategorií).

Závod ve sjezdu horských kol v Lipině u Valašských Klobouk (11, start nad hotelem Jelenovská).

FOTBAL

Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B – Lhota u Vs, (16.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Jarcová (10.15), Bynina – Střelná (16.30), sd Študlov/Lidečko B – Huslenky B, Růžďka – Rožnov B, Loučka – Kladeruby (16.30).

Uliční turnaj v Martinicích (13-19). Turnaj žáků Letní Bobík Cup v Hluku – 12. ročník (8 – 19). Turnaj žáků O pohár obce Vysoké Pole – 7. ročník (12.30).

INLINE HOKEJ

Final Four Stilmat extraligy v Kroměříži. Semifinále: Devils Zlín – ILHK Hradec Králové (13), Přerov – Černošice (14.30). O 3. místo (16), Finále (17.30).

MALÁ KOPANÁ

Memoriál Ivo Miči v Brumově (9), turnaj v pokutových kopech (15).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: NK AUSTIN Vsetín C – Bučovice (9), Otrokovice – Sokol Prštné (9), Vlčnov – Přerov B (9).

TRIATLON

Moraviaman v Otrokovicích – 20. ročník (7, start na Štěrkovišti v Otrokovicích).

NEDĚLE 26. ČERVNA

ATLETIKA

Slušovický charitativní běh – 1. ročník (11, start u Dostihové dráhy).

BIATLON

Český pohár v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem – závod ve sprintu s intervalovým startem (9.30).

DOSTIHY

III. Dostihový den ve Slušovicích (13-17.30).

FOTBAL

Okresní přebor Vsetín: Zubří – Ústí, Leskovec – Valašská Bystřice (16.30). Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B – Liptál, Mikulůvka – Velká Lh., Police – Krhová B (16.30).